Aktualnie czytasz:
Oficjalne Forum Kymco w Skuterowo.com
11

Polski przedstawiciel marki wzmacnia komunikację z sympatykami i użytkownikami swoich pojazdów za sprawą Oficjalnego Forum Kymco zintegrowanego na platformie Skuterowo.com.

Piotr Gontarski: Poprzez Skuterowo.com będziemy dynamiczniej działać w internecie.

Oparcie Oficjalnego Forum Kymco na platformie Skuterowo.com jest kolejnym krokiem do zwiększenia rozpoznawalności naszej marki w Internecie. Dlaczego Skuterowo.com? To najdynamiczniejszy serwis branżowy posiadający spore grono sympatyków naszych pojazdów. Mówi Piotr Gontarski, Brand Manager Kymco.

 
Czytaj
REKLAMA

Planujesz wakacje na motocyklu? Dominar 400 gwarantuje nieograniczoną przyjemność z jazdy.

Skorzystaj z oferty na zakup pakietu turystycznego w promocyjnej cenie 1999zł

Skutery Kymco są jednymi z najpopularniejszych na naszych drogach. Marka od lat konsekwentnie realizuje swoje cele na polskim rynku dzięki świetnemu współczynnikowi cena – jakość.

 
Czytaj
REKLAMA

ILUSTROWANY KATALOG CZĘŚCI ROMET PONY M1/M2 (MOTORYNKA)

Coś co warto posiadać w swojej bibliotece. Pełen katalog zawierający ilustracje i schematy w formie wykazu wszystkich części wraz z oryginalnymi numerami. Miękka oprawa. 44 strony.

Fot.: Kymco
Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
33%
Interesujące
33%
heh...
0%
Że co?
33%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
11 Komentarze
1 2
  • Michał
    2 lipca 2018 at 17:57

    Witam, Szukam motoru 125 ccm, znalazłem kymco zing z 1998 roku z przebiegiem 20 tyś. Czy warto się interesować takim rocznikiem? Wg sprzedającego super stan-czy jak się potwierdzi………..brać, warto ???