Romet z ofertą 125 ccm gotowy na wdrożenie nowych przepisów

Romet Soft 125ZK 125Ogar Caffe 125White City 125, Maxi 125, Retro 7 125. Z tymi modelami marka Romet w tym roku wychodzi naprzeciw posiadaczom prawa jazdy kat. B, którzy w niedalekiej perspektywie będą mogli poruszać się tymi motocyklami i skuterami bez dodatkowych uprawień. Sprawdźmy co wspomniane pozycje w portfolio Romet Motors oferują.

Romet Maxi 125 ukazał się na rynku wraz z wariantem 250. To gabarytowa dość spora maszyna, która według Agnieszki Starzyk z Arkus & Romet Group jest dośc łatwa do opanowania przez początkujących:

Jako kobieta uważam, że jest bardzo wygodny i łatwy do opanowania, zwłaszcza przy niewielikich prędkościach – on zachowuję się jak powinien.

Romet Maxi 125 pod względem cenowym wydaje się dość konkurencyjny. Jego cena to 5999 PLN.

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Romet Soft 125 to klasyczna konstrukcja nawiązująca do motocyklowej klasyki. 3999 PLN nie jest ceną odstraszającą, a w zamian dostajemy dość lekki motocykl, który we współpracy z jednostką o mocy 12 KM jest w stanie rozpędzić się niemal do 100 km/h. To jedna z ciekawszych z propozycji tego segmentu dla początkujących, zwłaszcza niskiego wzrostu. Ciekawymi dodatkami są - tylna lampa LED, bagażnik oraz dość nietypowy wydech.

romet-soft-chopper-125_7

ZK 125, czyli jeden z najpopularniejszych modeli 125 Romet , którego produkcja rozpoczęła się w 2010 roku. Dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych - czarnym, bardziej klasycznym, a także sportowym – szarym. Podobnie jak w przypadku swoich braci – na wyposażeniu znajdziemy silnik czterosuwowy. Dużym plusem jest łatwe prowadzenie, wygoda oraz niskie spalanie.

7311559131

Romet White City 125 to tegoroczna nowość na rynku. Posiada również brata bliźniaka o pojemności 50 ccm. Skuter z pewnością wyróżnia się dość nowoczesnym designem i ponadprzeciętną jakością wykonania w tym segmencie, przez co jest również jedną z najdroższych propozycji w tym zestawieniu - 6299 PLN. Silnik 4T rozpędza ten jednoślad do ponad 90 km/h.

white-ctyrometvmax

Ogar powraca. Tym razem jako Romet Ogar Cafe 125 w cenie 4499 PLN i dwóch wersjach kolorystycznych. Design jest dość kontrowersyjny, ale może się podobać - klasyczne szprychowe koła, światła w stylu retro i równie oldschoolowa kanapa.  Pod nią pracuje silnik 4T, który według oficjalnych danych producenta rozpędza Ogara do 90 km/h.

Na koniec również w stylu Retro - Romet Retro 7 w odmianie 125 - testowany przez Skuterowo.com. Chyba jedna z najlepszych propozycji rozwarzając stosunek ceny do jakości sprzętu - 4 700 PLN. Przeczytaj więcej o tym modelu.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zobacz jeszcze
Close
Back to top button