Aktualnie czytasz:
Sezon 2016: Czego jako motocykliści powinniśmy sobie życzyć? Moim Śladem #14

Dzisiaj pierwszy "roboczy" dzień nowego roku. Dzisiaj leniwie wpadłem do redakcji, ogarnąłem najpilniejsze tematy, zaparzyłem kawę i zacząłem myśleć... choć to dla mnie trudne, nie tylko dzisiaj.

Muszę Wam przyznać, że moje pierwsze życzenie jest dość szokujące. Chciałbym móc więcej jeździć! Rok 2015 nie był dla mnie pod tym względem łaskawy. Mogę powiedzieć, że nawet doszło do takiej paranoi, że przez ostatnie 12 miesięcy więcej kilometrów zrobiłem samochodem. Ciągłe spotkania na odległych krańcach kraju, konieczność wożenia sprzętu i pogoda... Czuję się jak ten przysłowiowy szewc.

Drugi ważny dla mnie element to nasze bezpieczeństwo i empatia na drogach. Życzmy sobie, wyłącznie miłych reakcji innych użytkowników asfaltu, zwłaszcza puszkarzy. Mało podbramkowych sytuacji, zawsze dobrej widzialności i widoczności!

Istotne jest, aby każdy z nas był zadowolony ze swojego sprzętu i był on powodem do dumy. Bez względu czy jest to motocykl, 125, skuter czy motorower. Japończyk czy Chińczyk. Włoch czy Tajwańczyk. Najważniejsze jest to czy to czym się poruszamy powoduje u nas przyśpieszone bicie serca i pozwala spełniać swoją pasję.

 
Czytaj
REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.

Po czwarte - niskich rachunków na stacji. Niech obecny trend spadkowy się utrzyma, a za litr nie płaćmy więcej, niż 3.99.

Coś jeszcze? Dopisz w komentarzu poniżej!

 
Czytaj
REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
6 Komentarze
 • Zdjęcie profilowe anonim
  anonim
  4 stycznia 2016 at 16:31

  Po takiej przerwie, to większość z nas ma pewnie kłopoty z pozbieraniem się w jakąś sensowną kupkę 🙂 Ale może w tym tygodniu jeszcze nie ma to sensu, dopiero kolejny zacznie codzienny hardkor w pracy.
  *
  Może życzmy naszym importerom (wszystkim) lepszej obsługi klienta (zwłaszcza posprzedażnej), sprawnych serwisów i magazynów dobrze zaopatrzonych w części zamienne do naszych marzeń, bo nawet one potrafią niedomagać (czasem – oby jak najrzadziej).
  Życzmy naszym rządzącym, żeby mieli na nas lepsze pomysły niż tylko karanie – np. powszechne wychowanie komunikacyjne i maksymalnie dostępne egzaminy na wszelkie możliwe kategorie.
  Kierowcom puszek dużo zdrowia psychicznego, bo będzie nas (cyklistów wszelkiej maści) z każdym rokiem przybywało i powinni do tego przywyknąć.
  Tobie Leszku rozwoju wszelkich działań w pożądanym kierunku, ale jednocześnie by praca nadal pozostała frajdą, przyjemnością i ulubionym hobby – bo tak da się szczęśliwiej żyć 🙂
  A nam wszystkim, żeby nam się dobrze, bezpiecznie, wygodnie, bezkarnie, tanio, bezawaryjnie i jak najwięcej jeździło! Do tego w dobrym towarzystwie :-)))

 • 4 stycznia 2016 at 23:53

  Wiecznego lata najlepiej suchego żeby nie moknąć. Tak waszka w cenie gazu. bez awaryjnosci.

 • 5 stycznia 2016 at 13:48

  Nowelizacji ustawy z 5 stycznia 2011 roku o kierujących pojazdami w zakresie nabywania uprawnień do kierowania pojazdami do 50 ccm( Prawo jazdy kat. AM) !

 • Zdjęcie profilowe paci
  6 stycznia 2016 at 15:54

  Pieniędzy:D a i jeszcze wiecej pieniędzy:D Tak żeby starczyło a każdy sprzęt:)

 • Huba2002
  6 stycznia 2016 at 17:08

  Dołączam się do życzeń pana nie dla prawa am i w szczególności mniej wypadków

 • Zdjęcie profilowe anonim
  6 stycznia 2016 at 17:36

  Tego życzymy każdemu i sobie samym + dużo zdrowia, by zdążyć to przehulać :-)))

Podziel się opinią

lub