Aktualnie czytasz:
Włoskie motorowery Malaguti XTM 50 i XSM 50 dostępne w Polsce.
0

Malaguti powraca i robi to w ciekawym stylu. Dwusuwowe pięćdziesiątki wracają do gry?

Nowe modele Malaguti to pojazdy o nowoczesnej linii nadwozia, która zdaje się bardzo dobrze wpisywać w obecne trendy. Obydwa modele oparte są na tej samej bazie, którą napędza dawno już niewidziana dwusuwowa jednostka o pojemności 50 cm3. Silnik gnereuje 3KM i wg producenta zadowala się 2,5 litrami benzyny na stówkę. Zarówno wersja enduro, jak i supermoto, może okazać się ciekawą propozycją na rynku motorowerów. Czy w mieście czy w terenie, umiarkowana masa 113 kg oraz spory skok zawieszeń powinny przełożyć się na wysoką mobilność - żaden krawężnik, czy dziura nie podskoczą.

Wersję XTM postawiono na rasowych kołach enduro, co daje nam 21 cali z przodu oraz 18 z tyłu. XSM dysponuje dwoma 17-tkami i powiększoną przednią tarczą hamulcową, czy wszystko zgodnie z praktyką stosowaną w większych motocyklach.

XTM 50 oraz XSM 50 to całkiem ciekawe propozycje dla wszystkich początkujących, którzy dodatkowo są już ukierunkowani bardziej na on- lub off-road.
Cena obydwóch sprzętów to 9900 zł.

Maszyny Malaguti będzie można zobaczyć i przymierzyć się do nich podczas targów Warsaw Motorcycle Show, które odbędą się już za kilka dni.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
100%
0%
0%