Ruszyła akcja serwisowa Suzuki: “Bezpieczne Wakacje 2022”. Dlaczego warto skorzystać?

Podwójnie bezpieczne wakacje z Suzuki

Wakacje już za pasem i zapewne większość z nas będzie je chciała spędzić w najlepszy możliwy sposób, czyli na motocyklu. Dla wszystkich posiadaczy motocykli Suzuki, polski importer stworzył specjalną akcję serwisową. Jej celem jest nie tylko dbałość o Wasze bezpieczeństwo, ale także udostępnienie dodatkowych pakietów dla swoich klientów. Akcja wydaje się zdecydowanie godna skorzystania. 

Akcja serwisowa BEZPIECZNE WAKACJE 2022 obejmuje wszystkie modele motocykli Suzuki – bez względu na datę produkcji. Także motocykle sprowadzone indywidualnie do Polski.

Podwójnie bezpieczne wakacje z Suzuki

Na czym polega? Sprawa jest banalnie prosta. Przyjeżdżasz swoim motocyklem Suzuki do autoryzowanego salonu marki i zlecasz okresowy przegląd lub wymianę filtra z dedykowanym olejem Ecstar za minimum 250 zł brutto. W ramach akcji BEZPIECZNE WAKACJE 2022 otrzymasz bezpłatnie roczną polisę Suzuki-Ecstar Assistance obowiązującą na terenie Unii Europejskiej. Fajnie? No pewnie, że fajnie!

Przy okazji serwisu otrzymasz gratis przegląd stanu technicznego maszyny. Dzięki temu nie tylko będziesz mieć pewność, że w Twoim motocyklu wszystko gra, ale także otrzymasz dodatkowy pakiet ubezpieczeniowy na swoje nie tylko wakacyjne wojaże po całej Unii Europejskiej.

Jeśli więc wybierasz się na motocyklowe wakacje swoim Suzuki, to nie zapomnij o tej akcji i już teraz umów się na przegląd maszyny przed wyjazdem. Mary Polak przed szkodą, a przezorny zawsze zabezpieczony.

Akcja BEZPIECZNE WAKACJE 2022 trwa do 30 lipca 2022 roku, więc nawet jeśli wymieniłeś już olej w sowim motocyklu, to masz jeszcze trochę czasu by dokręcić do następnej wymiany.

W czasie trwania akcji serwisowej podstawową czynnością wykonywaną przez Autoryzowany Serwis jest bezpłatna kontrola motocykla / ATV Suzuki, której wynik zostanie przekazany Klientowi na dedykowanym formularzu.

Oferta dotyczy pojazdów po okresie gwarancji podstawowej, których właściciele / użytkownicy udzielą zgód RODO. Suzuki V-Strom 1050 XT 2020

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Wizyta w ASO jest również dobrą okazją do zapoznania się z Programem Serwisowym Suzuki, który zapewnia utrzymanie stałych rabatów na części i robociznę przez cały rok. Szczegółowe informacje na temat Programu Serwisowego Suzuki oraz Suzuki – Ecstar
Assistance dostępne są u doradców oraz na stronie internetowej www.suzuki.pl. Tam także znajdziesz szczegółowy regulamin akcji Bezpieczne Wakacje 2022.

 

 

Piotr Ganczarski

Z wykształcenia inżynier mechaniki i budowy maszyn. Motocykle są jego życiowym przekleństwem i chorą miłością. Buduje, przerabia i remontuje jednoślady. Zarówno te nowsze, jak i starsze. Fan motoryzacji i podróżowania na różne sposoby. Oprócz tego lubi pohasać na rowerze i przeczytać dobrą książkę.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button