Przetestuj z Castrolem oleje motocyklowe Power 1 Racing

Skuterowo.com wraz z Castrol zaprasza Was do testu dedykowanych skuterom, motorowerom i motocyklom olejów Power 1 Racing. Jak zwykle liczy się refleks i chęć do sprawdzenia z udziałem własnych dwóch kołek produktów najwyższej klasy. Poznajcie jakie przygotowaliśmy dla Was prezenty:

Castrol Power1 Racing 4T 10W-40 jest to w pełni syntetyczny olej silnikowy stworzony do stosowania w nowoczesnych silnikach czterosuwowych motocykli sportowych i wyścigowych. Specjalny rodzaj formulacji zapewnia doskonałą ochronę przed zużyciem nawet w skrajnie niekorzystnych warunkach pracy silnika. Olej ten jest odpowiedni do stosowania w silnikach chłodzonych powietrzem lub cieczą, a także do stosowania w silnikach wyposażonych w układy katalityczne. Castrol Power 1 Racing 4T 10W-40 zawierający TriZone Technology idealnie nadaje się do smarowania silnika, skrzyni biegów i układu mokrego sprzęgła, a technologia Power Release Formula zmniejsza opory wewnętrzne pracy silnika, dzięki czemu silnik osiąga wyższą moc. Olej Castrol Power 1 Racing 4T 10W-40 jest zalecany do wszystkich nowoczesnych, wysilonych silników motocyklowych wymagających specyfikacji API SL lub JASO MA-2, a także posiada ekskluzywną aprobatę firmy Triumph dla wszystkich motocykli wyposażonych w silniki czterosuwowe. Specyfikacje: API SL, JASO MA-2

Castrol Power 1 Racing 2T to w pełni syntetyczny olej przeznaczony do nowoczesnych wysilonych silników 2-suwowych charakteryzujących się wysokimi prędkościami obrotowymi. Jego szybko spalająca się formuła o wysokich parametrach ochronnych pozwala osiągnąć maksymalnych moc nawet mocno zmodyfikowanym silnikom. Castrol Power 1 Racing 2T poprawia reakcję na otwarcie przepustnicy, skutkując wzrostem przyspieszenia oraz gwarantując najwyższe osiągi przy ekstremalnej jeździe. Castrol Power 1 Racing 2T jest odpowiedni do wszystkich nowoczesnych 2-suwowych silników motocyklowych zarówno europejskich jak i japońskich producentów. Odpowiedni zarówno do wtrysku oleju jak i przygotowania mieszanki. Specyfikacje: JASO FD, ISO L-EGD,API TC+

Dziś sami możecie się przekonać o jakości produktów serii Power 1 Racing. Dla pierwszych dwudziestu czterech osób, które poprawnie uzupełnią poniższy formularz mamy darmowe butelki oleju. Istotne jest wskazanie rodzaju silnika jaki posiada nasz skuter czy motorower (2T/4T). Do dzieła!

Uzupełnij poniższy formularz:

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News
[contact-form-7 id=”15742″ title=”Przetestuj z Rometem oleje Liqui Moly”]

Dziękujemy. Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń. Zarejestruj się, by otrzymać informacje o kolejnych niespodziankach.

Lista laureatów: Katarzyna Kacprzyk, Mateusz Krukurka, Robert Murdziński, Mikołaj Wojciuk, Bartosz Jarosz, Paweł Czuba, Kamil Brodnicki, Mateusz Wadas, Patryk Olczyk, Michał Sobczak, Jonasz Kocik, Adam Wójtowicz, Artur Makar, Jakub Tolak, Kamil Marek, Wojciech Surmicki, Dariusz Ostrowski, Bartłomiej Żaglewski, Adam Krzyczkowski, Krzysztof Mroczka, Piotr Przybysławski, Michał Kamiński, Piotr Banasiak, Sekuła Wojciech.

Regulamin:

