Junak M12 Cafe 125 2021: bestsellerowy motocykl w nowej stylowej odsłonie

Czy szykuje się kolejny sprzedażowy hit?

W skrócie
  • Junak M12 przybrał nowe stylowe barwy w cafe racerowym klimacie
  • Klasyczna linia i ciekawe dodatki sprawiają, że ten motocykl naprawdę może się podobać
  • Junak M12 Cafe 125 - czy okaże się kolejnym hitem?

Najlepiej sprzedający się motocykl 2020 roku – bestsellerowa 125-ka marki Junak, jest teraz dostępna w jeszcze bardziej stylowej wersji. Oto nowy Junak M12 Cafe 125.

Mnóstwo wyważonych dodatków czyni Junaka jeszcze bardziej stylowym. To co się nie zmienia to popularność serii M12 a głównie modelu M12 Vintage.

Wizualnie Junak M12 Cafe 125 zyskał masywności poprzez optyczne skrócenie linii motocykla. Zastosowano minimalistyczny klosz lampy tylnej LED, dodatkowe osłony oraz unikalne wersje kolorystyczne. Do tego dziesiątki udoskonaleń widocznych choćby na kokpicie czy kanapie. Cafe 125 otrzymał także wydech zachwycający swoim minimalizmem i brzmieniem.

Junak M12 Cafe 125 2021: jeszcze więcej stylu

Sprawdzona i ceniona konstrukcja bazująca technicznie na odmianie M12 i M12 Vintage otrzymała ergonomiczną kierownicę oraz nową kanapę. Junak M12 Cafe tym sposobem dostojnie nawiązuje bardzo klasycznych linii, które zostały uzbrojone w bardzo nowoczesne rozwiązania techniczne w postaci komputerowego sterowania jednostką czy światła LED.

Przeczytaj też:

Nowy Junak SC 125 2021: aż 15KM mocy i bogate wyposażenie! [cena, zdjęcia, dane techniczne]

Junak M12 Cafe jest nie tylko z wyglądu dynamicznym motocyklem na prawo jazdy B. Potrafi przy tym zapewnić sporą dozę komfortu. To zasługa nie tylko dobrze zestrojonego zawieszenia, ale także silnika. Jednostka została uzbrojona w elektroniczny wtrysk paliwa i generuje 9,53 KM. Moc nie powala, ale okazuje się, że całkowicie wystarcza do sprawnej jazdy w miejskich warunkach.

Junak M12 Cafe posiada jeden z największych rozstawów osi w swojej klasie – 1380 mm, który sprawia, że motocykl wyróżnia się pewnością prowadzenia, zarówno w zakrętach, jak i na nawierzchni gorszej jakości. Do dalszych wypadów zachęcają także duże koła, miękkie, dwuosobowe siedzisko, kierownica wyposażona w mięsiste manetki. To połączenie zapewnia wygodną i niczym niewymuszoną pozycję za kierownicą, co pozwala jeszcze bardziej cieszyć się z każdego przebytego kilometra w stylu, który zachwyca otoczenie.

Dostępne są trzy odmiany kolorystyczne nowego Junaka M12 Cafe: Czarny, czarno – bordowy oraz czarno – grafitowy.

Sugerowana cena detaliczna wynosi 12 099 PLN brutto.

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

 

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button