Triumph Bonneville 2021: Marka zapowiada nowe klasyczne modele motocykli z serii Bonneville

Oficjalna premiera nowych klasycznych motocykli Triumph jest zapowiedziana na 23 lutego

W skrócie
  • Triumph zapowiada nowe klasyczne modele motocykli z serii Bonneville
  • Triumph Bonneville 2021: Premiera nowej linii modelowej już 23 lutego!

Triumph zapowiada klasyczne nowości czyli gamę motocykli Bonneville w odsłonie na sezon 2021. Co będziesz czekać w polskich salonach dealerski marki? Dowiemy się już niebawem.

Brytyjczycy, choć bardzo tajemniczo, to powoli odkrywają karty związane z kolekcją motocykli jakie będą dostępna w salonach Triumpha w zbliżającym się sezonie, podsycając tym samym emocje związane z zapowiadaną premierą klasycznej kolekcji motocykli z Hinckley. Wiadomym jest, że będzie nadal bardzo klasycznie, ale Triumph, jak mało którą marka potrafi łączyć bogate historyczne dziedzictwo w kwestii nostalgicznego designu i klasycznych linii z nowoczesną technologią skrywaną pod bocznymi panelami czy we wnętrzu pięknie użebrowanego silnika. Na pewno pojawi się kilka fajnych smaczków, sprawiających, że te neo-klasyki będą jeszcze lepiej wpisywać się w obecne trendy, łącząc dwa odległe światy nowoczesnego wyposażenia i niemal już pradawnego wzornictwa.

Oficjalna premiera nowych klasycznych modeli jest zapowiedziana na 23 lutego. Wtedy mamy dowiedzieć się wszystkich szczegółów dotyczących tych pięknych i ponadczasowych jednośladów. Wszak Triumph Bonneville oraz jego bratnie modele, to jedne z tych maszyn, które stanowią nie tylko o pochodzeniu brytyjskiej marki, ale są żywym i w dodatku świetnie jeżdżącym przykładem na to jak kiedyś wyglądały motocykle.

Triumph Speed Triple 1200 RS 2021. Nowy, lepszy, bardziej zadziorny. Cena, dane techniczne, opinie

Wszystko wskazuje na to, że już niebawem będziemy mogli wrócić do Was ze zdecydowanie większa ilością detali związanych z brytyjskimi twinami.

Jak więc mawiają Anglicy: Stay tuned!

Piotr Ganczarski

Z wykształcenia inżynier mechaniki i budowy maszyn. Motocykle są jego życiowym przekleństwem i chorą miłością. Buduje, przerabia i remontuje jednoślady. Zarówno te nowsze, jak i starsze. Fan motoryzacji i podróżowania na różne sposoby. Oprócz tego lubi pohasać na rowerze i przeczytać dobrą książkę.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button