Aprilia Tuareg 660 2022: nareszcie polska premiera!

Rasowy motocykl dual-sport, który nie bierze jeńców, dotarł w końcu do Polski

W skrócie
  • Aprilia Tuareg 660 wreszcie dotarła do Polski
  • Ten świetnie zapowiadający się motocykl klasy dual-sport zostanie oficjalnie zaprezentowany 18 grudnia (sobota ) w salonie Moto Gusto w Chorzowie

Na ten motocykl wielu (w tym również my) czeka z nieskrywaną niecierpliwością. Zapowiedzi oraz pierwsze testy wyglądają wielce obiecująco, dlatego apetyty potencjalnych odbiorców cieszącej się rosnącą popularnością klasy dual-sport, są już bardzo wyostrzone. Aprilia Tuareg 660 wreszcie we własnej osobie trafiła do Polski, a jej oficjalna premiera została połączona z otwarciem nowego salonu Aprilii w Chorzowie. To jak? Widzimy się?

Moto Gusto to nowy rozdział włoskiej motoryzacji na Ziemi Śląskiej. W samym środku aglomeracji powstało centrum motocyklowe z prawdziwego zdarzenia, specjalizujące się we włoskich markach motocykli. Kompleksowa oferta salonu obejmuje sprzedaż, serwis, finansowanie, ubezpieczenia oraz wynajem jednośladów. Moto Gusto to autoryzowany dealer i serwis marek Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio i Vespa. Zapowiadana atmosfera i niepowtarzalny klimat sprawią, że poczujesz się tam jak w motocyklowym raju.

Aprilia Tuareg 660 2022: wreszcie polska premiera!

Otwarcie nowego dealera odbędzie się z przysłowiowym „przytupem”. Nowy salon ugości motocykl, który od dłuższego już czasu rozpala serca motocyklowych podróżników. 18 grudnia w salonie Moto Gusto odbędzie się polska premiera Tuarega 660. Ten lekki (204 kg z płynami) motocykl to nowe rozdanie włoskiego producenta. 80 KM oraz 70 Nm momentu obrotowego w 2-cylindrowym silniku rzędowym to zapowiedź ciekawej kombinacji, mocy oraz właściwości jezdnych, zarówno po drodze asfaltowej, jak i w terenie.

Nowa Aprilia Tuareg 660 kazała na siebie długo czekać, ale zapowiedzi ukryte w gąszczu roślinnym, jakie mogliśmy zobaczyć podczas targów EICMA w 2019 roku nie poszły na marne. Tuareg wjeżdża odważnie w segment lekkich motocykli podróżnych z mocnym nastawieniem off-roadowym i wszystko wskazuje na to, że nie będzie brać jeńców.

Przeczytaj też:

Aprilia RS 125 i Tuono 125 2021: pierwsze motocykle 125 z quickshifterem!

Salon MotoGusto znajduje się przy ulicy Katowickiej 118 w Chorzowie. Organizator zaprasza do odwiedzin i zapoznania się z nowym Tuaregiem 660 18 grudnia (sobota), w godzinach 10-15.

Na miejscu będzie można także zapisać się na jazdy testowe oraz poznać wrażenia pierwszych testerów tego motocykla. Aprilio Tuareg, widzimy się w Chorzowie!

 

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button