Aktualnie czytasz:
Summer on Two Wheels – sukces wakacyjnej akcji Yamahy i HB Reavis
0

Summer on Two Wheels – sukces wakacyjnej akcji Yamahy i HB Reavis

autor: Przemysław Borkowski25 września 2018

W zeszłym tygodniu zakończyła się dwumiesięczna akcja organizowana przez Yamahę i dewelopera HB Reavis w jednym z głównych biurowców biznesowej dzielnicy Warszawy, tzw. Mordorze. Przez całe wakacje pracownicy firm najmujących biurowiec przy ul. Postępu 14 mogli bezpłatnie korzystać z motocykli i skuterów Yamaha o pojemności 125 cm3, przeznaczonych do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy.

Akcja, obsługiwana przez stołecznego dealera Yamahy, salon POLand POSITION, oraz agencję komunikacji marketingowej 10 Team, cieszyła się wielkim zainteresowaniem – blisko 330 osób zamieniło auta i komunikację miejską na szybkie, zwinne i łatwe w prowadzeniu jednoślady Yamahy.

Według raportu Inrix Warszawa jest drugim najbardziej zakorkowanym miastem w Polsce i w rejonie tzw. Mordoru (nazwanego tak z powodu zagęszczenia biurowców i właśnie zintensyfikowanego ruchu miejskiego) ze względu na trwające remonty dróg czas dojazdu do pracy nie zmniejszył się nawet w okresie wakacyjnym. Dzięki współpracy polskiego oddziału Yamahy i HB Reavis blisko trzy tysiące pracowników biurowca P14 zlokalizowanego u zbiegu ulic Marynarskiej i Postępu miało możliwość poznania alternatywnego środka transportu, który znacznie skraca czas stania w korkach, rozwiązuje problemy z parkowaniem i przy okazji pozwala zaoszczędzić na benzynie.

Akcja Summer on Two Wheels wystartowała na początku lipca. Do dyspozycji pracowników biurowca P14 była flota aż 10 pojazdów Yamahy – cztery stylowe skutery D’elight, dwa niezwykle łatwe w prowadzeniu NMAX-y, jeden trójkołowy Tricity, idealny na zdobywanie pierwszych doświadczeń na skuterze, para cieszących się ogromnych zainteresowaniem sportowych XMAX-ów i jeden motocykl MT-125, a wszystkie przeznaczonego do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy (zgodnie z prawem posiadane od minimum 3 lat). Każdego dnia w patio budynku działało biuro, w którym chętni mogli wypożyczyć wybrane pojazdy. Nad sprawnym przebiegiem akcji czuwał warszawski dealer Yamahy POLand POSITION, którego przedstawiciel pomagał dobrać odpowiedni model, wyjaśniał obsługę i udzielał wszelkich niezbędnych informacji.

 
Czytaj
REKLAMA

Wybierasz stylowe dwa koła czy mocarne trzy? Peugeot Django 125 i Metropolis 400 na prawo jazdy B!

Dzięki Peugeot możesz się wyróżnić. Wybierz Peugeot Django 125 lub trójkołowy skuter Metropolis 400. Do prowadzenia obu wystarcza jedynie prawo jazdy kategorii B.

Akcja zakończyła się sukcesem – każdego dnia wszystkie pojazdy znajdywały chętnych i pod koniec dnia parking przed biurowcem P14 pustoszał, a jego pracownicy ruszali na, często pierwsze w życiu, przejażdżki jednośladami, podczas których mogli odkryć zalety nowego środka transportu. Używanie motocykla czy skutera w mieście daje bowiem niezwykły komfort podróży – nie musimy stać w korkach. Jest też znacznie tańsze niż przemieszczanie się autem, unikamy spóźnień i czekania na tramwaj czy autobus. Jeżdżenie skuterem to również niebywała okazja do złapania oddechu i uruchomienia w organizmie reakcji, które odpowiadają za dostarczanie endorfin do mózgu – jednym słowem: dobry humor w drodze do pracy i z powrotem gwarantowany!

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
100%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%