Stacje LOTOS zabiegają o motocyklistów i motorowerzystów

Lotos jako pierwsza sieć stacji benzynowych w Polsce wprowadza program lojalnościowy dla kierowców jednośladów oraz wprowadza kilka udogodnień dla właścicieli dwóch kółek.

Niby wieszak na kask, albo chusteczka do przecierania wizjera to nic wielkiego - jednak gest się liczy. W Polsce do tej pory nie można było często spotkać się z udogodnieniami dla właścicieli dwóch kółek odwiedzających jakąkolwiek stację na terenie kraju. Lotos postanowił to zmienić.

LOTOS dostrzega nie tylko fakt, że motocykle są wszędzie, ale także to, że kierowcy jednośladów to szczególna grupa klientów stacji paliw. W kraju co roku rejestruje się dziesiątki tysięcy jednośladów. Posiadanie motocykla to już nie tylko hobby, albo konieczność spowodowana brakiem samochodu. Jednoślady to alternatywa dla kierowców, którym zależy przede wszystkim na sprawnym i wygodnym przemieszczaniu się po mieście.

Kultura jazdy motocyklowej, rozpowszechniona w krajach zachodniej i południowej części Europy, powoli rozwija się także w Polsce. W czerwcu Senat i Sejm przegłosowały poprawkę, dzięki której kierowcy samochodów osobowych będą mogli jeździć motocyklami o poj. silnika do 125 cm3. Nowelizacja czeka na podpis Prezydenta RP. W liberalizacji przepisów nie tylko branża motoryzacyjna, ale również paliwowa upatruje więc szansy na wzrost rynku i przyciągnięcie nowych klientów za pomocą ofert dopasowanych do ich potrzeb.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

- czytamy w oświadczeniu.

Motokarta Lotosu to udogodnienie dla motocyklistów. "Ci klienci są dla nas niezwykle ważni" - Krzysztof Strzelecki, dyrektor ds. handlu detalicznego LOTOS

Inne publikacje na ten temat:

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button