Aktualnie czytasz:
Sezon 2016: Czego jako motocykliści powinniśmy sobie życzyć? Moim Śladem #14
6

Dzisiaj pierwszy „roboczy” dzień nowego roku. Dzisiaj leniwie wpadłem do redakcji, ogarnąłem najpilniejsze tematy, zaparzyłem kawę i zacząłem myśleć… choć to dla mnie trudne, nie tylko dzisiaj.

Muszę Wam przyznać, że moje pierwsze życzenie jest dość szokujące. Chciałbym móc więcej jeździć! Rok 2015 nie był dla mnie pod tym względem łaskawy. Mogę powiedzieć, że nawet doszło do takiej paranoi, że przez ostatnie 12 miesięcy więcej kilometrów zrobiłem samochodem. Ciągłe spotkania na odległych krańcach kraju, konieczność wożenia sprzętu i pogoda… Czuję się jak ten przysłowiowy szewc.

Drugi ważny dla mnie element to nasze bezpieczeństwo i empatia na drogach. Życzmy sobie, wyłącznie miłych reakcji innych użytkowników asfaltu, zwłaszcza puszkarzy. Mało podbramkowych sytuacji, zawsze dobrej widzialności i widoczności!

 
Czytaj
REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Istotne jest, aby każdy z nas był zadowolony ze swojego sprzętu i był on powodem do dumy. Bez względu czy jest to motocykl, 125, skuter czy motorower. Japończyk czy Chińczyk. Włoch czy Tajwańczyk. Najważniejsze jest to czy to czym się poruszamy powoduje u nas przyśpieszone bicie serca i pozwala spełniać swoją pasję.

Po czwarte – niskich rachunków na stacji. Niech obecny trend spadkowy się utrzyma, a za litr nie płaćmy więcej, niż 3.99.

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Coś jeszcze? Dopisz w komentarzu poniżej!

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
 • Zdjęcie profilowe anonim
  anonim
  4 stycznia 2016 at 16:31

  Po takiej przerwie, to większość z nas ma pewnie kłopoty z pozbieraniem się w jakąś sensowną kupkę 🙂 Ale może w tym tygodniu jeszcze nie ma to sensu, dopiero kolejny zacznie codzienny hardkor w pracy.
  *
  Może życzmy naszym importerom (wszystkim) lepszej obsługi klienta (zwłaszcza posprzedażnej), sprawnych serwisów i magazynów dobrze zaopatrzonych w części zamienne do naszych marzeń, bo nawet one potrafią niedomagać (czasem – oby jak najrzadziej).
  Życzmy naszym rządzącym, żeby mieli na nas lepsze pomysły niż tylko karanie – np. powszechne wychowanie komunikacyjne i maksymalnie dostępne egzaminy na wszelkie możliwe kategorie.
  Kierowcom puszek dużo zdrowia psychicznego, bo będzie nas (cyklistów wszelkiej maści) z każdym rokiem przybywało i powinni do tego przywyknąć.
  Tobie Leszku rozwoju wszelkich działań w pożądanym kierunku, ale jednocześnie by praca nadal pozostała frajdą, przyjemnością i ulubionym hobby – bo tak da się szczęśliwiej żyć 🙂
  A nam wszystkim, żeby nam się dobrze, bezpiecznie, wygodnie, bezkarnie, tanio, bezawaryjnie i jak najwięcej jeździło! Do tego w dobrym towarzystwie :-)))

 • 4 stycznia 2016 at 23:53

  Wiecznego lata najlepiej suchego żeby nie moknąć. Tak waszka w cenie gazu. bez awaryjnosci.

 • 5 stycznia 2016 at 13:48

  Nowelizacji ustawy z 5 stycznia 2011 roku o kierujących pojazdami w zakresie nabywania uprawnień do kierowania pojazdami do 50 ccm( Prawo jazdy kat. AM) !

 • Zdjęcie profilowe paci
  6 stycznia 2016 at 15:54

  Pieniędzy:D a i jeszcze wiecej pieniędzy:D Tak żeby starczyło a każdy sprzęt:)

 • Huba2002
  6 stycznia 2016 at 17:08

  Dołączam się do życzeń pana nie dla prawa am i w szczególności mniej wypadków

 • Zdjęcie profilowe anonim
  6 stycznia 2016 at 17:36

  Tego życzymy każdemu i sobie samym + dużo zdrowia, by zdążyć to przehulać :-)))