Aktualnie czytasz:
Scooterland i Skuterowo.com otwierają sezon motocyklowy

Mnóstwo prezentów, ogromny grill, skutery testowe, dobra muzyka i wyprzedaże. To wszystko czeka na Was w sobotę 9 kwietnia podczas rozpoczęcia sezonu które organizuje Scooterland wraz ze Skuterowo.com w Warszawie na Modlińskiej 103a.

Tak samo jak w ubiegłym roku zależy nam na wspólnym spotkaniu jak największej ilości sympatyków dwóch kółek. Integracja w naszym gronie jest niezwykle ważna, podobnie jak wymiana doświadczeń i opinii. Tym lepiej, że w takim towarzystwie można posmakować grillowanych znakomitości i zgarnąć prezenty w postaci kasków VR-1, materiałów eksploatacyjnych, gadżetów i mnóstwa prezentów z logo Skuterowo.com. Do tego wszystkiego będzie można sprawdzić wybrane jednoślady i zobaczyć jak działa skuter zasilany… elektrycznie. W tym dniu na miejscu będzie można również sprawdzić ile każdy z Was oszczędzi na polisie OC, AC czy NNW. Dzięki agencji 4safe w ciągu kilku chwil otrzymasz porównanie kilku ofert różnych ubezpieczycieli.

Krzysztof Grula, Scooterland Warszawa.

Krzysztof Grula, Scooterland Warszawa.

Specjalnie w tym dniu dla wszystkich gości przygotowaliśmy również dużo wyprzedaży na skuterowe akcesoria. To dobra szansa, aby za fajne pieniądze doposażyć swój skuter. Przy okazji będzie można porozmawiać z naszym personelem, który fachowo doradzi w każdej kwestii dotyczącej zarówno skuterów jak i również akcesoriów,- mówi Krzysztof Grula ze Scooterland.

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

W październiku ubiegłego roku impreza organizowana przez Scooterland z udziałem Skuterowo.com cieszyła się dużym powodzeniem, a największe emocje budziła akcja w której wymienialiśmy wybrane kaski na nowe. To nie była tylko zabawa, ale też wpływanie na bezpieczeństwo nas wszystkich. 9. kwietnia, w sobotę chcemy to powtórzyć, tyle, że z jeszcze większym rozmachem – dodaje.

To jak, wpadniecie?

 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Otwarcie sezonu Scooterland i Skuterowo.com 2011.

Sobota, 09.04.2011, od 12.00.
Scooterland, Warszawa, Modlińska 103a

Podyskutuj o imprezie na Forum.

Zobacz jak było w październiku ubiegłego roku.

Fot. Skuterowo.com
Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
12 Komentarze
1 2