Suzuki Moto Szkoła – wyjątkowe szkolenie motocyklowe dla wszystkich właścicieli jednośladów z Hamamatsu

Wyjątkowa seria szkoleń w ramach Suzuki Moto Szkoła 2023

W skrócie
 • Suzuki Moto Szkoła to niezwykłe spotkanie edukacyjne dla fanów motocykli marki Suzuki.
 • Dzięki tego typu szkoleniom będziesz miał szansę poznać dokładniej swój motocykl oraz jego możliwości.
 • Spotkania Suzuki Moto Szkoła prowadzone są przez doświadczoną i znaną w całej Polsce ekipę JC Group.

Podjęcie decyzji o wyjeździe na tor nie należy do prostych, jednakże każdy kto tego spróbował wie, że to niesamowite doświadczenie, które poza ogromną dawką adrenaliny przynosi również całą masę korzyści. Japoński producent motocykli z Hamamatsu doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne są szkolenia z doskonalenia techniki jazdy i oferuje wszystkim właścicielom jednośladów Suzuki wyjątkową serię treningów, które odbywają się na torach wyścigowym.

Motocykliści coraz śmielej uczestniczą w szkoleniach motocyklowych organizowanych na torze, a to z kolei oznacza, że wzrasta świadomość podnoszenia swoich umiejętności, które bezpośrednio wpływają na jazdę po drogach publicznych. Chociaż wyjazd na obiekt wyścigowy może kojarzyć się przede wszystkim ze sportową jazdą to należy zaznaczyć, że jest to miejsce, w którym w bezpieczny sposób możemy nauczyć się poprawnych nawyków, pozycji, ale również zachowań naszego jednośladu. Wobec tego w Polsce organizowanych jest coraz więcej szkoleń doskonalenia techniki jazdy, a śledząc stale rosnącą liczbę uczestników można dojść do wniosku, że fani motocykli chcą się edukować. Suzuki postanowiło wyjść na przeciw oczekiwaniom właścicieli jednośladów z Hamamatsu, organizując cykl spotkań pod nazwą Suzuki Moto Szkoła.

Dlaczego warto pojechać na tor?

Warto zaznaczyć, że nie każda osoba wybierająca się na bieżnie staje się Usainem Boltem i podobnie jest w przypadku wyjazdu na tor. Pierwsze obcowania z obiektem wyścigowym są niezwykle owocne, a wszystko za sprawą możliwości poznania własnego motocykla w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach. Wówczas z zupełnie innej strony poznajemy jego możliwości, na które bezpośredni wpływ ma zawieszenie, nawierzchnia asfaltu, rodzaj opon, a także pozycja. Dodając do tego porady od instruktorów stajemy się świadomymi motocyklistami, którzy potrafią zrozumieć swój jednoślad i odpowiednio zareagować w awaryjnych sytuacjach.

Suzuki Moto Szkoła

Suzuki organizuje cykl szkoleń, który przeznaczony jest dla wszystkich właścicieli motocykli japońskiego producenta bez względu na wiek maszyny i jej pochodzenie, podczas których uczestnicy zapoznają się z zasadami poprawnej, ale przede wszystkim bezpiecznej jazdy. Szczególna uwaga zostanie zwrócona na prawidłową technikę pokonywania zakrętów, punkt skrętu, szczyt zakrętu, ale również operowanie gazem i hamulcem. Motocykliści zostaną podzieleni na kilkuosobowe grupy, które będą szkolić swoje umiejętności pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów z JC Group.

Wyjątkowe szkolenie odbędzie się natomiast 27 sierpnia na Torze Jastrząb, które skierowane jest przede wszystkim do świeżo upieczonych motocyklistów, ale również tych, którzy po wielu latach wracają do dwóch kółek. Szczególna uwaga zostanie wówczas skupiona na fundamentalnych zasadach.

Plan dnia

 • 9.00 – część teoretyczna
 • 9.45 – zajęcia praktyczne cz. 1
 • 13.00 – lunch
 • 13.45 – zajęcia praktyczne cz.2
 • 16.30 – podsumowanie dnia i wręczenie pamiątkowych certyfikatów
 • 17.00 – zakończenie dnia szkoleniowego

Harmonogram szkoleń

 • 22.07.2023 – TOR ŁÓDŹ
 • 12.08.2023 – TOR ŁÓDŹ
 • 27.08.2023 – TOR JASTRZĄB
 • 09.09.2023 – TOR JASTRZĄB

Aby zapisać się na szkolenie kliknij TUTAJ. Opłata za kurs wynosi 500 zł od osoby i obejmuje całodniowe szkolenie wraz z posiłkiem.

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Wiktor Seredyński

Od małego oglądał się za motocyklami do tego stopnia, że kilkukrotnie nabił sobie guza na głowie na przydrożnej lampie. Fan dalekich podróży, garażowego majsterkowania, ale także wyścigowej jazdy na torze. Wszystkie rzeczy związane z motocyklami odbywają się oczywiście w akompaniamencie Dire Straits. Podróż i jazda jest celem, a motocykle sposobem na spełnione życie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button