Barton Motors w nowej odsłonie już online

Publikacja Sponsorowana

Zapraszamy wszystkich miłośników jednośladów na nową stronę marki Barton. Nowa witryna importera jest teraz bardziej nowoczesna i przejrzysta.

Zapoznaj się z ofertą na 2016, sprawdzaj, co nowego słychać w świecie Barton Motors, oglądaj testy i prezentacje video pojazdów oraz zobacz, gdzie szukać najbliższego salonu sprzedaży i serwisu.

Ania Grzelak

Kobieta o nietypowej pasji. Mając trzynastkę na karku jeździła klasycznym Simsonem. W wieku 18 lat kupiła pierwsze 650 ccm. Jej garaż to cały przekrój segmentów od małego skutera, przez maxi Burgman po klasycznego nakeda.

Inne publikacje na ten temat:

2 opinii

  1. Na stronie mają 125 Barton Blade, wiadomo o nim już coś więcej? Choć to pewnie wizualizacja to wygląda fenomenalnie, czegoś w tym stylu szukam. Wiadomo mniej więcej kiedy ten model pojawi się na rynku?

  2. Kurzatwarz widziałem Blade w salonie u mnie w mieście i prezentuje się ładnie. Od początku byłem nastawiony na B-Maxa, bo szukałem dla siebie wygodnego maxi-skutera, ale ten Blade mocno mi się spodobał, nawet musiałem przedyskutować z żoną zakup. To już taki prawdziwy motocykl, zupełnie nie wygląda na 125 ccm. Myślę, że wiele osób dałoby się oszukać, gdyby powiedzieć że to np. 600. Jeździłem w tamtym roku Bartonem Classicem, wydawał mi się porządny, ale ten jest chyba jeszcze lepszy. Dla osób szukających czegoś sportowego to bardzo fajna opcja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button