Aktualnie czytasz:
Oficjalne Forum Kymco w Skuterowo.com
11

Polski przedstawiciel marki wzmacnia komunikację z sympatykami i użytkownikami swoich pojazdów za sprawą Oficjalnego Forum Kymco zintegrowanego na platformie Skuterowo.com.

Piotr Gontarski: Poprzez Skuterowo.com będziemy dynamiczniej działać w internecie.

Oparcie Oficjalnego Forum Kymco na platformie Skuterowo.com jest kolejnym krokiem do zwiększenia rozpoznawalności naszej marki w Internecie. Dlaczego Skuterowo.com? To najdynamiczniejszy serwis branżowy posiadający spore grono sympatyków naszych pojazdów. Mówi Piotr Gontarski, Brand Manager Kymco.

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Skutery Kymco są jednymi z najpopularniejszych na naszych drogach. Marka od lat konsekwentnie realizuje swoje cele na polskim rynku dzięki świetnemu współczynnikowi cena – jakość.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Fot.: Kymco
Jaka jest Twoja reakcja?
25%
50%
0%
25%
0%
0%
11 Komentarze
1 2
  • Michał
    2 lipca 2018 at 17:57

    Witam, Szukam motoru 125 ccm, znalazłem kymco zing z 1998 roku z przebiegiem 20 tyś. Czy warto się interesować takim rocznikiem? Wg sprzedającego super stan-czy jak się potwierdzi………..brać, warto ???