Aktualnie czytasz:
Warsaw Motorcycle Show 2020: Impreza przeniesiona na sierpień
0

Nastapiła kolejna zmiana daty wydarzenia, na które wielu motocyklistów czeka już od dawna. Sytuacja związana z epidemią jest dynamiczna, dlatego nieodzwonym było ustalenie bardziej odległego terminu targów Warsaw Motorcycle Show 2020.

Jak dowiadujemy się z oficjalnego komunikatu organizatora, w związku z pojawieniem się przypadków koronawirusa w Polsce, po konsultacjach z branżą i wystawcami, jak również z wojewódzkimi władzami sanitarnymi oraz mając na uwadze zdrowie wystawców i odwiedzających, Zarząd Ptak Warsaw Expo podjął decyzję o przełożeniu terminu targów motocyklowych Warsaw Motorcycle Show z dnia 5-7 czerwca na 28-30 sierpnia 2020.

Warto pamiętać, że bilety już zakupione, dokonane rejestracje i akredytacje pozostają ważne i będą obowiązywały w nowej dacie Warsaw Motorcycle Show.

Organizatorzy dziękują wszystkim wystawcom za solidarność i wsparcie. Wiążą jednocześnie nadzieje ze zrozumieniem ze strony odwiedzających i zapraszają na tym razem letnią edycję imprezy.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Może chociaż pogoda i temperatury dopiszą i będzie można w pełni skorzystać z outdoorowych atrakcji, których z pewnością nie zabraknie.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%