Jeździsz motocyklem Suzuki? Musisz to mieć

Niezbędna aplikacja dla właścicieli pojazdów Suzuki

W skrócie
 • Aplikacja "Moje Suzuki" to prawdziwy must have dla posiadaczy motocykli tej marki
 • Serwisy, ubezpieczenia, historia przeglądów, wezwanie assistance i wiele innych funkcji teraz na wyciągnięcie ręki

„Moje Suzuki” to bezpłatna aplikacja przeznaczona dla posiadaczy samochodów, motocykli i silników zaburtowych japońskiej marki. Za pomocą przyjaznego interfejsu w smartfonie, użytkownik może uzyskać dostęp do najważniejszych informacji na temat produktu a także wielu innych przydatnych funkcjonalności.

No dobra, nie musisz mieć tej aplikacji, bo bez niej jazda motocyklem Suzuki będzie tak samo przyjemna, ale obsługa Twojego pojazdu może okazać się znacznie przyjemniejsza i po prostu łatwiejsza. O co więc chodzi z aplikacją “Moje Suzuki”? Już tłumaczymy.

Aplikacja “Moje Suzuki”: co to jest?

To program dostępny na urządzenia mobilne, który został stworzony by usprawnić wszelkie działania związane z obsługą Twojego pojazdu Suzuki. Dotyczy to nie tylko motocykli, ale także samochodów oraz sprzętu marine. Użytkownik aplikacji może wybrać swojego najbliższego lub preferowanego dealera Suzuki i za pomocą kilku kliknięć skontaktować się z serwisem w celu umówienia przeglądu w Autoryzowanym Serwisie Suzuki. Aplikacja wyświetli na wyświetlaczu smartfona przypomnienie o rekomendowanym przeglądzie lub zaproszenie do serwisu na akcję serwisową.

Przeczytaj też:

Suzuki GSX-S1000GT. Sportowy turystyk, który ani nie jest sportowy, ani nie jest turystyczny?

Zarejestrowany użytkownik może mieć stały dostęp do historii serwisowej pojazdu, statusu gwarancji fabrycznej, programu Service Care, a także sprawdzić datę ważności ubezpieczenia Suzuki Assistance oraz dostępne opcje pomocy. Za pośrednictwem aplikacji można również wezwać pomoc w ramach usługi Suzuki Assistance wraz z możliwością pozyskania współrzędnych geograficznych, gdyby doszło do konieczności wezwania służb ratunkowych w miejsce zdarzenia. Klienci korzystający z Programu Serwisowego Suzuki mogą także sprawdzić status wirtualnej karty rabatowej.

Jak zacząć korzystać z aplikacji?

Aby uzyskać dostęp do aplikacji „Moje Suzuki” wystarczy pobrać oprogramowanie na telefon komórkowy (działający w systemie Android lub iOS), a następnie zarejestrować w aplikacji swój produkt wpisując podstawowe dane lub po prostu skanując dowód rejestracyjny. Z aplikacji „Moje Suzuki” mogą również korzystać osoby, które formalnie nie są właścicielami pojazdu lub silnika zaburtowego, ale posiadają stosowne upoważnienie. Dotyczy to również drugich i kolejnych właścicieli produktów japońskiej marki. Do rejestracji wystarczy wtedy specjalny kod wygenerowany podczas wizyty u dealera.

Funkcje aplikacji “Moje Suzuki”:

 • Szybka rejestracja konta użytkownika i możliwość dodania pojazdu/silnika do aplikacji, m. in. poprzez skanowanie dowodu rejestracyjnego.
 • Możliwość udostępnienia dostępu do danych pojazdu w aplikacji innemu użytkownikowi.
 • Wyświetlanie historii serwisowej posiadanego samochodu, motocykla lub silnika zaburtowego.2
 • Wyświetlanie informacji na temat gwarancji oraz statusu programu Service Care.
 • Wyświetlanie informacji o zbliżających się rekomendowanych terminach przeglądów z przejrzystym formularzem ułatwiającym umówienie wizyty.
 • Powiadomienia i informacje o akcjach przywoławczych.
 • Status ubezpieczenia Suzuki Assistance, data ważności, dostępne usługi oraz możliwość wezwania pomocy bezpośrednio z aplikacji.
 • Informacje o Programie Serwisowym Suzuki i status posiadanej karty rabatowej.
 • Powiadomienia o akcjach specjalnych dopasowanych do posiadanego produktu.
 • Aktualności produktowe od Suzuki.
 • Pogoda żeglarska oraz baza znaków wodnych (dla posiadaczy silników zaburtowych).
 • Lista dealerów marki Suzuki wraz z mapą, możliwością wybrania preferowanego dealera i wygodnymi opcjami kontaktu z dealerem.
Aplikacja dla Android
Aplikacja na system iOS

Aplikacja „Moje Suzuki” jest dostępna do pobrania dla telefonów w App Store (dla systemu iOS) oraz Google Play (dla systemu Android). Wystarczy zeskanować aparatem powyższe QR kody dla odpowiedniego systemu i zainstalować apkę.

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button