Rebelhorn i Broger: Polskie marki motocyklowe podbijają zagraniczne rynki

“The Future Is Now”, pod tą nazwą odbyło się spotkanie podczas którego zaprezentowano nam najnowsze kolekcje polskich marek Rebelhorn oraz Broger. Nie każdy wie, że ich produkty zdobywają coraz szersze uznanie nie tylko na europejskich rynkach. Jak to możliwe?

Cieszymy się, że my Polacy też potrafimy. I to nie tylko gonić Europę, ale konkurować z zachodnimi produktami jak równy z równym. Przykładem na to są właśnie takie marki odzieży motocyklowej jak Rebelhorn czy Broger.

Ta pierwsza ma już całkiem spore tradycje, a nieustanny rozwój i wnikliwe analizowanie rynku znajduje odwzorowanie w najnowszej kolekcji jaka zostanie zaproponowana motocyklistkom i motocyklistom już niebawem.

W kolekcji nie brakuje zaawansowanych propozycji dla fanów motocykli sportowych, również motocyklowi włóczędzy znajdą dopasowaną do różnych potrzeb, bogatą w technologie i jakościowe materiały odzież turystyczną. Nie mogło także zabraknąć bardziej uniwersalnych ubrań miejskich zarówno w wydaniu skórzanym, jak i tekstylnym. Naszą uwagę przykuło bezprecedensowe rozwiązanie w postaci letniej kurtki o nazwie Brutal, która została stworzona na modłę popularnej wśród motocyklistów offroadowej zbroi (której z resztą nie polecamy używać na asfalcie). Wygląda na to, że świetnie łączy zalety letniej lekkiej kurtki z bezpieczeństwem oferowanym przez bardziej rozbudowane modele. Do tego wygląda kozacko, bo wykończono ją w militarnym stylu.

Inne publikacje na ten temat:

Co także ważne z punktu widzenia użytkowników, kolekcje opierają się o różne modele o zbliżonej funkcjonalności, ale zróżnicowanym wyposażeniu i cenie. Dzięki temu łatwiej tu o dobór odzieży do własnych potrzeb i możliwości.

Z kolei Broger to całkiem świeża, bo mająca za sobą zaledwie rok na rynku marka, która mimo to zdążyła już narobić sporo szumu wokół siebie. Wszystko zapewne dlatego, że łączy w sobie modne od dłuższego czasu klimaty związane z motocyklowym “lajfstajlem” zza oceanu z europejskim podejściem do kwestii bezpieczeństwa. W całkiem rozbudowanej ofercie znajdziemy produkty posortowane w cztery kolekcje, których nazwy pochodzą od odpowiednich stanów w USA. Jest słoneczna California, Floryda, Ohio, a także surowa Alaska.

Broger to ciuchy łączące styl i wygodę z niezbędnym bezpieczeństwem. W najnowszej kolekcji Broger odnajdą się w szczególności fani niezobowiązującego motocyklowego outfitu oraz motocykli typu scrambler i generalnie wszystkie co kojarzy się z customami i oldschoolowym stylem. Dzięki niestronieniu od nowoczesnych technologii, powstały produkty nie tylko wysokie jakościowo i zapewniające niezbędne bezpieczeństwo, ale także dające dużo swobody ruchu oraz dobierania swojego motocyklowego “looku”. Warto przyjrzeć się specyfikacjom tych produktów. Tu diabeł naprawdę tkwi w detalach.

Ważny z punktu widzenia użytkowników jest również fakt, że kolekcje opierają się o różne modele o zbliżonej funkcjonalności, ale zróżnicowanym wyposażeniu i cenie. Dzięki temu łatwiej tu o dobór odzieży do własnych potrzeb i możliwości.

Co ciekawe, i warte podkreślenia, wszystkie produkty obydwóch marek, które tego wymagają, są certyfikowane według najnowszych norm CE dotyczących bezpieczeństwa. Nie dziwi zatem, że zarówno Rebelhorn, jak i Broger dostępne są nie tylko w coraz większej ilości europejskich krajów, ale także w Azji, a nawet od niedawna po drugiej stronie Morza Śródziemnego. I oby tak dalej!

Więcej o najnowszych kolekcjach obu marek znajdziecie na stronie dobresklepymotocyklowe.pl

Piotr Ganczarski

Z wykształcenia inżynier mechaniki i budowy maszyn. Motocykle są jego życiowym przekleństwem i chorą miłością. Buduje, przerabia i remontuje jednoślady. Zarówno te nowsze, jak i starsze. Fan motoryzacji i podróżowania na różne sposoby. Oprócz tego lubi pohasać na rowerze i przeczytać dobrą książkę.

Inne publikacje na ten temat:

2 opinii

  1. Fajnie że polskie marki się rozwijają i walczą o rynek. Niestety jakość jeszcze nie jest na właściwym poziomie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button