Scooterland i Skuterowo.com otwierają sezon motocyklowy

Mnóstwo prezentów, ogromny grill, skutery testowe, dobra muzyka i wyprzedaże. To wszystko czeka na Was w sobotę 9 kwietnia podczas rozpoczęcia sezonu które organizuje Scooterland wraz ze Skuterowo.com w Warszawie na Modlińskiej 103a.

Tak samo jak w ubiegłym roku zależy nam na wspólnym spotkaniu jak największej ilości sympatyków dwóch kółek. Integracja w naszym gronie jest niezwykle ważna, podobnie jak wymiana doświadczeń i opinii. Tym lepiej, że w takim towarzystwie można posmakować grillowanych znakomitości i zgarnąć prezenty w postaci kasków VR-1, materiałów eksploatacyjnych, gadżetów i mnóstwa prezentów z logo Skuterowo.com. Do tego wszystkiego będzie można sprawdzić wybrane jednoślady i zobaczyć jak działa skuter zasilany... elektrycznie. W tym dniu na miejscu będzie można również sprawdzić ile każdy z Was oszczędzi na polisie OC, AC czy NNW. Dzięki agencji 4safe w ciągu kilku chwil otrzymasz porównanie kilku ofert różnych ubezpieczycieli.

Krzysztof Grula, Scooterland Warszawa.
Krzysztof Grula, Scooterland Warszawa.

Specjalnie w tym dniu dla wszystkich gości przygotowaliśmy również dużo wyprzedaży na skuterowe akcesoria. To dobra szansa, aby za fajne pieniądze doposażyć swój skuter. Przy okazji będzie można porozmawiać z naszym personelem, który fachowo doradzi w każdej kwestii dotyczącej zarówno skuterów jak i również akcesoriów,- mówi Krzysztof Grula ze Scooterland.

W październiku ubiegłego roku impreza organizowana przez Scooterland z udziałem Skuterowo.com cieszyła się dużym powodzeniem, a największe emocje budziła akcja w której wymienialiśmy wybrane kaski na nowe. To nie była tylko zabawa, ale też wpływanie na bezpieczeństwo nas wszystkich. 9. kwietnia, w sobotę chcemy to powtórzyć, tyle, że z jeszcze większym rozmachem - dodaje.

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

To jak, wpadniecie?

Otwarcie sezonu Scooterland i Skuterowo.com 2011.

Inne publikacje na ten temat:

Sobota, 09.04.2011, od 12.00.
Scooterland, Warszawa, Modlińska 103a

Podyskutuj o imprezie na Forum.

Zobacz jak było w październiku ubiegłego roku.

Fot. Skuterowo.com

Inne publikacje na ten temat:

12 opinii

  1. Hmm chyba się skuszę, ale w tym roku jeszcze bez jednośladu 🙁 Ale wpaść można, w październiku byłem i było git, więc i teraz zapraszam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button