Zimowa kampania serwisowa Hondy – bez kolejek i ze sporymi rabatami

Zadbaj o swój motorek, a przy okazji skorzystaj z rabatów

W skrócie
  • Taniej, bez kolejek i w autoryzowanym serwisie - Honda przygotowała wyjątkową promocję nad przedsezonowy serwis waszego motocykla
  • 8. edycja kampanii serwisowej o nazwie "Wjedź w nowy sezon bez kolejek" potrwa do 15 stycznia 2024 roku
  • Nie daj zaskoczyć się wiośnie i przygotuj swój motocykl do nadchodzącego sezonu znacznie wcześniej

Zima nadeszła już na dobre, ale długie wieczory nie powinny was zwieść i tym samym znacznie przeciągnąć w czasie wykonania niezbędnego serwisu przed nadchodzącym sezonem, który nadejdzie szybciej, niż może się nam wydawać. Honda dla swoich klientów przygotowała wyjątkową ofertę serwisową, aby nie dać zaskoczyć się pierwszej wiosennej pogodzie.

U autoryzowanych dealerów motocyklowych Hondy trwa zimowa kampania serwisowa. To już 8 edycja akcji pod hasłem „Wjedź w nowy sezon bez kolejek”, która ma na celu zachęcenie użytkowników motocykli marki Honda do wykonania przeglądów serwisowych w najlepszym na to okresie. Mogą oni skorzystać z 20% rabatu na oryginalne części zamienne, oleje i płyny potrzebne do przeglądu oraz kosmetyki do pielęgnacji jednośladów, a także z sięgających do 20 % zniżek na usługi serwisowe.

Pozasezonowy przegląd nie tylko pozwoli na skrócenie czasu poświęconego na wizytę w serwisie, ale też umożliwi wcześniejsze rozpoczęcie użytkowania motocykla wiosną. Ponadto wymiana przepracowanego oleju w silniku przyczyni się do lepszej ochrony jego poszczególnych elementów podczas przerwy zimowej. Nie dajcie zaskoczyć się pierwszym promieniom nadciągającej nieubłaganie wiośnie.

Najważniejsze informacje:

  1. Nie ociągają się z wykonaniem serwisu przed nachodzącym sezonem – skorzystaj z wyjątkowej kampanii serwisowej Hondy i przygotuj swój motocykl przed nadejściem pierwszych wiosennych dni.
  2. Bez kolejek i w dodatku ze sporym rabatem na oleje, części i czynności serwisowe.
  3. To już 8. edycja akcji pod hasłem „Wjedź w nowy sezon bez kolejek” – umów się już dziś w autoryzowanym serwisie Hondy.

Początek sezonu to czas, w którym motocykliści budzą się z zimowego snu. Pierwsze oznaki wiosny to zwykle sygnał, żeby umówić się na serwis i wykonać podstawowe czynności. W tym miejscu zazwyczaj spotykamy się z sytuacją, że maszyna czeka, temperatura sprzyja, a właściciel nerwowo patrzy na zaprzyjaźniony autoryzowany serwis Hondy i z utęsknieniem czeka na swoją kolejkę.

Aby uniknąć takiej sytuacji Honda Motor Europe – Oddział w Polsce proponuje swoim klientom wykonanie przeglądu w okresie zimowym. Wymiana przepracowanego oleju w silniku przyczynia się do lepszej ochrony poszczególnych elementów silnika podczas przerwy zimowej. Oprócz braku kolejki wszyscy klienci mogą w tym czasie dodatkowo otrzymać atrakcyjne rabaty:

  • 20% rabatu przy zakupie oryginalnych części Honda
  •  20% rabatu przy zakupie produktów HGO (oleje, płyny, kosmetyki)
  • do 20% rabatu na wykonaną usługę serwisową w ASO Honda

W akcji biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda. Umów się na wizytę u lokalnego dealera pomiędzy 2 listopada 2023 a 15 stycznia 2024. Więcej informacji oraz regulamin akcji znajduje się na oficjalnej stronie Hondy.

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button