Aktualnie czytasz:
Zniesienie tolerancji prędkości o 10 km/h - "To zakrawa na paranoję" mówi Włodzimierz Zientarski
 
Czytaj
REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

Rząd planuje znieść margines 10 kilometrów na godzinę przy pomiarach dokonywanych przez fotoradary. Może to oznaczać, że kierowca dostanie mandat za przekroczenie prędkości nawet o 1 km/h. Włodzimierz Zientarski uważa, tak częste zmiany przepisów za absurdalne.

Dotychczasowa tolerancja 10 km/h wynika z ustawień licznika samochodu czy błędu pomiaru. Z drugiej strony nierzadko zachęca kierowców do dodawania prędkości. Jednak dziennikarz motoryzacyjny Włodzimierz Zientarski zwraca uwagę na zupełnie inną kwestię. Jego zdaniem tak częste zmiany przepisów ruchu drogowego jak możemy to obserwować w Polsce są pewnego rodzaju paranoją. W jego ocenie stan naszych przepisów to nie jest nawet średniowiecze, ale wręcz epoka kamienia łupanego.

 
Czytaj
REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%

Podziel się opinią

lub