Aktualnie czytasz:
Barton Motors w nowej odsłonie już online
2
 
Czytaj
REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Publikacja Sponsorowana

Zapraszamy wszystkich miłośników jednośladów na nową stronę marki Barton. Nowa witryna importera jest teraz bardziej nowoczesna i przejrzysta.

Zapoznaj się z ofertą na 2016, sprawdzaj, co nowego słychać w świecie Barton Motors, oglądaj testy i prezentacje video pojazdów oraz zobacz, gdzie szukać najbliższego salonu sprzedaży i serwisu.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
50%
Interesujące
50%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
  • kurzatwarz
    30 maja 2016 at 13:32

    Na stronie mają 125 Barton Blade, wiadomo o nim już coś więcej? Choć to pewnie wizualizacja to wygląda fenomenalnie, czegoś w tym stylu szukam. Wiadomo mniej więcej kiedy ten model pojawi się na rynku?

  • Mint4
    29 sierpnia 2016 at 10:48

    Kurzatwarz widziałem Blade w salonie u mnie w mieście i prezentuje się ładnie. Od początku byłem nastawiony na B-Maxa, bo szukałem dla siebie wygodnego maxi-skutera, ale ten Blade mocno mi się spodobał, nawet musiałem przedyskutować z żoną zakup. To już taki prawdziwy motocykl, zupełnie nie wygląda na 125 ccm. Myślę, że wiele osób dałoby się oszukać, gdyby powiedzieć że to np. 600. Jeździłem w tamtym roku Bartonem Classicem, wydawał mi się porządny, ale ten jest chyba jeszcze lepszy. Dla osób szukających czegoś sportowego to bardzo fajna opcja.