Oficjalne Forum Kymco w Skuterowo.com

Polski przedstawiciel marki wzmacnia komunikację z sympatykami i użytkownikami swoich pojazdów za sprawą Oficjalnego Forum Kymco zintegrowanego na platformie Skuterowo.com.

Piotr Gontarski: Poprzez Skuterowo.com będziemy dynamiczniej działać w internecie.

Oparcie Oficjalnego Forum Kymco na platformie Skuterowo.com jest kolejnym krokiem do zwiększenia rozpoznawalności naszej marki w Internecie. Dlaczego Skuterowo.com? To najdynamiczniejszy serwis branżowy posiadający spore grono sympatyków naszych pojazdów. Mówi Piotr Gontarski, Brand Manager Kymco.

Skutery Kymco są jednymi z najpopularniejszych na naszych drogach. Marka od lat konsekwentnie realizuje swoje cele na polskim rynku dzięki świetnemu współczynnikowi cena - jakość.

Fot.: Kymco
REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

Inne publikacje na ten temat:

11 opinii

 1. Witam.
  Widzę że nie tylko ten skuter ma swoje forum. A o innych echo:) A Inca?

  Skutery Kymco – Forum Sympatyków Marki Kymco
  17 391
  Skutery Romet – Forum Sympatyków Marki Romet
  2 9
  Skutery Zipp – Forum Sympatyków Marki Zipp
  1 10
  Skutery Keeway – Forum Sympatyków Marki Keeway
  0 0
  Skutery Yamaha – Forum Sympatyków Marki Yamaha
  0 0
  Skutery Vespa – Forum Sympatyków Marki Piaggio Vespa
  0 0
  Skutery Piaggio – Forum Sympatyków Marki Piaggio

 2. Jak jest Kymco to może zespoli się skuterowo również z innymi wiodącymi markami? Nie mówię tu o wszystkich markach, lecz o równie znanych, których nie wymienię.

  Ja jestem na „TAK”, ponieważ w przyszłym sezonie zamierzam kupić automat Kymco swojej żonie. A co, niech ma!!! Niech uczy się i złapie „bakcyla skuterowego”.

 3. Cieszę się z oddzielnego działu dla Kymco, ale jednocześnie odrobinę zdziwiły mnie wydzielone fora dla Piaggio ogólnie i samej Vespy. Może zamiast forum Vespy niech tam się znajdzie forum dla posiadaczy zabytkowych skuterów/motorowerów?

 4. Od 1 lipca jestem w Chorwacji, niestety jak dotąd, wśród masy skuterów, spotkałem jedyne Kymco Xcting 500 w starej budzie…najwięcej tu Piaggio i Gilera.

 5. Witam, Szukam motoru 125 ccm, znalazłem kymco zing z 1998 roku z przebiegiem 20 tyś. Czy warto się interesować takim rocznikiem? Wg sprzedającego super stan-czy jak się potwierdzi………..brać, warto ???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button