30 000 nowych motocykli i skuterów marki Honda sprzedanych przez Hondę Polska

Informacja prasowa

W skrócie
  • Honda Polska świętuje 30 tysięcy jednośladów sprzedanych w Polsce
  • Honda to także obecny lider wśród marek motocykli i skuterów kupowanych w polskich salonach

Sprzedaż nowych motocykli i skuterów przez Hondę Polska przekroczyła właśnie liczbę 30 000 sztuk. Zakupu przełomowego egzemplarza dokonał w zeszły piątek klient salonu Honda Pomirski, zlokalizowanego w Gdańsku. Szczęśliwiec, który stał się posiadaczem modelu CB650R otrzymał także voucher na zakup akcesoriów o wartości 2 500 zł.

W 2021 roku nowe jednoślady Hondy znalazły w Polsce aż 3655 nabywców, co dało marce pozycję lidera rynku, natomiast od początku tego roku do dnia dzisiejszego już ponad 1 300 klientów dokonało zakupu maszyn spod znaku wielkiego skrzydła. Jak widać, Honda potrafi przekonać swoimi jednośladami i robi to w dobry sposób.

30 000 motocykli i skuterów Honda sprzedanych w Polsce

Zarówno motocykle jak i skutery Hondy mają ugruntowaną pozycję na polskim rynku ze względu na niezawodność, zaawansowanie techniczne, sportowe korzenie i po prostu odpowiednią renomę. Honda oferuje szeroką gamę jednośladów  – od niezwykle ostatnio popularnych „125-tek” po wykorzystywane w wyścigach motocykle sportowe czy też duże maszyny przeznaczone do turystyki, wyposażone w mocne jednostki napędowe oraz szereg rozwiązań ułatwiających i umilających podróżowanie.

W sezonie 2022 Honda zaoferuje aż 22 nowości, w tym zupełnie nowe modele, te które poddane zostały modyfikacjom technicznym oraz nowe wersje kolorystyczne znanych już i cenionych przez klientów jednośladów marki. Najważniejsze debiuty początku sezonu to przeznaczony na asfalt motocykl turystyczny – NT1100 oraz duży skuter w stylu Adventure – Honda ADV350, a w kolejnych miesiącach do oferty dołączy DAX – kojarzony z jamnikiem, stylowy, mały motocykl, który po 41 latach wraca do lineupu firmy. W salonach Hondy wkrótce pojawi się też CBR1000RR-R Fireblade SP 30th Anniversary – limitowana wersja przygotowana na 30–lecie modelu Fireblade.

Przeczytaj też:

Aż 22 nowości wśród motocykli i skuterów Honda na sezon 2022

Honda zaprasza do autoryzowanych dealerów motocyklowych, gdzie na klientów czeka szeroka gama maszyn przygotowana do jazd testowych.

Piotr Ganczarski

Z wykształcenia inżynier mechaniki i budowy maszyn. Motocykle są jego życiowym przekleństwem i chorą miłością. Buduje, przerabia i remontuje jednoślady. Zarówno te nowsze, jak i starsze. Fan motoryzacji i podróżowania na różne sposoby. Oprócz tego lubi pohasać na rowerze i przeczytać dobrą książkę.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button