Motul Azja Tour: Kup olej i wygraj motocyklową podróż do Kirgistanu!

Przed nami ostatnie 4 tygodnie konkursu MOTUL Azja Tour, w którym do wygrania, oprócz bardzo atrakcyjnych nagród rzeczowych, udział w niezapomnianej wyprawie motocyklowej bezdrożami dzikiego Kirgistanu.
Każda z zainteresowanych osób jeszcze może się załapać na udział w tej motocyklowej przygodzie i sprawdzić swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, widowiskowe przełęcze oraz szlakiem górskich jezior Azji Centralnej. W wyprawie weźmie udział trzech szczęśliwców.

Co trzeba zrobić by powalczyć o nagrody?

Jest tego naprawdę niewiele. Po pierwsze w okresie do 28 czerwca 2020 należy w jednym z objętych promocją sklepów zakupić 4-litrowe opakowanie oleju MOTUL serii 300V, 7100, lub 5100 i przy zakupie odebrać konkursową naklejkę z unikalnym kodem. Warto także pamiętać o zachowaniu dowodu zakupu – przyda się przy odbieraniu nagród.
Kolejnym z punktów jest cyknięcie zdjęcia o motocyklowej tematyce. Fotka ma symbolizować hasło „Jestem motocyklistą” Twoimi oczami. Tu liczy się kreatywność i oryginalność wykonanego zdjęcia. Warto więc postarać się by zaskoczyć konkursowe jury.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Jeśli masz już gotową fotkę, to wystarczy wypełnić formularz i dołączyć do niego owo zdjęcie (we wspomnianym terminie do 28. 06. 2020) Im szybciej to zrobisz, tym większa szansa na zgarnięcie kuponów rabatowych do motosklepu o wartości 50 zł – na te załapie się pierwszych 500 osób, które zgłosiły się do konkursu. Oprócz tego czeka na Ciebie także cotygodniowa nagroda specjalna w postaci kuponu o wartości 250zł.

Chcesz powalczyć nie tylko o bony rabatowe, ale także o motocyklową wyprawę?

Aby mieć szansę na zgarnięcie nagrody głównej należy wysłać dodatkowo film własnego autorstwa pt. „Jestem motocyklistą” – na to masz czas do 03 .07. 2020. Przekonaj w nim jury, że właśnie na Ciebie czekają bezdroża Kirgistanu!

Więcej informacji znajdziesz na stronie motultour.pl/azja-tour
Na stronie motultour.pl czekają na Was także relacje z poprzednich edycji konkursu i wypraw do RPA oraz USA.

 

Trzymamy za wszystkich kciuki i już zazdrościmy zwycięzcom!

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button