Aktualnie czytasz:
Ostatnia szansa na oddanie głosu na Ducati Scrambler w konkursie Custom Rumble
0

Motocykl został zbudowany przez Christiana Boosena, właściciela znanego, warszawskiego warsztatu 86 Gear oraz Pawła Swanskiego, światowej renomy artysty, projektanta, współwłaściciela marki odzieżowej Turbokolor, znanego z prac m.in. dla Vans, Lakai Shoes, Girl Skateboards, Absolut Vodka, Red Bull, Monster, MTV, VH1 i wielu innych.

Powstały w wyniku tej kolaboracji Scrambler Iron Lungs, reprezentuje Polskę w międzynarodowym konkursie Custom Rumble na najlepiej przerobionego Scramblera Ducati.

Głosuj teraz lajkując to zdjęcie.

👊🏻JAB #24! Ducati Scrambler „Iron Lungs” by Ducati Poland, @86gear_motorcycles & @pawel_swanski 🇵🇱 •Now it’s your turn! Vote your favourite #customrumble works, decide which customization will win the rumble for the best Ducati Scrambler special! •

 
Czytaj
REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Custom Rumble #customrumble (@customrumble)

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Konkurs Custom Rumble toczy się na Instagramie, na profilu konkursowym @CustomRumble.
Polski projekt został oznaczony jako JAB#24, a głosowanie na niego polega na przyznawaniu „lajków” pod zdjęciem.
Konkurs trwa jeszcze do 19-go stycznia 2016.

Geneza tego projektu jest dosyć złożona. Ducati Polska rozpoczęło współpracę z Pawłem Swanskim na długo przed ogłoszeniem konkursu Custom Rumble, a efektem tego miał być customowo pomalowany Scrambler Classic.
W między czasie Ducati zakomunikowało konkurs Custom Rumble i pomysł na przerobienie Scramblera w naturalny sposób zaczął ewoluować, w tym właśnie momencie dołączył do zespołu warsztat 86 Gear, który podjął się realizacji pracy konkursowej od strony technicznej.

W motocyklu skrócono i przespawano ramę, miejsce airboxu zajął klasyczny filtr stożkowy, Christian pozbył się plastikowych części i osłon, przebudował mocowanie zegara, zmienił oświetlenie, błotniki, miejsce plastikowych osłon pod siedzeniem, które na specjalne zamówienie wykonał 4 Drive, zajęły ażurowe, metalowe siatki. Zawieszenie zostało zmienione na najwyższej jakości dedykowane zawieszenie Ohlins – tył to kompletny amortyzator ze sprężyną natomiast z przodu zmianie uległu wypełnienia.
Wisienką na torcie który stworzył Christian Boosen było klasyczne malowanie Swanskiego oraz mocowanie na deskorolkę, w którym znalazła się deska marki Girl Skateboards, model powstały dla absolutnej ikony tej kultury – Erica Kostona dla którego grafikę zaprojektował nie kto inny jak właśnie Swanski.

Konkurs Custom Rumble toczy się na Instagramie, na profilu konkursowym @CustomRumble.
Polski projekt został oznaczony jako JAB#24, a głosowanie na niego polega na przyznawaniu „lajków” pod zdjęciem.
Konkurs trwa do 19-go stycznia 2016.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%