#TAKTRZAŻYĆ – czwarty odcinek z Markiem “Włóczykijem” Stanem już za nami!

O haraczu, założeniu Bieszczadzkiej Przystani Motocyklowej, motocyklach, wyprawach, R 1100GS i o wielu innych niezwykle ciekawych tematach

W skrócie
 • Odcinek numer cztery już za nami!
 • Tym razem naszym gościem był Marek Stan - założyciel Bieszczadzkiej Przystani Motocyklowej
 • O początkach przygody BPM, motocyklach i nie tylko - zapraszamy na genialną rozmowę z Włóczykijem

Po czwartym odcinku pozostały już jedynie wspomnienie, a fantastyczna rozmowa w założycielem Bieszczadzkiej Przystani Motocyklowej z pewnością zostanie w naszej pamięci na bardzo długo. Marek Stan zaszczycił nas swoją obecnością w czwartkowym wywiadzie, gdzie podzielił się niezwykłymi historiami, które dotyczyły zarówno JW GROM, założenia Bieszczadzkiej Przystani Motocyklowej i podróży motocyklowych.

Ależ działo się wczoraj w salonie RR Moto w Warszawie, gdzie na prośbę naszego gościa zmuszeni zostaliśmy do odpalenia prawdziwych fajerwerek i wyciagnięcia z szuflady najciekawszych, najbardziej pikantnych i kontrowersyjnych pytań, które zachęciły Marka Stana do wizyty w naszym studiu. Wyjątkowo hucznie zapowiadaliśmy nasz czwartkowy program, ale wiedzieliśmy, że wizyta “Włóczykija” spodoba się nie tylko nam, ale również wszystkim oglądającym. Mamy nadzieję, że nie zawiedliśmy, bo standardowo postaraliśmy się dla was na całe 30%! Czyli dokładnie tak, jak zawsze.

Jesteśmy przekonani, że spora część środowiska motocyklowego zna naszego wczorajszego gościa, który nie tylko zwiedził kawał świata na motocyklu, sprawdzał możliwości BMW R 1100 GS i służył w JW GROM, ale przede wszystkim jest założycielem wyjątkowego miejsca na mapie Polski – Bieszczadzkiej Przystani Motocyklowej.

Najważniejsze informacje:

 1. Odcinek czwarty serii #TAKTRZAŻYĆ już za nami – w studiu gościliśmy Marka Stana, zwanego również Włóczykijem – założyciela Bieszczadzkiej Przystani Motocyklowej, byłego żołnierza JW GROM, ale przede wszystkim motocyklisty z krwi i kości.
 2. O założeniu i perypetiach związanych z BPM, wyprawach motocyklowych, służbie w JW GROM i nie tylko.
 3. Kolejny odcinek #TAKTRZYŻYĆ standardowo już w przyszły czwartek o godzinie 20:00 – widzimy się przed ekranami oraz w salonie RRMoto w Warszawie!

Koniecznie zapoznaj się z poprzednim odcinkiem z Łukaszem Wierciochem:

#TAKTRZAŻYĆ – trzeci odcinek z Łukaszem Wierciochem już za nami!

BPM to niesamowita miejscówka na końcu świata, która stworzona została dla ludzi z pasją do wolności, przestrzeni oraz pędu powietrza i warkotu silników motocyklowych. Sama geneza powstania jest niezwykle ciekawa, bo nasz “Włóczykij” postanowił po zakończeniu służby w jednostce wojskowej GROM rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady. Tak też zrobił, ale w tym wszystkim nie myślał jedynie o sobie, a wymarzonym przez siebie miejscem chciał podzielić się z entuzjastami dwóch kółek z całej Europy. Wizja jakże genialna, ale jeszcze przed oficjalnym otwarciem pojawiły się pierwsze, bardzo poważne problemy. Marka odwiedzili panowie z klubu motocyklowego ubrani w lśniące skórzane kamizelki, którzy przyjechali nastraszyć naszego gościa i wymusić haracz. Co stało się dalej? Dalej już było tylko ciekawiej, bo poruszyliśmy mnóstwo skrajnie różnych tematów, które dotyczyły zarówno motocykli, służby w wojsku, jak i najróżniejszych tematów związanych z motocyklami.

OCINEK NUMER 1 – HISTORIA JEDNOŚLAD.PL JAKIEJ NIE ZNACIE!

Rozsiądźcie się wygodnie w fotelu, weźcie w dłoń kubek ulubionej kawy i rozkoszujcie się arcyciekawą rozmową. Jednocześnie zapraszamy do zapisania w kalendarzu kolejnego odcinka numer 5, który standardowo już odbędzie się w czwartek 4 kwietnia o godzinie 20:00 w salonie RRMoto w Warszawie. Koniecznie osobiście wpadajcie na ulicę Sójki 37 lub przed ekrany telewizorów!

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

#TAKTRZAŻYĆ

#TAKTRZAŻYĆ to zupełnie nowa seria, której jeszcze w Polsce nie było. Przygotowaliśmy dla was cotygodniowy cykl spotkań z wyjątkowymi osobami, których gościć będziemy w naszym studio live w RRMoto w Warszawie przy ulicy Sójki 37. Tam spotykać się będziemy w każdy czwartek o godzinie 20:00, aby wspólnie porozmawiać na tematy zarówno motocyklowe, jak i te, które niekoniecznie mogą ich dotyczyć. Sami zauważycie jednak pewną zależność, że każdy gość będzie miał dla was garść naprawdę genialnych informacji, które z pewnością wykorzystacie zarówno w życiu codziennym, jak i przemierzając kilometry waszym jednośladem.

ODCINEK NUMER 2 – O PRZETRWANIU NA MOTOCYKLU Z NAVALEM!

Garść informacji o programie #TAKTRZAŻYĆ:

 • KIEDY? Każdy czwartek o godzinie 20:00 (z wyjątkami)
 • GDZIE? RRMoto w Warszawie przy ulicy Sójki 37
 • DLA KOGO? Dla wszystkich chętnych
 • W JAKIEJ FORMIE? Live z udziałem publiczności
 • TRANSMISJA? YouTube – Jednoślad.pl: Motocykle i Skutery
 • KTO POPROWADZI? Tobiasz Kukieła i Piotr Ganczarski
 • KTO BĘDZIE GOŚCIEM? Lista jest długa i zawiera fantastyczne osoby – nie pożałujecie!

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button