Romet Z One S 125 z bliska w Skuterowo.com

Romet Z One S 125 to nowa propozycja marki na sezon 2016. Uniwersalny street klasy 125 na prawo jazdy B. Motocykl ma za zadanie rozszerzyć kolekcję o sportowy i uniwersalny motocykl o sportowym charakterze.

Pod bakiem pracuje jednostka 125 ccm OHC chłodzona powietrzem i zasilana wtryskiem. Generuje 8.3 kW przy 7000 obrotach. Jest to silnik w pełni wystarczający do codziennej eksploatacji. Nie zapewnia niesamowitej dynamiki, ale za to zachowuje się dość kulturalnie i spala umiarkowane ilości paliwa (2.3 L/100).

Co możecie usłyszeć w naszej wideo prezentacji Romet Z One S 125 został wyposażony w dobrze zoptymalizowany wydech, który brzmi wręcz wyśmienicie jak na tę klasę motocykla 125 ccm.

Wizualnie Romet Z One S 125 prezentuje się dobrze, zadziornie, może nawet prowokacyjnie. Zwłaszcza front motocykla i malowane na złoto upside-down prowokuje do zawieszenia oka na tej maszynie.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Deska rozdzielcza to połączenie analogowego prędkościomierza z elektronicznymi wskaźnikami prędkości, ilości paliwa oraz przebiegu. Jej design nie powala, ale też nie odtrąca.

Inne publikacje na ten temat:

4 opinii

  1. Panie Przemku, drobiazgi:
    1. analogowy obrotomierz;
    2. design nie powala, ale też nie odpycha
    3. dźwięk niezły, ale do HYO GT 125, to mu jeszcze trochę brakuje :-)))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zobacz jeszcze
Close
Back to top button