Barton Motors w nowej odsłonie już online

Zapoznaj się z ofertą na 2016, sprawdzaj, co nowego słychać w świecie Barton Motors, oglądaj testy i prezentacje video pojazdów oraz zobacz, gdzie szukać najbliższego salonu sprzedaży i serwisu.
autor
16 maja 2016 14:52
Czytaj
REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

Publikacja Sponsorowana

Zapraszamy wszystkich miłośników jednośladów na nową stronę marki Barton. Nowa witryna importera jest teraz bardziej nowoczesna i przejrzysta.

Zapoznaj się z ofertą na 2016, sprawdzaj, co nowego słychać w świecie Barton Motors, oglądaj testy i prezentacje video pojazdów oraz zobacz, gdzie szukać najbliższego salonu sprzedaży i serwisu.

Czytaj
REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.

Zaktualizowano 16 maja 2016 14:52

Tematy: barton

Opinie

  • Na stronie mają 125 Barton Blade, wiadomo o nim już coś więcej? Choć to pewnie wizualizacja to wygląda fenomenalnie, czegoś w tym stylu szukam. Wiadomo mniej więcej kiedy ten model pojawi się na rynku?

  • Kurzatwarz widziałem Blade w salonie u mnie w mieście i prezentuje się ładnie. Od początku byłem nastawiony na B-Maxa, bo szukałem dla siebie wygodnego maxi-skutera, ale ten Blade mocno mi się spodobał, nawet musiałem przedyskutować z żoną zakup. To już taki prawdziwy motocykl, zupełnie nie wygląda na 125 ccm. Myślę, że wiele osób dałoby się oszukać, gdyby powiedzieć że to np. 600. Jeździłem w tamtym roku Bartonem Classicem, wydawał mi się porządny, ale ten jest chyba jeszcze lepszy. Dla osób szukających czegoś sportowego to bardzo fajna opcja.

Leave a Reply

lub

Your email address will not be published. Required fields are marked*

All Rights Reserved

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka Prywatnosci