Promocja Yamaha 125 Plus akcesoria w prezencie tylko do końca roku!

Jeszcze tylko do końca grudnia potrwa promocja na skutery i motocykle Yamaha o pojemności 125 cm3. Do końca roku, przy zakupie jednośladu z takim silnikiem, w prezencie otrzymasz oryginalną odzież lub akcesoria Yamaha o wartości 1000 zł.

Promocja obowiązuje przy zakupie trzech modeli – motocykla MT-125 oraz skuterów XMAX 125 Tech MAX oraz NMAX 125. To świetna wiadomość dla posiadaczy samochodowego prawa jazdy, które wystarczy, by poruszać się każdym z tych wyjątkowych pojazdów!

Wszechstronny motocykl Yamaha MT-125 to przedstawiciel słynnej serii Hyper Naked inspirowanej filozofią Dark Side of Japan. Niezwykłe osiągi zapewnia w nim zaawansowany technicznie silnik wyposażony w układ zmiennych faz rozrządu. Kompaktowe nadwozie, przesunięty do przodu środek ciężkości oraz krótki tył, sprawiają, że pojazd prezentuje się agresywnie, stylowo, a także doskonale się prowadzi. Najnowsza generacja MT-125 dostępna jest od 20 990 zł.

Sportowy skuter XMAX 125 Tech MAX to z kolei połączenie funkcjonalności z nieprzeciętnym designem i doskonałymi osiągami. Aerodynamiczne nadwozie w kolorze Tech Kamo lub Power Black prezentuje się iście klasycznie i elegancko. Wersja specjalna Tech MAX to połączenie wszystkich zalet miejskiego XMAX-a z licznymi ekskluzywnymi elementami – satynowym wykończeniem, aluminiowymi podestami, czy dwuosobową kanapą ze skórzanymi wstawkami. Ceny skuterów XMAX 125 Tech MAX rozpoczynają się już od 21 900 zł.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

W listę miejskich potrzeb idealnie wpisuje się NMAX 125. Ten nowoczesny skuter, wyposażony w silnik Blue Core, zapewni wysokie osiągi, przy jednoczesnej niskiej emisji spalin. Dzięki lekkiej, sportowej konstrukcji NMAX zapewnia intuicyjne prowadzenie i okazuje się niezwykle zwinny. Kompaktowy charakter gwarantuje łatwe parkowanie, a dynamiczny design perfekcyjnie łączy go z miastem, które jest naturalnym środowiskiem każdego NMAX-a. Skuter może być Twój już od 12 900 zł.

Wybierz pojazd dopasowany do Twoich potrzeb i ciesz się prezentem o wartości 1000 zł. To Ty decydujesz, o tym co otrzymasz! Wysokiej jakości odzież motocyklowa zapewniająca bezpieczeństwo na drodze, jak i oryginalne akcesoria Yamaha, dopasowane do wybranego modelu, czekają na nowych właścicieli pojazdów o pojemności 125 cm3.

Promocja trwa do 31.12.2020. Regulamin dostępny jest tutaj.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button