Triumph Motorcycles: nowy salon motocyklowy w Krakowie

Halo Kraków, Triumphy są w mieście!

W skrócie
  • Nowy salon Triumph Motorcycles w Krakowie
  • To już szósty salon brytyjskiej marki na mapie Polski
  • Triumph Kraków znajduje się przy ulicy Wielickiej 250

Triumph Kraków to obiekt zlokalizowany tuż przy obwodnicy miasta na terenie kompleksu Biznes Park Wielicka. Jest on już szóstym salonem Triumpha w naszym kraju. 

Z radością patrzymy jak rośnie grono fanów brytyjskich motocykli. Dzięki temu robi się po prostu ciekawiej na naszym polskim rynku motocyklowym. Znajduje to także odzwierciedlenie w sieci autoryzowanych salonów motocyklowych marki. Motocykle Triumph własnie trafiły na mapę kolejnego polskiego miasta a jest nim Kraków. Wszystko za sprawą salonu Triumph Kraków, który znajduje się na ulicy Wielickiej 250 w Biznes Parku Wielicka. To pozwala nie tylko na dobry dojazd krakowską A4-ką, ale także z centrum miasta.

Na niemal 300 metrach powierzchni salonu motocykliści mogą zapoznać się z najnowszą gamą modelową brytyjskich motocykli, zakupić do swoich maszyn akcesoria, oryginalne części, a także przymierzyć ubrania motocyklowe, jak i te bardziej casualowe znane ze swojej jakości i ciekawego designu. W autoryzowanym salonie nie mogło także zabraknąć odpowiedniego serwisu. To ważne, by fani marki z Małopolski i okolic mieli blisko na przeglądy eksploatacyjne.

Triumph Motorcycles w Polsce: 6 salonów motocyklowych

Załoga Triumph Kraków to doświadczeni motocykliści, pasjonaci, którzy pomogą klientom we właściwym wyborze nowej maszyny, służąc swoją wiedzą. Na Wielickiej 250 można też wykonać przegląd motocykla, jak i montaż akcesoriów. Nie masz czasu podjechać osobiście na serwis ze swoim motocyklem, nie przejmuj się, Triumph Kraków może odebrać go z miejsca garażowania, a po zakończonym serwisowaniu odwieźć go z powrotem w wyznaczone miejsce. Szybko, łatwo i przyjemnie.

Obecnie salony Triumpha w Polsce znajdują się w: Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie. Marka obchodzi w tym roku jubileusz 120-lecia produkcji motocykli. A w rankingu z 2021 Triumph zajął w Polsce trzecie miejsce pod względem ilości sprzedaży nowych motocykli o pojemności powyżej 750 cm³.

Przeczytaj też:

Triumph Tiger 1200 2022: Czy BMW R 1250 GS powinno zacząć się bać? [zdjęcia, dane techniczne, opinia, cena]

Krakowski salon z pewnością przyczyni się do dalszej rozwoju marki i jej popularyzacji w naszym kraju. Życzymy wielu sukcesów!

Niezbędne linki:

Strona Triumph Kraków:

https://krakow.triumphpolska.pl/

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

FB Triumph Kraków:

https://www.facebook.com/triumphcracow/

Instagram Triumph Kraków:

https://www.instagram.com/triumph_krakow/

Piotr Ganczarski

Z wykształcenia inżynier mechaniki i budowy maszyn. Motocykle są jego życiowym przekleństwem i chorą miłością. Buduje, przerabia i remontuje jednoślady. Zarówno te nowsze, jak i starsze. Fan motoryzacji i podróżowania na różne sposoby. Oprócz tego lubi pohasać na rowerze i przeczytać dobrą książkę.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button