1. Konkurs jest organizowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej przez Skuterowo.com c/o SDPS OnAir! Sender z siedzibą w Warszawie przy ul. Górna Droga 8/207 (dalej „Organizator”). Niniejszy regulamin określa zasady organizacji i przebiegu Konkursu.
2. Fundatorem nagród w Konkursie jest Spółka BP Europa SE Oddział w Polsce z siedzibą w Krakowie.
3. W Konkursie mogą brać udział pełnoletnie osoby fizyczne z wyłączeniem:
a. pracowników oraz stron umów cywilnoprawnych zawieranych przez Organizatora lub spółek zależnych od Organizatora,
b. innych osób, które brały udział w organizowaniu Konkursu.
4. Konkurs jest organizowany w dniu 22.07.2012.
5. W terminie od 22.07.2012 (od godziny 21:00) do dnia 22.07.2012 r. (do godziny 22:00) Uczestnicy wypełniają formularz zamieszczony na stronie Skuterowo.com/przetestuj-z-castrolem-oleje-power-1-racing oraz wskazują rodzaj silnika swojego motoru. Wypełnienie formularza jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
6. Nagrody zostaną przyznane 24 osobom, które jako pierwsze poprawnie wypełnią formularz.
7. Nagrodami w konkursie są 24 butelki olejów motocyklowych Castrol Power 1 Racing. Nagrody przyznane będą w ten sposób, że jedną butelkę otrzyma każdy z laureatów.
8. Uczestnik powinien wskazać wybrany przez siebie olej Castrol Power 1 Racing.
9. Uczestnikom Konkursu nie przysługują roszczenia o wypłatę wartości Nagrody w pieniądzu.
10. Uczestnikom Konkursu nie przysługują roszczenia o zamianę przyznanej Nagrody na inną Nagrodę.
11. W dniu 22 lipca 2012 r. Organizator powiadomi zwycięzców o wygranej wysyłając wiadomość na adres poczty elektronicznej, podany w formularzu.
12. Laureat zobowiązany jest odpowiedzieć na tę wiadomość podając następujące dane niezbędne do przesłania nagrody: imię, nazwisko, adres. Odpowiedź powinna być przesłana w terminie do godziny 23:00 dnia 23.07.2012 r.
13. W przypadku braku odpowiedzi zgodnie z pkt 12 powyżej prawo do nagrody przechodzi na osobę, która jako kolejna prawidłowo wypełniła formularz.
14. Nagrody zostaną przesłane do Laureatów za pośrednictwem Poczty Polskiej w terminie do 14 dni roboczych od chwili potwierdzenia wygranej.
15. Każdy użytkownik może tylko raz wziąć udział w zabawie. Próba przesłania więcej, niż jednego formularza wyklucza uczestnika z konkursu. Skuterowo.com ma prawo do przechowywania adresów IP w celu kontrolowania prawidłowego przebiegu konkursu.
16. Podanie nieprawdziwych/błędnych danych skutkuje anulowaniem wygranej.
17. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach Konkursu jest Organizator.
18. Organizator uprawniony jest do przetwarzania danych osobowych uczestników Konkursu jedynie w zakresie niezbędnym dla realizacji Konkursu, w szczególności w celu przekazania nagród zwycięzcom Konkursu. Po zakończeniu Konkursu dane osobowe będą anonimizowane poza przypadkami określonymi w przepisach prawa.
19. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów o ochronie danych osobowych Uczestnicy mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres Organizatora.
20. Uczestnik, w razie wygranej zgadza się na publikację swojego imienia i nazwiska w ramach Serwisu Skuterowo.com. Użytkownik zobowiązuje się w terminie 60 dni od daty dostarczenia nagrody do przesłania swojej opinii nt. produktu Castrol Power 1 Racing na adres [email protected] Użytkownik wyraża zgodę na publikację swojej opinii pod własnym imieniem i/lub nazwiskiem, na zasadach ogólnego regulaminu Skuterowo.com.
21. Niestosowanie się do niniejszego regulaminu Konkursu lub do odpowiednich przepisów prawa, jak również odmowa spełnienia powyższych żądań, powoduje natychmiastowe wykluczenie danej osoby z Konkursu i uprawnia Organizatora do odmowy przyznania Nagrody oraz powoduje natychmiastowe wygaśnięcie ewentualnego prawa do Nagrody bądź do jakichkolwiek innych roszczeń w stosunku do Organizatora
22. Wszelkie reklamacje związane z Konkursem należy zgłaszać pisemnie do Organizatora, na jego podany powyżej adres, wraz ze szczegółowym uzasadnieniem, pod rygorem wygaśnięcia jakichkolwiek roszczeń danej osoby w związku z Konkursem najpóźniej do 7 dni od daty zakończenia Czasu Trwania Konkursu. Reklamacje. Reklamacje związane z Konkursem rozstrzyga Organizator w terminie 7 dni od daty wniesienia reklamacji. Decyzja Organizatora rozstrzygająca reklamację jest ostateczna i nie przysługuje od niej odwołanie.
23. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego.


Czytaj dalej

Leszek Śledziński

Emerytowany dziennikarz motoryzacyjny portalu Jednoślad.pl

Inne publikacje na ten temat:

133 opinii

  1. To jest data produkcji. Olej zamknięty nie posiada daty ważności – powinien być tylko stosowanych przez chyba 6mc od otwarcia.

  2. Do mnie dziś Doszedł olej lecz na inne imie 😛 bo ktoś zrobił drobny błąd i zamiast Jonasz było Joanna :/

  3. Właśnie 🙂 Kpina!!!!! ale jak to mówią…darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda 😉 A ten cały o kant dupy regulamin dotyczy tylko nas / uczestników a nie prowadzących konkurs 😉 BURAKI z nich !!!

  4. Jest mam właśnie wczoraj tuz po 12 dostałem paczuszkę z ….. olejkiem. Dziękuję bardzo, sam jestem ciekaw jak „bajaj” zareaguje na takie cudo. Dziękuję jeszcze raz.

  5. Też dostałem już olej a Bartłomiej ma racje. To nie jest wina poczty tylko Skuterowo.com. Stempel jest z 14.08 czyli to serwis tak długo przetrzymywał paczki. O dziwo poczta dostarczyła przesyłke zaskakująco szybko.

  6. 14 dni :D…a u mnie dalej nic. Pisałem już do redakcji skuterowo.com na podany w regulaminie adres ale mnie olali!!! Żenada!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button