Promocja Yamaha 125 Plus akcesoria w prezencie tylko do końca roku!

Jeszcze tylko do końca grudnia potrwa promocja na skutery i motocykle Yamaha o pojemności 125 cm3. Do końca roku, przy zakupie jednośladu z takim silnikiem, w prezencie otrzymasz oryginalną odzież lub akcesoria Yamaha o wartości 1000 zł.

Promocja obowiązuje przy zakupie trzech modeli – motocykla MT-125 oraz skuterów XMAX 125 Tech MAX oraz NMAX 125. To świetna wiadomość dla posiadaczy samochodowego prawa jazdy, które wystarczy, by poruszać się każdym z tych wyjątkowych pojazdów!

Wszechstronny motocykl Yamaha MT-125 to przedstawiciel słynnej serii Hyper Naked inspirowanej filozofią Dark Side of Japan. Niezwykłe osiągi zapewnia w nim zaawansowany technicznie silnik wyposażony w układ zmiennych faz rozrządu. Kompaktowe nadwozie, przesunięty do przodu środek ciężkości oraz krótki tył, sprawiają, że pojazd prezentuje się agresywnie, stylowo, a także doskonale się prowadzi. Najnowsza generacja MT-125 dostępna jest od 20 990 zł.

Sportowy skuter XMAX 125 Tech MAX to z kolei połączenie funkcjonalności z nieprzeciętnym designem i doskonałymi osiągami. Aerodynamiczne nadwozie w kolorze Tech Kamo lub Power Black prezentuje się iście klasycznie i elegancko. Wersja specjalna Tech MAX to połączenie wszystkich zalet miejskiego XMAX-a z licznymi ekskluzywnymi elementami – satynowym wykończeniem, aluminiowymi podestami, czy dwuosobową kanapą ze skórzanymi wstawkami. Ceny skuterów XMAX 125 Tech MAX rozpoczynają się już od 21 900 zł.

W listę miejskich potrzeb idealnie wpisuje się NMAX 125. Ten nowoczesny skuter, wyposażony w silnik Blue Core, zapewni wysokie osiągi, przy jednoczesnej niskiej emisji spalin. Dzięki lekkiej, sportowej konstrukcji NMAX zapewnia intuicyjne prowadzenie i okazuje się niezwykle zwinny. Kompaktowy charakter gwarantuje łatwe parkowanie, a dynamiczny design perfekcyjnie łączy go z miastem, które jest naturalnym środowiskiem każdego NMAX-a. Skuter może być Twój już od 12 900 zł.

Wybierz pojazd dopasowany do Twoich potrzeb i ciesz się prezentem o wartości 1000 zł. To Ty decydujesz, o tym co otrzymasz! Wysokiej jakości odzież motocyklowa zapewniająca bezpieczeństwo na drodze, jak i oryginalne akcesoria Yamaha, dopasowane do wybranego modelu, czekają na nowych właścicieli pojazdów o pojemności 125 cm3.

Promocja trwa do 31.12.2020. Regulamin dostępny jest tutaj.

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button