Wygraj zestaw Bluetooth Twiins

Motokoce.pl i Skuterowo.com mają dla Was weekendową niespodziankę. Do zgarnięcia dwa uniwersalne zestawy Bluetooth Twiins, pasujące do każdego kasku, umożliwiające słuchanie muzyki, czy rozmawianie przez telefon bez odrywania rąk od kierownicy.

Zadanie jest bardzo proste. Stwórz własnego demota (w formie grafiki) w którym role główną odgrywać będzie Twiins. Swoje dzieło prześlij na adres redakcja@skuterowo.com w terminie do 3.03.12 (niedziela).

Spośród wszystkich prac wybierzemy dwie najlepsze i nagrodzimy zestawami Bluetooth Twiins, do dzieła. Technika dowolna.

Twiins to sprytny i niedrogi sposób na pozostanie w kontakcie z innymi podczas jazdy jednośladem. Produkty te cechuje prostota montażu i obsługi, jakiej próżno szukać w przepełnionych funkcjami, droższych systemach bluetooth.

Inne publikacje na ten temat:

Główne cechy systemu Twiins:

 • Szybka instalacja
 • Bardzo łatwe i szybkie parowanie z innymi urządzeniami
 • W pełni uniwersalny i kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami, korzystającymi z technologii Bluetooth
 • Atrakcyjna cena
 • Technologicznie przemyślany i intuicyjny w obsłudze
 • Opatentowane sterowanie jednym mikro-przyciskiem z diodą
 • Opatentowany koncept Diadem, pozwalający na montaż całego systemu wewnątrz kasku.

Zestawy Twiins można zobaczyć z bliska na stoisku Motokoce.pl, podczas trwających właśnie Ogólnopolskich Targach Motocykli i Skuterów w Warszawie.

 

Regulamin zabawy "Wygraj zestaw Bluetooth Twiins":

1. Fundatorem nagród jest sklep Motokoce.pl, wyłączny dystrybutor zestawów Bluetooth Twiins.
2. Organizatorem zabawy jest Skuterowo.com.
3. Nagrodami w zabawie są dwa zestawy Bluetooth Twiins.
4. Laureatami zostaną dwie osoby, które poprawnie wykonają zadanie konkursowe. Sposób jego wykonania został zawarty na niniejszej stronie. Laureaci zostaną wyłonieni na podstawie oceny prac przez Fundatora najpóźniej dnia 04.03.2013.
5. O wygranej Organizator powiadomi uczestnika poprzez niniejszą stronę konkursową w terminie 24 h od momentu jej rozpowszechnienia oraz drogą mailową..
6. Nagrody zostaną przesłane do Laureatów za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej w terminie do 14 dni roboczych od chwili potwierdzenia wygranej i udostępnienia danych mogących posłużyć wyłącznie do skutecznego dostarczenia nagrody.
7. Każdy użytkownik może tylko raz wziąć udział w zabawie. Próba przesłania więcej, niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z zabawy. Skuterowo.com ma prawo do przechowywania adresów IP w celu kontrolowania prawidłowego przebiegu konkursu.
8. Przesłane dane zostaną wykorzystane jedynie w celu realizacji konkursu. Ich administratorem jest Skuterowo.com. Podanie danych jest dobrowolne. Podanie nieprawdziwych danych może skutkować anulacją ewentualnej wygranej.
9. Użytkownik biorący udział w konkursie, w razie wygranej zgadza się na publikację swojego imienia i nazwiska w ramach Serwisu Skuterowo.com. Użytkownik udziela nieograniczonej czasowo i terytorialnie licencji do nadesłanej pracy, oświadcza, że dzieło jest wolne od wszelkich wad prawnych.
10. Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy Organizatorów lub Fundatora, a także członkowie ich rodzin, osoby najbliższe oraz osoby będące laureatami poprzednich edycji konkursu Skuterowo.com, których finał miał miejsce co najmniej 6 miesięcy od daty tejże publikacji.
11. Uczestnik Konkursu potwierdza, że wyraża zgodę na zasady Zabawy zawarte w Regulaminie oraz podporządkowuje się jego postanowieniom.
12. Organizatorzy mają prawo w każdym momencie trwania Zabawy wykluczyć z udziału w nim Uczestnika Konkursu, w szczególności odmówić mu przyznania nagrody, jeżeli podjął w stosunku do niego uzasadnione podejrzenie działalności sprzecznej z Regulaminem.
13. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego.

Inne publikacje na ten temat:

58 opinii

 1. Ja też nie 😀 Przesadzacie 🙂 Gdzie ja jedno z pierwszych 😀
  Już ta „Chwila” o której pisali na facebooku trwa prawie godzinę 😀
  keiz fajny barton 😀 wgl fajnie wygląda w stickerbomb 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button