#TAKTRZAŻYĆ – odcinek piąty z Radosławem Sroką i Piotrem Dzigowskim już jutro! ALE BĘDĄ JAJA!

Wywiady, rozmowy, blaski fleszy i wy - spotykamy się co tydzień w RRMoto w Warszawie!

W skrócie
 • Widzimy się ponownie już jutro w salonie RRMoto w Warszawie i przed telewizorami
 • W studio gościć będziemy Radosława Srokę z ekipy The Distinguished Gentelman's Ride oraz urologa Piotrka Dzikowskiego
 • Będą jaja - w przenośni i dosłownie!

Kolejny tydzień minął jak z bata strzelił, ale wszyscy doskonale wiemy, że czwartek, który jest zaraz przed piątkiem i jednocześnie zaraz po środzie, to dzień wyjątkowy. To właśnie wtedy nadajemy dla was na żywo z salonu RRMoto w Warszawie, gdzie prowadzimy cotygodniowy program #TAKTRZAŻYĆ. Już jutro kolejny odcinek, a gościć będziemy Radosława Srokę i Piotrka Dzigowskiego.

Jeśli Wielkanoc to oczywiście sporo kiełbasy, żurku i jaj. Tych ostatnich z pewnością nie zabraknie podczas czwartkowego programu i nie chodzi nam tylko o zabawę, bo spotykamy się w arcyważnym celu, który dotyczy absolutnie każdego motocyklisty, bez wyjątków. Porozmawiamy nie tylko przede wszystkim o samych motocyklach, ale przede wszystkim o jajkach – naszych i waszych, bo w salonie RRMoto gościć będziemy Radosława Srokę z ekipy The Distinguished Gentelman’s Ride oraz urologa Piotrka Dzigowskiego.

Nie zabraknie oczywiście tematów motocyklowych, które przyświecają całej idei programu, ale doskonale wiecie już również, że każdy odcinek ma swoje drugie dno, które ma przydać się wam w codziennym życiu. Tym razem skupimy się na zdrowiu motocyklistów, a przede wszystkim na jądrach.

Najważniejsze informacje:

 1. Czwarty odcinek programu programu live #TAKTRZAŻYĆ odbędzie się już w nadchodzący czwartek o godzinie 20:00 w RRMoto w Warszawie.
 2. Gościem programu będzie Radosław Sroka z ekipy The Distinguished Gentelman’s Ride oraz urolog Piotr Dzigowski.
 3. Program będzie można oglądać na żywo w RRMoto, ale transmitowany będzie także live na naszym kanale na YouTube.

Obejrzyj koniecznie poprzedni odcinek:

Jestem przekonany, że każdy z was słyszał o The Distinguished Gentelman’s Ride, który łączy wszystkich fanów jednośladów z klasycznymi i zabytkowymi motocyklami na całym świecie, aby zebrać fundusze i zwiększyć świadomość na temat badań nad rakiem prostaty i zdrowia psychicznego mężczyzn. DGR został założony w Sydney w Australii przez Marka Hawwa i do dziś przejażdżki przypominające o systematycznym badaniu odbywają się co roku w wielu największych miastach na całym świecie. Idea jakże słuszna, o której porozmawiamy wraz z Radosławem Sroką, który należy do ekipy The Distinguished Gentelman’s Ride.

Kolejnym gościem będzie urolog Piotr Dzikowski, który zapewni nam potężną dawkę medycznej wiedzy i dokładnie rozszerzy temat raka prostaty, sam proces poprawnego badania się i ewentualnego leczenia. Dodatkowo poruszmy jeszcze jeden temat, który przyświeca filozofii DGR, czyli zapobieganie samobójstwom i poprawie zdrowia psychicznego mężczyzn. Będą zatem niezłe jaja – dosłownie i w przenośni!

Odcinek numer 4

W zeszły czwartek w studiu gościliśmy Marka Stana, zwanego również Włóczykijem – założyciela Bieszczadzkiej Przystani Motocyklowej, byłego żołnierza JW GROM, ale przede wszystkim motocyklistę z krwi i kości. Ależ dowiedzieliśmy się wielu fantastycznych smaczków nie tylko na temat samej Bieszczadzkiej Przystani Motocyklowej, ale również pracy w specjalnej jednostce wojskowej. O haraczach, ludziach, wyjazdach motocyklowych i poszukiwaniu życiowej wolności. Cały zapis transmisji dostępny jest oczywiście na platformie YouTube oraz na Spotify.

#TAKTRZAŻYĆ – czwarty odcinek z Markiem “Włóczykijem” Stanem już za nami!

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

#TAKTRZAŻYĆ

#TAKTRZAŻYĆ to zupełnie nowa seria, której jeszcze w Polsce nie było. Przygotowaliśmy dla was cotygodniowy cykl spotkań z wyjątkowymi osobami, których gościć będziemy w naszym studio live w RRMoto w Warszawie przy ulicy Sójki 37. Tam spotykać się będziemy w każdy czwartek o godzinie 20:00, aby wspólnie porozmawiać na tematy zarówno motocyklowe, jak i te, które niekoniecznie mogą ich dotyczyć. Sami zauważycie jednak pewną zależność, że każdy gość będzie miał dla was garść naprawdę genialnych informacji, które z pewnością wykorzystacie zarówno w życiu codziennym, jak i przemierzając kilometry waszym jednośladem.

Garść informacji o programie #TAKTRZAŻYĆ:

 • KIEDY? Każdy czwartek o godzinie 20:00 (z wyjątkami)
 • GDZIE? RRMoto w Warszawie przy ulicy Sójki 37
 • DLA KOGO? Dla wszystkich chętnych
 • W JAKIEJ FORMIE? Live z udziałem publiczności
 • TRANSMISJA? YouTube – Jednoślad.pl: Motocykle i Skutery
 • KTO POPROWADZI? Tobiasz Kukieła i Piotr Ganczarski
 • KTO BĘDZIE GOŚCIEM? Lista jest długa i zawiera fantastyczne osoby – nie pożałujecie!

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button