125 ccm
Aktualnie czytasz:
Suzuki ADDRESS 125 2015 już w Polsce (zdjęcia)
4

Najmocniejszym punktem odświeżonego Suzuki ADDRESS 125 jest ekonomia jednostki napędowej. Według zapewnień producenta skuter ma spalać 2,04 l/100km uzyskując zasięg 225 km na jednym baku.

Silnik cechuje się wyjątkowo niskim tarciem wewnętrznym co według Suzuki ma zapewniać "niespotykane połączenie osiągów z niskim zużyciem paliwa".

Zoptymalizowane zostały kąty ustawienia zaworów i kanału dolotowego oraz przekonstruowano wał korbowy. Ma to zapewnić nie tylko niski apetyt na paliwo, ale również większą kulturę pracy i mniejszy hałas. Dzięki elektronicznemu wtryskowi paliwa Suzuki ADDRESS 125 przyśpiesza dość żwawo, jednak producent nie podaje prędkości maksymalnej z jaką jest w stanie poruszać się ten pojazd.

[nggallery id=275]

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Suzuki ADDRESS 125 pod względem wizualnym nie wyróżnia się niczym szczególnym - widać typowo japoński design, który wielu może się podobać. Na pierwszy rzut oka widać również sporych rozmiarów podłogę oraz kanapę.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
100%
0%
0%