Aktualnie czytasz:
Motocykle Indian czekają na Ciebie w Bieszczadach
0

Indian Motorcycle Polska nawiązał współpracę z Bieszczadzką Przystanią Motocyklową – znanym i lubianym „miejscem na końcu świata zbudowanym dla ludzi z pasją do wolności, przestrzeni oraz pędu powietrza i warkotu silników”, czyli doskonale pasującym do wartości marki Indian. Co z niej wyniknie?

W ramach zawiązanej współpracy będzie można sprawdzić walory motocykli Indian na urokliwych bieszczadzkich drogach, bogatych w to co wszyscy motocykliści lubią najbardziej. Wypożyczalnia motocykli w Przystani zostanie wyposażona w motocykle marki Indian w tym modele Scout oraz FTR 1200. Ponadto organizowane będą na terenie Przystani cykliczne imprezy motocyklowe.

Od momentu wejścia marki Indian Motorcycle na polski rynek ważnym elementem naszej działalności, poza sprzedażą motocykli, jest propagowanie motocyklizmu oraz integracja społeczności motocyklowej w Polsce. Współpraca z Bieszczadzką Przystanią Motocyklową jest kolejnym krokiem na tej ścieżce”. – mówi Norbert Perliński, dyrektor zarządzający Indian Motorcycle Polska.

„Możliwość współpracy z marką Indian pozwala nam poszerzyć ofertę wypożyczalni motocykli - dobór modeli do wypożyczalni idealnie wpisuje się w bieszczadzkie drogi”- mówi Marek Stan, właściciel Przystani – „Organizacja imprez o charakterze motocyklowym, takich jak jazdy testowe w nieskrępowanym atmosferą salonową miejscu jakim jest Bieszczadzka Przystań Motocyklowa to doskonała możliwość weryfikacji informacji gazetowo-forumowych i  własnej oceny. Osobiście nie mogę się doczekać FTR 1200  i mojego wiecznego dylematu: wyjechać z Przystani w prawo czy w lewo ;)”.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Pierwszym takim wydarzeniem będzie Wielki finał Indian Roadshow 2020, czyli 4 dni doskonałej zabawy w pięknych okolicznościach przyrody, w doborowym towarzystwie oraz oczywiście z udziałem motocykli najstarszego amerykańskiego producenta jednośladów.

W dniach 24-27 września miłośnicy dwóch kółek będą mieli możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych indywidualnych oraz grupowych jazdach testowych na terenie Wielkiej Pętli Bieszczadzkiej. Do dyspozycji będzie praktycznie cała gama modelowa marki Indian Motorcycle, a wśród niej:

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

- klasyczny Scout 1200

- zadziorny Scout Bobber

- rasowy FTR 1200

- klasyczny Springfield

- potężny Challenger

- luksusowy Roadmaster

 

Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji m. in:

- Szkolenie medyczne dla motocyklistów

- Projekcja filmów o tematyce motocyklowej

- Aerograf motocyklowy – malowanie na żywo

- Możliwość zabezpieczenia motocykla folą ochronną lub powłoką ceramiczną

- Wieczorne ogniska oraz niepowtarzalny bieszczadzki klimat

Jaka jest Twoja reakcja?
100%
0%
0%