125 ccm
Aktualnie czytasz:
Suzuki Intruder: Opis, Cena, Zdjęcia, Dane techniczne
0

Intruder ze stajni Suzuki to 125’tka, która produkowana była do 2008 roku. W rejonach Polski, to model, który nie odniósł większego sukcesu. Prawdopodobnie czasy, w których był oferowany, inne przepisy oraz jego charakterystyczny wygląd doprowadziły do takiego stanu rzeczy. A czy dziś Intruder to motocykl, który miałby szanse zaistnieć?

Nowe przepisy pozwalające jeździć 125’tką, posiadając jedynie prawo jazdy kategorii B od 3 lat to świetna okazja, by jednoślady takie jak Intruder trafiły do większego grona odbiorców. Dlaczego? To model, który przyciągnie bardziej starsze osoby, które kochają klasyczne choppery, jednak nigdy nie było im po drodze zrobienie prawka motocyklowego.

Skupmy się jednak na samym produkcie. Wyposażony on został w wiele chromowanych elementów oraz dojrzałe malowanie bez zbędnych, niepotrzebnych wzorków. Sprawia to, że Intruder wcale nie wygląda na swoją pojemność, a na coś większego. Jeżeli chodzi o same osiągi – nie spodziewajmy się cudów. Chopper to w końcu nie ścigacz. Przemierzając na nim kolejne kilometry mamy delektować się komfortową jazdą, podziwiać krajobraz. Początkowo Intruder wyposażany był w moc 13,5 KM, jednak od 2005 roku producenci zdecydowali się zmniejszyć ją do 12. W dalszym ciągu pozwala to nam na rozpędzenie się do 100 km/h. To chyba wystarczająca prędkość jak na 125’tkę do niedalekich podróży. Potencjalny kupiec z pewnością będzie zainteresowany spalaniem swojej przyszłej maszyny. Końcowe spalanie jest oczywiście zależne od tego, jak obchodzimy się z manetką, jednak uśredniając wynik – wynosi on 3,3 l / 100 km w mieście.

 

 
Czytaj
REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Suzuki Intruder : Cena

Cena katalogowa – ?

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Suzuki Intruder : Dane techniczne

Dane techniczne: Suzuki Intruder 125
MarkaSuzuki
ModelIntruder
Pojemność125 cm3
Typ silnika4T, chłodzony powietrzem
Układ paliwowyGaźnik
Hamulec przód / tyłtarcza / bęben
Moc maksymalna12 KM
Prędkość maksymalna100 km/h
Rozmiar kół przód / tył18 / 18
Jaka jest Twoja reakcja?
100%
0%
0%