KTM Duke 125: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

KTM Duke 125 to produkt oferowany przez austriackiego producenta motocykli dla młodych Europejczyków, którzy posiadają uprawnienia kategorii A1. To właśnie pod kątem młodzieży był projektowany design motocykla, który jest lekki, nieduży i jest prawdziwą brzytwą. Nawet pod niewprawną ręką jest zwinny i doskonale się prowadzi.

KTM Duke 125 – dane techniczne

KTM Duke 125 to jeden z motocykli typu naked. Posiada jednocylindrowy silnik chłodzony cieczą, w którym pracują cztery zawory. Prędkość jaką jest w stanie rozwinąć ten nieduży pojazd to 110 km/h. Pojemność skokowa silnika wynosi 124,7 cm3. Moc, którą można wycisnąć z silnika to 15 KM przy 10500 obrotach na minutę. Maksymalny moment obrotowy oscyluje w okolicy 12 Nm przy 8000 obrotach na minutę.

KTM Duke 125 posiada elektroniczny wtrysk paliwa Bosch EFI oraz elektryczny rozruch. Skrzynia biegów jest sześciostopniowa.

Pojemność baku wynosi 10 litrów, które pozwalają przejechać nawet 300 kilometrów.

KTM Duke 125 to prawdziwe maleństwo. Rozstaw osi wynosi zaledwie 1135 mm. Waga motocykla bez płynów wskazuje 118 kg. Jednakże niech nie zwiodą Was jego nieduże wymiary. Już początkującemu motocykliście może dać dużo radości z jazdy, a i doświadczonego kierowcy nie zawiedzie, może jedynie pozytywnie zaskoczyć.

Wadą KTM Duke 125 jest cena. Motocykl nie należy do najtańszych i skierowany jest do zamożniejszej części klienteli.

KTM Duke 125: Dane techniczne

Dane techniczne: KTM Duke 125
Marka KTM
Model Duke 125
Pojemność 124,7 cm3
Silnik Czterosuwowy
Przeniesienie napędu Łańcuch
Moc maksymalna 15 KM
Ilość miejsc 1
Hamulec przód/tył tarczowy / tarczowy
Skrzynia biegów 6-cio stopniowa
Rozruch elektryczny
Pojemność zbiornika paliwa (litry) 10 litrów

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button