Rieju Strada GT 125 2020: 125% radości?

Motocykl klasy 125 wcale nie musi przemieszczać się wyłącznie po mieście. Przykładem na to jest uniwersalna Strada GT 125 proponowana przez cieszącą się bogatymi tradycjami hiszpańską markę Rieju.

Motocykle klasy 125 to często świetna alternatywa dla transportu miejskiego i podmiejskiego. O ich zaletach można przekonać się bardzo szybko, zwłaszcza, gdy mamy do czynienia z funkcjonalnym pojazdem jakim jest Rieju Strata GT. Ten motocykl, pomimo relatywnie niewielkiej pojemności silnika może się sprawdzić nie tylko jako codzienny środek transportu, ale także z powodzeniem posłuży nawet podczas weekendowych wycieczek. Mniejsze i większe podróże uprzyjemni w tym wypadku fakt, że Strada GT potrafi się zadowolić mniej niż dwoma litrami paliwa na 100 km. Wszystko dzięki sprawdzonej jednostce napędowej, nad której optymalną pracą czuwa elektroniczny wtrysk paliwa.

Strada GT to także spora dawka komfortu jaką oferuje odprężona pozycja zarówno kierowcy, jak i pasażera, tłumiący nadmierne wibracje wałek wyrównoważający, solidnie gumowane podnóżki, czy czytelny cyfrowy kokpit z wyświetlaczem zapiętego biegu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby tę maszynę doposażyć w sakwy, lub kufer i cieszyć się z powiększonej przestrzeni bagażowej, która przyda się w trakcie wycieczek, ale także na co dzień.

 

Rieju Strada GT 125: Dobrze wygląda i dobrze jeździ

Podwójne tylne amortyzatory posiadają regulacje napięcia wstępnego sprężyn, co pozwoli dostosować komfort resorowania do obciążenia. O odpowiednią trakcję przedniego koła dba zapewniający dodatkową sztywność i precyzję prowadzenia widelec typu upside-down. Za bezstresowe hamowanie odpowiada wyposażony w przednią tarczę hamulcową typu wave o średnicy 265 mm i 220 mm tarczę z tyłu kombinowany układ hamulcowy. System CBS pozwala na obsługę zarówno przedniego, jak i tylnego hamulca za pomocą jednej dźwigni.

Jeśli szukasz motocykla na prawo jazdy kategorii B, który oferuje więcej niż typowo miejska maszyna, to koniecznie zerknij na ofertę Rieju. Strada GT 125, to dobrze wyglądający, nowoczesny i bardzo uniwersalny motocykl klasy 125, który sprawdzi się lepiej niż dobrze niemal w każdych warunkach i oferuje wszystko, co niezbędne nie tylko do codziennych dojazdów w obrębie miasta. Dodatkowym atutem tego motocykla są dwa lata fabrycznej gwarancji bez limitu kilometrów. Nie pozostaje nic innego jak wsiąść na Stradę GT i cieszyć się jazdą.

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Czytaj dalej

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button