Aktualnie czytasz:
Utrata prawa jazdy. Pierwszy wyjazd w sezonie, 120 km/h w terenie zabudowanym
2
 
Czytaj
REKLAMA

UNIWERSALNE KUFRY BOCZNE. KOMPLET ZA 529,00 zł. Darmowa wysyłka

Uniwersalne motocyklowe kufry boczne ADV wraz ze stelażami w zestawie. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu. Posiadają elementy odblaskowe. Zamykane na zamek. Dwa kluczyki w komplecie. Wysyłka w 24h.

24-letni motocyklista z Elbląga zaliczył bardzo słaby start do sezonu 2017. Pożegnał się z prawem jazdy na trzy miesiące.

Utrata prawa jazdy w wersji dla zaawansowanych, czyli z samym początkiem motocyklowego sezonu. Jak podaje Dziennik Elbląski 24-letni motocyklista został zatrzymany przez patrol policji przy ul. Fromborskiej, po której jechał z prędkością 120 km/h. Z racji tego, że był to teren zabudowany – stracił prawo jazdy. Za sterami siądzie dopiero za 3. miesiące.

 
Czytaj
REKLAMA

SŁONECZNA OFERTA SUZUKI

AdvertisementStreet czy Adventure? Teraz w tej samej cenie!

Na nic zdało się tłumaczenie, że jest to jego pierwszy wyjazd w tym sezonie. Otrzymał mandat w wysokości 500 zł i 10 punktów karnych. Stracił także prawo jazdy — informuje Jakub Sawicki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.
Z racji tego, że zbliża się bardzo ładny weekend, apelujemy: nie bądźcie jak As z Elbląga i zatrzymajcie prawo jazdy do końca roku!
Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
15%
Interesujące
2%
heh...
4%
Że co?
2%
Grrrr!
0%
Smutne
66%
  • Darek
    20 maja 2017 at 22:13

    JA ODBIERAM 5 CZERWCA DOBRZE ZE SZYBKO ZACZOŁEM SEZON MOTOCYKLOWY PS .PAN POLICJANT NAMIERZYM MNIE Z=NA MOTORZE PRZED JADACYM PRZEDEMNA AUCIE NIEZLE Z 500 METRÓW OSTATNI RAZ PRZYJOŁEM MAMNDAT NASTEPNYM RAZEM SAD

  • Zdjęcie profilowe ANDRE
    26 maja 2017 at 08:14

    Niestety w przeciągu ostatnich dwóch dni były w Elblągu wypadki.Przez brawurę dwóch straciło życie.