125 ccm
Aktualnie czytasz:
Romet Z One S 125 z bliska w Skuterowo.com
4

Romet Z One S 125 to nowa propozycja marki na sezon 2016. Uniwersalny street klasy 125 na prawo jazdy B. Motocykl ma za zadanie rozszerzyć kolekcję o sportowy i uniwersalny motocykl o sportowym charakterze.

Pod bakiem pracuje jednostka 125 ccm OHC chłodzona powietrzem i zasilana wtryskiem. Generuje 8.3 kW przy 7000 obrotach. Jest to silnik w pełni wystarczający do codziennej eksploatacji. Nie zapewnia niesamowitej dynamiki, ale za to zachowuje się dość kulturalnie i spala umiarkowane ilości paliwa (2.3 L/100).

Co możecie usłyszeć w naszej wideo prezentacji Romet Z One S 125 został wyposażony w dobrze zoptymalizowany wydech, który brzmi wręcz wyśmienicie jak na tę klasę motocykla 125 ccm.

Wizualnie Romet Z One S 125 prezentuje się dobrze, zadziornie, może nawet prowokacyjnie. Zwłaszcza front motocykla i malowane na złoto upside-down prowokuje do zawieszenia oka na tej maszynie.

 
Czytaj
REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Deska rozdzielcza to połączenie analogowego prędkościomierza z elektronicznymi wskaźnikami prędkości, ilości paliwa oraz przebiegu. Jej design nie powala, ale też nie odtrąca.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
100%
0%
0%