125 ccm
Aktualnie czytasz:
Romet z ofertą 125 ccm gotowy na wdrożenie nowych przepisów
0

Romet Soft 125ZK 125Ogar Caffe 125White City 125, Maxi 125, Retro 7 125. Z tymi modelami marka Romet w tym roku wychodzi naprzeciw posiadaczom prawa jazdy kat. B, którzy w niedalekiej perspektywie będą mogli poruszać się tymi motocyklami i skuterami bez dodatkowych uprawień. Sprawdźmy co wspomniane pozycje w portfolio Romet Motors oferują.

Romet Maxi 125 ukazał się na rynku wraz z wariantem 250. To gabarytowa dość spora maszyna, która według Agnieszki Starzyk z Arkus & Romet Group jest dośc łatwa do opanowania przez początkujących:

Jako kobieta uważam, że jest bardzo wygodny i łatwy do opanowania, zwłaszcza przy niewielikich prędkościach – on zachowuję się jak powinien.

Romet Maxi 125 pod względem cenowym wydaje się dość konkurencyjny. Jego cena to 5999 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Romet Soft 125 to klasyczna konstrukcja nawiązująca do motocyklowej klasyki. 3999 PLN nie jest ceną odstraszającą, a w zamian dostajemy dość lekki motocykl, który we współpracy z jednostką o mocy 12 KM jest w stanie rozpędzić się niemal do 100 km/h. To jedna z ciekawszych z propozycji tego segmentu dla początkujących, zwłaszcza niskiego wzrostu. Ciekawymi dodatkami są - tylna lampa LED, bagażnik oraz dość nietypowy wydech.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

romet-soft-chopper-125_7

ZK 125, czyli jeden z najpopularniejszych modeli 125 Romet , którego produkcja rozpoczęła się w 2010 roku. Dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych - czarnym, bardziej klasycznym, a także sportowym – szarym. Podobnie jak w przypadku swoich braci – na wyposażeniu znajdziemy silnik czterosuwowy. Dużym plusem jest łatwe prowadzenie, wygoda oraz niskie spalanie.

7311559131

Romet White City 125 to tegoroczna nowość na rynku. Posiada również brata bliźniaka o pojemności 50 ccm. Skuter z pewnością wyróżnia się dość nowoczesnym designem i ponadprzeciętną jakością wykonania w tym segmencie, przez co jest również jedną z najdroższych propozycji w tym zestawieniu - 6299 PLN. Silnik 4T rozpędza ten jednoślad do ponad 90 km/h.

white-ctyrometvmax

Ogar powraca. Tym razem jako Romet Ogar Cafe 125 w cenie 4499 PLN i dwóch wersjach kolorystycznych. Design jest dość kontrowersyjny, ale może się podobać - klasyczne szprychowe koła, światła w stylu retro i równie oldschoolowa kanapa.  Pod nią pracuje silnik 4T, który według oficjalnych danych producenta rozpędza Ogara do 90 km/h.

Na koniec również w stylu Retro - Romet Retro 7 w odmianie 125 - testowany przez Skuterowo.com. Chyba jedna z najlepszych propozycji rozwarzając stosunek ceny do jakości sprzętu - 4 700 PLN. Przeczytaj więcej o tym modelu.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%