Summer on Two Wheels – sukces wakacyjnej akcji Yamahy i HB Reavis

W zeszłym tygodniu zakończyła się dwumiesięczna akcja organizowana przez Yamahę i dewelopera HB Reavis w jednym z głównych biurowców biznesowej dzielnicy Warszawy, tzw. Mordorze. Przez całe wakacje pracownicy firm najmujących biurowiec przy ul. Postępu 14 mogli bezpłatnie korzystać z motocykli i skuterów Yamaha o pojemności 125 cm3, przeznaczonych do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy.

Akcja, obsługiwana przez stołecznego dealera Yamahy, salon POLand POSITION, oraz agencję komunikacji marketingowej 10 Team, cieszyła się wielkim zainteresowaniem – blisko 330 osób zamieniło auta i komunikację miejską na szybkie, zwinne i łatwe w prowadzeniu jednoślady Yamahy.

Według raportu Inrix Warszawa jest drugim najbardziej zakorkowanym miastem w Polsce i w rejonie tzw. Mordoru (nazwanego tak z powodu zagęszczenia biurowców i właśnie zintensyfikowanego ruchu miejskiego) ze względu na trwające remonty dróg czas dojazdu do pracy nie zmniejszył się nawet w okresie wakacyjnym. Dzięki współpracy polskiego oddziału Yamahy i HB Reavis blisko trzy tysiące pracowników biurowca P14 zlokalizowanego u zbiegu ulic Marynarskiej i Postępu miało możliwość poznania alternatywnego środka transportu, który znacznie skraca czas stania w korkach, rozwiązuje problemy z parkowaniem i przy okazji pozwala zaoszczędzić na benzynie.

Akcja Summer on Two Wheels wystartowała na początku lipca. Do dyspozycji pracowników biurowca P14 była flota aż 10 pojazdów Yamahy – cztery stylowe skutery D’elight, dwa niezwykle łatwe w prowadzeniu NMAX-y, jeden trójkołowy Tricity, idealny na zdobywanie pierwszych doświadczeń na skuterze, para cieszących się ogromnych zainteresowaniem sportowych XMAX-ów i jeden motocykl MT-125, a wszystkie przeznaczonego do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy (zgodnie z prawem posiadane od minimum 3 lat). Każdego dnia w patio budynku działało biuro, w którym chętni mogli wypożyczyć wybrane pojazdy. Nad sprawnym przebiegiem akcji czuwał warszawski dealer Yamahy POLand POSITION, którego przedstawiciel pomagał dobrać odpowiedni model, wyjaśniał obsługę i udzielał wszelkich niezbędnych informacji.

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Akcja zakończyła się sukcesem – każdego dnia wszystkie pojazdy znajdywały chętnych i pod koniec dnia parking przed biurowcem P14 pustoszał, a jego pracownicy ruszali na, często pierwsze w życiu, przejażdżki jednośladami, podczas których mogli odkryć zalety nowego środka transportu. Używanie motocykla czy skutera w mieście daje bowiem niezwykły komfort podróży – nie musimy stać w korkach. Jest też znacznie tańsze niż przemieszczanie się autem, unikamy spóźnień i czekania na tramwaj czy autobus. Jeżdżenie skuterem to również niebywała okazja do złapania oddechu i uruchomienia w organizmie reakcji, które odpowiadają za dostarczanie endorfin do mózgu – jednym słowem: dobry humor w drodze do pracy i z powrotem gwarantowany!

[trending]

 

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button