Aprilia rozdaje rabaty: 3300 zł rabatu na wszystkie motocykle z gamy 660

Informacja prasowa

W skrócie
  • Aprilia Polska odpala nową promocję
  • Nowe motocykle z serii 660 dostępne są teraz z rabatem 3300 zł
  • Ilość dostępnych maszyn objętych promocją jest ograniczona

Z racji powrotu do szkoły w Aprilii ćwiczą dzielenie i mnożenie. A wszystko po to by nowe modele z serii 660 były teraz tańsze o 3300 zł.

Powrót do szkoły to dla niektórych trudny czas. Z resztą może nie sam powrót do szkoły, a po prostu koniec najlepszego czasu w roku, czyli wakacji. Polski dystrybutor motocykli Aprilia zapragnął umilić te chwile i pomóc jeszcze nie zdecydowanym w podjęciu jedynej słusznej decyzji o zakupie nowego motocykla  z legendarnej włoskiej stajni. Zyskujesz zatem podwójnie!

Aprilia 660: teraz taniej o 3300 zł

Od dziś, tj. od 1 września do końca roku (31.12.2022) wszystkie modele z serii 660 dostępne są z rabatem o wartości 3300 zł brutto!

Dlaczego akurat tyle? Każdy z motocykli Aprilia 660 wyposażony jest w fantastyczny dwucylindrowy silnik rzędowy, który gwarantuje niezapomniane emocje. Dzieląc 660 na dwa (cylindry) i mnożąc przez 10 pkt (na 10 możliwych) na skali niezrównanych doznań z jazdy otrzymujemy wynik 3300! Oczywiście 3300 zł rabatu na zakup Waszego wymarzonego motocykla z Noale. Dzielenie i mnożenie przećwiczone!

Przeczytaj też:

Aprilia Tuareg 660 2022: nareszcie polska premiera!

Nowa gama 660-tek to unikalna kombinacja motocykli, w której każdy odnajdzie coś dla siebie. Od niezwykle zwrotnego, zawadiackiego Tuono 660, którym podbijanie ulic miast nie stanowi żadnego problemu; przez drogowo-torowego sportowca RS 660, któremu niestraszna jest rywalizacja oraz walka na czas, najlepszy czas okrążenia oczywiście; aż po najbardziej uterenowionego w stawce Tuarega 660, któremu bezdroża otwierają nowe możliwości podróży – każdy znajdzie motocykl, o walorach na których najbardziej mu zależy. Teraz w jeszcze lepszej cenie.

Sprawdź pełną ofertę marki Aprilia. Znajdź dealera i skorzystaj z promki już teraz. Do końca sezonu pozostało jeszcze sporo czasu by nacieszyć się nową 660-ką z Noale!

Piotr Ganczarski

Z wykształcenia inżynier mechaniki i budowy maszyn. Motocykle są jego życiowym przekleństwem i chorą miłością. Buduje, przerabia i remontuje jednoślady. Zarówno te nowsze, jak i starsze. Fan motoryzacji i podróżowania na różne sposoby. Oprócz tego lubi pohasać na rowerze i przeczytać dobrą książkę.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button