Aktualnie czytasz:
Motocykle Indian czekają na Ciebie w Bieszczadach

Indian Motorcycle Polska nawiązał współpracę z Bieszczadzką Przystanią Motocyklową – znanym i lubianym „miejscem na końcu świata zbudowanym dla ludzi z pasją do wolności, przestrzeni oraz pędu powietrza i warkotu silników”, czyli doskonale pasującym do wartości marki Indian. Co z niej wyniknie?

W ramach zawiązanej współpracy będzie można sprawdzić walory motocykli Indian na urokliwych bieszczadzkich drogach, bogatych w to co wszyscy motocykliści lubią najbardziej. Wypożyczalnia motocykli w Przystani zostanie wyposażona w motocykle marki Indian w tym modele Scout oraz FTR 1200. Ponadto organizowane będą na terenie Przystani cykliczne imprezy motocyklowe.

Od momentu wejścia marki Indian Motorcycle na polski rynek ważnym elementem naszej działalności, poza sprzedażą motocykli, jest propagowanie motocyklizmu oraz integracja społeczności motocyklowej w Polsce. Współpraca z Bieszczadzką Przystanią Motocyklową jest kolejnym krokiem na tej ścieżce”. – mówi Norbert Perliński, dyrektor zarządzający Indian Motorcycle Polska.

„Możliwość współpracy z marką Indian pozwala nam poszerzyć ofertę wypożyczalni motocykli - dobór modeli do wypożyczalni idealnie wpisuje się w bieszczadzkie drogi”- mówi Marek Stan, właściciel Przystani – „Organizacja imprez o charakterze motocyklowym, takich jak jazdy testowe w nieskrępowanym atmosferą salonową miejscu jakim jest Bieszczadzka Przystań Motocyklowa to doskonała możliwość weryfikacji informacji gazetowo-forumowych i  własnej oceny. Osobiście nie mogę się doczekać FTR 1200  i mojego wiecznego dylematu: wyjechać z Przystani w prawo czy w lewo ;)”.

 
Czytaj
REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.

Pierwszym takim wydarzeniem będzie Wielki finał Indian Roadshow 2020, czyli 4 dni doskonałej zabawy w pięknych okolicznościach przyrody, w doborowym towarzystwie oraz oczywiście z udziałem motocykli najstarszego amerykańskiego producenta jednośladów.

W dniach 24-27 września miłośnicy dwóch kółek będą mieli możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych indywidualnych oraz grupowych jazdach testowych na terenie Wielkiej Pętli Bieszczadzkiej. Do dyspozycji będzie praktycznie cała gama modelowa marki Indian Motorcycle, a wśród niej:

 
Czytaj
REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

- klasyczny Scout 1200

- zadziorny Scout Bobber

- rasowy FTR 1200

- klasyczny Springfield

- potężny Challenger

- luksusowy Roadmaster

 

Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji m. in:

- Szkolenie medyczne dla motocyklistów

- Projekcja filmów o tematyce motocyklowej

- Aerograf motocyklowy – malowanie na żywo

- Możliwość zabezpieczenia motocykla folą ochronną lub powłoką ceramiczną

- Wieczorne ogniska oraz niepowtarzalny bieszczadzki klimat

Jaka jest Twoja reakcja?
100%
0%
0%

Podziel się opinią

lub