Sprawdź Yamahy ATV i Side-by-side na Pustyni Błędowskiej. To się nie powtórzy.

Informacja prasowa

W skrócie
  • Sprawdź dwuśladowe pojazdy Yamaha na Pustyni Błędowskiej
  • Yamaha ATV Tour to niepowtarzalna okazja do poznania pojazdów ATV oraz Side-by-side Yamahy
  • Nie zwlekaj, bo ilość miejsc jest mocno ograniczona

Kto choć raz spróbował jazdy sportowym, a nawet użytkowym quadem, ten wie, że to naprawdę może być fajne. I takie jest w rzeczywistości, bo choć pojazdy ATV pochodzą z pogranicza motocykli i samochodów, to brak przechylania w zakręcie nie oznacza braku funu z jazdy. Warto się o tym przekonać, zwłaszcza, że właśnie nadarza się bezprecedensowa okazja.

Już 12 i 13 sierpnia na fanów czterech kółek czekać będzie 12 modeli pojazdów side-by-side oraz ATV z oferty Yamahy. Sprzęty przygotowane będą do testowania na specjalnie wyznaczonym do tego terenie Pustyni Błędowskiej. Nie zabraknie pojazdów z segmentu użytkowego, rekreacyjnego, sportowego i młodzieżowego. Wybierz zatem swój ulubiony pojazd z tego segmentu i sprawdź co potrafi.

Yamaha ATV Tour 2022: będzie testowane!

Niezależnie od tego, jakie są Twoje potrzeby, na ATV Tour, na pewno znajdziesz coś dla siebie. W kategorii sportowej przetestujesz quad z rajdowym genem – YFM700R SE, przedstawiciela agresywnej stylistyki – YFZ450R oraz pojazdy dla dzieci, który kochają także dorośli – YFM90R i YFZ50.

Wśród pojazdów rekreacyjnych znajdzie się 4-osobowy Wolverine RMAX™4 1000 SE, stworzony do zabawy w najtrudniejszym terenie, 2-osobowy poszukiwacz przygód – Wolverine RMAX™2 1000 SE oraz kompaktowy Grizzly 700 EPS SE.

Przeczytaj też:

Nowa Yamaha Tenere World Raid 2022: Motocykl, na który czekały miliony [zdjęcia, cena, dane techniczne]

Na ATV Tour nie zabraknie też najważniejszych przedstawicieli czterokołowców użytkowych: Kodiak 700 oraz Kodiak 700 EPS Alu SE, zaprojektowanych z myślą o pracy trudnych warunkach, luksusowego połączenia komfortu i stylistyki – Kodiak 450 EPS Alu SE Diff-lock oraz 3-osobowej maszyny do całorocznych działań w terenie – Viking EPS.

Jedno jest pewne: będzie się działo i będzie się bardzo kurzyć!

Rejestruj się kto może!

Niezależnie od tego, jakie są Twoje potrzeby: czysto użytkowe, rekreacyjne i przygodowe, czy też pełne adrenaliny wyścigi, nie przegap tej okazji. Rezerwuj termin i poznaj możliwości dwuśladowych pojazdów Yamaha.

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Liczba miejsc dla uczestników imprezy jest ograniczona, więc najlepiej zarejestruj się już dziś i wybierz maszynę, którą chcesz sprawdzić w środowisku naturalnym. Dokonasz tego na stronie https://yamaha-atvtour.zarezerwujsie.pl/

 

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button