Yamaha Tracer 700 2020: Uniwersalny podróżnik na nowo

Seria dwucylindrowych 700-ek Yamahy ma się bardzo dobrze i obejmuje obecnie 4 modele motocykli. W tym roku do oferty dołączył gruntownie odświeżony Tracer 700, który bardzo zyskał w kwestii walorów wizualnych.

Yamaha Tracer 700 2020 to turystyczno-sportowa propozycja japońskiego producenta w nowej odsłonie. Uniwersalny motocykl doskonale czuje się w mieście, ale jest również świetnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o dalsze podróże. Co więcej, podwyższone zawieszenie sprawia, że nie straszna mu będzie większość krawężników i wybojów. Tracer 700 dysponuje 2-cylindrowym silnikiem CP2 o pojemności 689 cm³. Napęd dał się już poznać w wielu modelach Yamahy, począwszy od nakeda MT-07. Obecnie znajduje zastosowanie także w drogowo-off-roadowym modelu Tenere 700. O jego potencjale świadczy fakt, że pomimo dostosowania jednostki do nowych norm homologacyjnych, generowane parametry pozostały bez zmian. Producent podaje, że motocykl spala 4,3 litra na 100 kilometrów. Z doświadczenia wiemy, że ten wynik jest jak najbardziej do osiągnięcia przy spokojniejszej turystycznej jeździe. Nowy Tracer 700 to także zupełnie nowe nadwozie, które wygląda bardzo futurystycznie. Ten motocykl naprawdę może się podobać. Wygoda, dobra dynamika, oszczędność i rzucająca się w oko sylwetka to główne atuty nowego turystyka klasy średniej. Cena Tracera 700 w najnowszej wersji to 35900 złotych.

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button