Rebelhorn Cubby IV – najnowsza odsłona odzieży dla motocyklowych turystów

Czwarta edycja Rebelhorn Cubby to więcej niż tylko nowy design. Co się zmieniło?

W skrócie
  • Rebelhorn Cubby w kolejnej, czwartej już odsłonie
  • Turystyczna odzież motocyklowa to komfort, bezpieczeństwo, a także odpowiednia estetyka

Znany i ceniony kombinezon turystyczny Cubby wraca w tym roku w całkowicie nowej odsłonie. Cubby IV to nie tylko całkowicie nowy design, lecz także znacznie lepsze parametry techniczne.

Jaka powinna być turystyczna odzież motocyklowa? Na to pytanie starają się odpowiedzieć twórcy modelu Cubby, który w najnowszej, czwartej już edycji ma być jeszcze lepiej przystosowany do spełniania wymagań wymagających podróżników. Funkcjonalność i technikalia nie mogą się jednak obejść w dzisiejszych czasach bez odpowiedniego, modnego i nowoczesnego designu.

Rebelhorn Cubby IV: Motocyklowa turystyka na nowym poziomie

Rebelhorn Cubby IV

Projektanci odzieży Cubby IV zadbali o to, by nadać mu nowoczesny turystyczny wygląd i poprawili fitting poprzez lepsze dopasowanie kurtki i spodni do ciała użytkownika. Zaprojektowano także dłuższy zamek wentylacyjny na rękawach, a w spodniach dodano wypinane panele wentylacyjne na udach, dzięki czemu zakres wentylacji zwiększył się prawie dwukrotnie. Na klatce piersiowej znajdują się w pełni regulowane panele wentylacyjne, które można otworzyć do połowy (za pomocą intuicyjnego systemu wyposażonego w magnes) bądź po prostu schować środka. Z tyłu z kolei przekonstruowano i wydłużono wyloty powietrza. Dzięki tym zmianom znacznie zwiększyła się możliwość regulacji przepływu powietrza przez użytkownika.

BMW R 1200 GS: najlepszy motocykl turystyczny? Historia modelu, opinie, ceny, dane techniczne

Ochrona i wytrzymałość

Zestaw Cubby IV zapewnia komfort w każdych warunkach. Służy do jazdy zarówno w najcieplejsze, jak i najzimniejsze dni. Dopinany kołnierz sprawdza się w naprawdę trudnych warunkach, zwiększając komfort termiczny, a wypinana membrana Reissa chroni przed deszczem oraz wiatrem. W Cubby IV znajdziecie też podpinkę ocieplającą. Zestaw Cubby IV jest nie tylko jednym z najlepiej wentylowanych zestawów na rynku, lecz także spełnia wygórowane standardy bezpieczeństwa, dzięki wzmocnionym panelom Dobby Balistic oraz ochraniaczom przechodzącym najtrudniejsze i najwyższe testy bezpieczeństwa Poziomu 2. Kurtka
wykonana z poliestru ma również wstawki z materiału Ripstop, który jest odporny na przedarcia, dzięki czemu jest odporna na zniszczenia. Wysokiej jakości nadruki z materiałów odblaskowych zwiększają bezpieczeństwo na drogach. Rebelhorn Cubby IV

Różne warianty

Projektantom w czasie prac nad Cubby IV przyświecała myśl, by stworzyć produkt jeszcze bardziej zaawansowanego technicznie, dostosowany do potrzeb motocyklistów – ich wymagań odnośnie do bezpieczeństwa, komfortu i estetyki. Z efektów ich prac mogą cieszyć się wszyscy wymagający klienci, którzy poszukują turystycznych kombinezonów zapewniających poczucie bezpieczeństwa i wysokiego komfortu oraz oczekujących nowoczesnego wyglądu w rozsądnej cenie.

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button