125 ccm
Aktualnie czytasz:
Motocykle i Skutery 125 znikają ze sklepów
0

Branża przeżywa kolejny w tym sezonie boom. W salonach na pniu wyprzedają się motocykle i skutery o pojemności skokowej 125 ccm. Wszystko na skutek podpisania przez Prezydenta nowelizacji ustawy o kierujących pojazdami.

Skuterowo.com wcześniej donosiło o tym fakcie. Wówczas usłyszeliśmy od przedstawiciela warszawskiego salonu:

Nie mamy sprzętu. Wszystko rozeszło się w prawie miesiąc. Ludzie przychodzą, dzwonią, piszą maile i wśród tych wszystkich pytań występuje tylko jeden rodzaj pojemności - 125 ccm.

Wybrani importerzy ratują się gwałtownym rozszerzeniem swojej kolekcji - np, Kymco wprowadziło w tym sezonie 5 nowych pojazdów o tej właśnie pojemności. Nasze informacje dotyczące sytuacji na rynku potwierdza również Krystian Plato z redakcji TVN Turbo.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%