Motul
Aktualnie czytasz:
Motul Azja Tour: Kup olej i wygraj motocyklową podróż do Kirgistanu!
0

Przed nami ostatnie 4 tygodnie konkursu MOTUL Azja Tour, w którym do wygrania, oprócz bardzo atrakcyjnych nagród rzeczowych, udział w niezapomnianej wyprawie motocyklowej bezdrożami dzikiego Kirgistanu.
Każda z zainteresowanych osób jeszcze może się załapać na udział w tej motocyklowej przygodzie i sprawdzić swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, widowiskowe przełęcze oraz szlakiem górskich jezior Azji Centralnej. W wyprawie weźmie udział trzech szczęśliwców.

Co trzeba zrobić by powalczyć o nagrody?

Jest tego naprawdę niewiele. Po pierwsze w okresie do 28 czerwca 2020 należy w jednym z objętych promocją sklepów zakupić 4-litrowe opakowanie oleju MOTUL serii 300V, 7100, lub 5100 i przy zakupie odebrać konkursową naklejkę z unikalnym kodem. Warto także pamiętać o zachowaniu dowodu zakupu – przyda się przy odbieraniu nagród.
Kolejnym z punktów jest cyknięcie zdjęcia o motocyklowej tematyce. Fotka ma symbolizować hasło „Jestem motocyklistą” Twoimi oczami. Tu liczy się kreatywność i oryginalność wykonanego zdjęcia. Warto więc postarać się by zaskoczyć konkursowe jury.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Jeśli masz już gotową fotkę, to wystarczy wypełnić formularz i dołączyć do niego owo zdjęcie (we wspomnianym terminie do 28. 06. 2020) Im szybciej to zrobisz, tym większa szansa na zgarnięcie kuponów rabatowych do motosklepu o wartości 50 zł – na te załapie się pierwszych 500 osób, które zgłosiły się do konkursu. Oprócz tego czeka na Ciebie także cotygodniowa nagroda specjalna w postaci kuponu o wartości 250zł.

Chcesz powalczyć nie tylko o bony rabatowe, ale także o motocyklową wyprawę?

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Aby mieć szansę na zgarnięcie nagrody głównej należy wysłać dodatkowo film własnego autorstwa pt. „Jestem motocyklistą” – na to masz czas do 03 .07. 2020. Przekonaj w nim jury, że właśnie na Ciebie czekają bezdroża Kirgistanu!

Więcej informacji znajdziesz na stronie motultour.pl/azja-tour
Na stronie motultour.pl czekają na Was także relacje z poprzednich edycji konkursu i wypraw do RPA oraz USA.

 

Trzymamy za wszystkich kciuki i już zazdrościmy zwycięzcom!

Jaka jest Twoja reakcja?
50%
50%
0%