Warsaw Motorcycle Show 2020: Impreza przeniesiona na sierpień

Nastapiła kolejna zmiana daty wydarzenia, na które wielu motocyklistów czeka już od dawna. Sytuacja związana z epidemią jest dynamiczna, dlatego nieodzwonym było ustalenie bardziej odległego terminu targów Warsaw Motorcycle Show 2020.

Jak dowiadujemy się z oficjalnego komunikatu organizatora, w związku z pojawieniem się przypadków koronawirusa w Polsce, po konsultacjach z branżą i wystawcami, jak również z wojewódzkimi władzami sanitarnymi oraz mając na uwadze zdrowie wystawców i odwiedzających, Zarząd Ptak Warsaw Expo podjął decyzję o przełożeniu terminu targów motocyklowych Warsaw Motorcycle Show z dnia 5-7 czerwca na 28-30 sierpnia 2020.

Warto pamiętać, że bilety już zakupione, dokonane rejestracje i akredytacje pozostają ważne i będą obowiązywały w nowej dacie Warsaw Motorcycle Show.

Organizatorzy dziękują wszystkim wystawcom za solidarność i wsparcie. Wiążą jednocześnie nadzieje ze zrozumieniem ze strony odwiedzających i zapraszają na tym razem letnią edycję imprezy.

Może chociaż pogoda i temperatury dopiszą i będzie można w pełni skorzystać z outdoorowych atrakcji, których z pewnością nie zabraknie.

[trending]

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button