Junak M12V – Kaszëbë Meetup: widzimy się już niebawem!

Rajd fanów marki Junak i motocykli Junak M12 Vintage powraca w jesiennym wydaniu

W skrócie
  • Junak M12V Kazsëbë Meetup powraca do kalendarza
  • 1-3 października to data, którą koniecznie powinni zarezerwować wszyscy fani marki i modelu Junak M12

Spotkanie fanów Junaka M12 Vintage było zaplanowane na tegoroczną wiosnę. Niestety rzeczywistość w jakiej się znajdujemy kazała odwołać świetnie zapowiadającą się imprezę. Na szczęście organizatorzy nie poddają się bez walki i Junak M12V Kaszëbë Meetup powraca. Tym razem nie w wiosennej, a w równie ciekawej jesiennej scenerii. 

Kaszuby to piękna i przez wielu wciąż jeszcze nieodkryta kraina. Jeziora, bory, malownicze pagórki, skanseny i lokalny bardzo wyraźny folklor tworzą unikalną na skalę światową atmosferę, której zdecydowanie warto zakosztować. Tym bardziej jeśli wszystko to odkrywa się i podziwia w motocyklowym siodle, chłonąć w nieskrępowany sposób walory przyrodniczo-kulturalne. A jeśli by tak okrasić to wszystko dobrą zabawą i towarzystwem oraz biesiadą przy pieczonym, to chyba nikogo nie trzeba przekonywać do takiej aktywności weekendowej.

Junak M12V Kaszëbë Meetup 2021: wydanie jesienne

Plan jazdy na jesienny Junak M12V Kaszëbë Meetup jest następujący:
W piątek (1 października) wszyscy fani retro choppera spod znaku M12 spotykają się w wymownie nazwanej miejscowości Dywan na Kaszubach. Jest tak urokliwe miejsce ze starym młynem i rozlewiskiem. Kameralna agroturystyka i miejsce na ognisko dopełniają klimatu dobrze rozpoczętego motocyklowego weekendu.

Przeczytaj też:

Junak M12 Cafe 125 2021: bestsellerowy motocykl w nowej stylowej odsłonie

W sobotę odbędzie się przejazd z miejscowości Dywan do Szarloty, który poprowadzi specjalnie przygotowaną trasą wiodącą m.in. legendarną drogą kaszubską, a po drodze przewidziana przerwa na smaczny obiad. W porze popołudniowej ekipa ma dotrzeć do ośrodka Szarlota, gdzie na wszystkich uczestników czekać będzie pełne zaplecze rekreacyjne. Podobno ma pojawić się także profesjonalny grill i coś do niego. Na miejscu odbędzie się także prezentacja klipu z wyprawy Junak M12 Vintage po krajach nadbałtyckich.

Niedziela rozpocznie się pożywnym śniadaniem i wizją kolejnych kilometrów nawijanych na koła Junaków. Tym razem już w stronę domu.

Po wszelkie szczegóły organizatorzy zapraszają do wydarzenia na facebooku: https://fb.me/e/1hzEC5tr8

https://youtu.be/Gd3A3iGaKfc

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button