Wakacje na okrągło z Junakiem. Kup motocykl, motorower, lub skuter i odzyskaj całą kasę

Informacja prasowa

W skrócie
  • Ruszył wakacyjny konkurs motocyklowej marki Junak
  • Teraz kupując skuter, motorower, lub motocykl Junak, możesz uzyskać zwrot pieniędzy za zakupiony jednoślad
  • Konkurs trwa od 14 sierpnia, do 18 września 2023

Śpieszymy poinformować, że kilka dni temu ruszyła wakacyjna akcja, w której można uzyskać zwrot pełnej kwoty wydanej na zakup jednośladu marki Junak. Rzecz jest prosta i przyjemna, dlatego, jeśli zastanawiasz się nad zakupem takiego pojazdu, to to jest właśnie ten moment.

Junak to znana od wielu lat marka jednośladów, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Obecnie w jej ofercie znajdziesz ponad 40 pojazdów, które reprezentują cały szereg segmentów i rodzajów dwukołowych maszyn. Od skuterów w modnej retro stylizacji, przez motocykle o nacechowaniu sportowymi turystycznym, na neo-retro scramblerach klasy 300 i 400 kończąc. Każdy, kto poszukuje sprzętu na prawo jazdy M, A1, A2, czy B, z pewnością znajdzie tu coś dla siebie. Wybór jest wszak ogromny. Pełna oferta pojazdów marki Junak czeka na Was na stronie www.junak.com.pl

Kup Junaka i odzyskaj kasę

Twoje motocyklowe wakacje mogą teraz trwać na okrągło. A wszystko dzięki letniej akcji, w której możesz załapać się na nagrodę w postaci pełnego zwrotu gotówki za zakupu motoroweru, skutera, lub motocykla marki Junak. Wystarczy, że dokonasz najlepszego możliwego wyboru i zakupisz w okresie trwania akcji wymarzony jednoślad Junak oraz zgłosisz ten fakt w przygotowanym formularzu, by zyskać możliwość zostania jednym z trzech szczęśliwców, którzy otrzymają zwrot gotówki wydanej na zakup jednośladu Junak.  Potrzebne do tego będą ciekawe fotki oraz odpowiedzi na kilka prostych pytań. Komisja wybierze najciekawsze zdjęcia i najbardziej kreatywne odpowiedzi na pytania. Tu liczy się na pewno pomysłowość, o którą w Waszym przypadku możemy być spokojni.

Nagrodą w konkursie jest zwrot ceny zakupu nowego skutera, motoroweru lub motocykla marki Junak w autoryzowanej sieci dealerskiej w okresie trwania konkursu.

Więcej informacji o konkursie czeka na Was na stronie: junak.com.pl/na-okraglo

Czas, start! Akcja trwa w dniach od 14 sierpnia do 18 września 2023 roku.

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button