Aktualnie czytasz:
Zniesienie tolerancji prędkości o 10 km/h – „To zakrawa na paranoję” mówi Włodzimierz Zientarski
0

Rząd planuje znieść margines 10 kilometrów na godzinę przy pomiarach dokonywanych przez fotoradary. Może to oznaczać, że kierowca dostanie mandat za przekroczenie prędkości nawet o 1 km/h. Włodzimierz Zientarski uważa, tak częste zmiany przepisów za absurdalne.

Dotychczasowa tolerancja 10 km/h wynika z ustawień licznika samochodu czy błędu pomiaru. Z drugiej strony nierzadko zachęca kierowców do dodawania prędkości. Jednak dziennikarz motoryzacyjny Włodzimierz Zientarski zwraca uwagę na zupełnie inną kwestię. Jego zdaniem tak częste zmiany przepisów ruchu drogowego jak możemy to obserwować w Polsce są pewnego rodzaju paranoją. W jego ocenie stan naszych przepisów to nie jest nawet średniowiecze, ale wręcz epoka kamienia łupanego.

 
Czytaj
REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%