Wiosna w lutym? Dla fanów Suzuki to możliwe

Serwisowa wiosna przychodzi w Suzuki jeszcze w zimie

W skrócie
  • Wiosna w lutym 2023, to kolejna odsłona cieszącego się coraz większą popularnością cyklu akcji serwisowych Suzuki
  • Umów się już teraz na okresowy przegląd swojego motocykla Suzuki i zgarnij dodatkowe rabaty oraz inne korzyści

Wiosna w lutym to znana już dobrze wielu posiadaczom motocykli Suzuki akcja, która pozwala nie tylko przygotować odpowiednio swój motocykl do zbliżającego się sezonu, ale także zyskać przy tym wymierne korzyści. Jeździsz motocyklem Suzuki i jeszcze nie wziąłeś w niej udziału? Szybko nadrabiaj zaległości. 

Zima jaka jest w tym roku, każdy widzi. Raz jest śnieg, raz go niema, ale w końcu jest styczeń i jest wszędzie mniej lub bardziej zimno i niezbyt motocyklowo. I choć trzeba jeszcze trochę poczekać na kolejny sezon motocyklowy, to zbliża się właśnie najlepszy moment, żeby zadbać o stan techniczny swojego motocykla.

O co chodzi w akcji Wiosna w lutym 2023?

  1. Przygotowujesz motocykl do sezonu w trakcie zimy, będąc w 100% przygotowanym na pierwsze ciepłe dni roku
  2. Zyskujesz nie tylko spokój, ale także korzyści w postaci rabatów na części, płyny eksploatacyjne i akcesoria, a także dodatkowe “ekstrasy”
  3. Korzystając z dedykowanych środków smarnych Ecstar możesz także nabyć dodatkowy pakiet Assistance na cały rok na promocyjnych warunkach
  4. Udział w akcji mogą wziąć wszystkie motocykle i pojazdy ATV Suzuki – niezależnie od wieku

Ten moment dla wszystkich posiadaczy jednośladów Suzuki to pierwszy dzień lutego. Dlaczego? Ponieważ właśnie tego dnia rusza akcja serwisowa Suzuki „Wiosna w lutym 2023”. Akcja jest dedykowana wszystkim motocyklom i ATV Suzuki, bez względu na pochodzenie oraz ich wiek.

Zleć serwis w zimie i zgarnij rabat

Żeby wziąć w niej udział wystarczy zgłosić chęć przygotowania pojazdu do sezonu, w ramach przeglądu gwarancyjnego, lub pogwarancyjnego, bądź zlecić dowolną naprawę tzw. bieżącą. Dlaczego warto zrobić to akurat w ramach tej akcji? Bo dzięki temu można otrzymać rabat w wysokości 30% na oryginalne części zamienne Suzuki (w tym również na olej silnikowy Suzuki Ecstar) oraz 15% rabat na oryginalne akcesoria. Rabaty wynikające z uczestnictwa w akcji naliczane są od rekomendowanej ceny detalicznej, niezależnie od wieku pojazdu i nie sumują się z rabatami związanymi z uczestnictwem w Programie Serwisowym Suzuki (PSS). Suzuki DR 800 BIG

Dla klientów, którzy w ramach akcji wydadzą więcej niż 300 złotych netto (po uwzględnieniu rabatów) oraz wyrażą zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb kontaktu marketingowego, Suzuki Motor Poland funduje również dodatkowe upominki (w zależności od rodzaju posiadanego pojazdu smar do łańcucha lub zestaw do czyszczenia elementów lakierowanych Ecstar). W przypadku przeglądu okresowego, który będzie wykonany w oparciu o oryginalny olej Suzuki Ecstar, przysługuje możliwość nabycia na rok usługi Suzuki – Ecstar Assistance. W ofercie nie ma górnego limitu wieku pojazdu. Wszelkie szczegóły tej propozycji znajdziecie w najbliższym ASO (oferta dla pojazdów po okresie gwarancji podstawowej).

Przeczytaj też:

Suzuki GSX-8S 2023: motocyklowe gołe średniaki, miejcie się na baczności.

Akcja Wiosna w lutym 2023 potrwa nieco dłużej niż 28 dni, bo do 17 marca 2023. Łapcie już teraz terminy, ponieważ “Wiosna z Suzuki” cieszy się coraz większa popularnością, co w sumie zupełnie nas nie dziwi. Suzuki serwis

Brak wiosennych kolejek, pełen spokój i wiedza, że maszyna, tak jak Ty, jest zwarta i gotowa na pierwsze dni wiosny – bezcenne.

Szczegółowe informacje na temat Programu Serwisowego Suzuki oraz Suzuki – Ecstar Assistance są dostępne na stronie www.suzuki.pl

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Piotr Ganczarski

Z wykształcenia inżynier mechaniki i budowy maszyn. Motocykle są jego życiowym przekleństwem i chorą miłością. Buduje, przerabia i remontuje jednoślady. Zarówno te nowsze, jak i starsze. Fan motoryzacji i podróżowania na różne sposoby. Oprócz tego lubi pohasać na rowerze i przeczytać dobrą książkę.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button