Podróżuj z Rukka i Schuberth: odpalamy nasz wspólny podróżniczy konkurs!

Do zgarnięcia dwa zestawy odzieży Rukka oraz kaski Schuberth - by podróżowało się jeszcze lepiej!

Czy są tu jacyś podróżnicy motocyklowi? Są na pewno! Pokażcie się, pochwalcie się materiałami ze swoich najlepszych wypraw i wycieczek motocyklowych i napiszcie/opowiedzcie o swoich najbliższych planach motocyklowo-turystycznych, a my wspólnie z markami Rukka i Schuberth wyposażymy Was w wypasioną odzież i kaski na następne wypady motocyklowe! Pasuje? To czas, start!

Niezależnie czy blisko czy daleko, czy na weekend, czy na miesiąc, niemal każdy z nas lubi podróżować na motocyklu. Atmosfery związanej z odkrywaniem tego co nieznane, lub powrotami w ulubione miejsca właśnie na motocyklu, nie da się porównać z niczym innym. Część z nas uwielbia odkrywać to co polskie, bo nasz kraj jest niekwestionowalnie piękny i wystarczająco duży by spędzić na tułaczce po naszym nieznanym długie tygodnie. Inną część kręci to co egzotyczne, odkrywanie innych kultur, języków, kuchni, zachowań, wierzeń i relacji społecznych. Nie może także zabraknąć tego co widoczne na pierwszy rzut oka. Wszak nie mamy w Polsce ani najwyższych gór, ani najgłębszych mórz i jezior. Niektórzy z nas jeżdżą bo po prostu lubią, inni z kolei poszli o krok, a nawet kilka kroków dalej i planują co roku naprawdę ambitne trasy motocyklowe, czasem, z braku dostępnej ilości urlopu, dzieląc je np. na kilka etapów. Nieważne jak jeździcie, na jakim motocyklu i gdzie śpicie podczas wyjazdów, każda z takich wycieczek/podróży/wypraw, jest na swój sposób unikalna. Pokażcie nam zatem jak bardzo to kochacie i udowodnijcie, że macie do motocyklowej turystyki unikalne podejście, a my ogarniemy dla Was dwa zestawy składające się z kurtki i spodni motocyklowych Rukka oraz kasku Schuberth, by umilić i zadbać o Wasze bezpieczeństwo podczas realizacji kolejnych podróżniczych planów.

Wy podróżujecie, my Wam kibicujemy i wspieramy sprzętem motocyklowym Rukka i Schuberth. Pasuje?

Jak podnieść swój poziom podróżowania? Zasady są bardzo proste! Podeślijcie swój reportaże z dotychczasowej najlepszej motocyklowej wyprawy własnego autorstwa, w postaci zdjęć, filmów i opisu wyprawy, a my spośród przekazanych nam materiałów wybierzemy te najciekawsze, najbardziej pomysłowe i najfajniejsze dla oka i ucha. Ważne by podesłać także informacje o planowanych tegorocznych wojażach. Wszystko to (opisy, linki do zdjęć i filmów) wrzućcie na naszą skrzynkę pocztową: redakcja@jednoslad.pl Wybrane materiały opublikujemy na naszym portalu, a kolejne wyprawy ich autorów obejmiemy patronatem medialnym. Ale to nie wszystko, bo wspólnie z dystrybutorem odzieży Rukka oraz kasków Schuberth, autorów wyposażymy w renomowane kurtki i spodnie oraz kask, które będą im służyć podczas kolejnych motocyklowych podróży.

Materiały należy podsyłać do końca czerwca, a wyniki ogłosimy w terminie do 7 lipca 2021. To co? Wchodzicie w to?

Kurtka motocyklowa 2w1? Rukka StretchAir i StretchDry na lato i jesień. Na upał i szarugę

Dla jasności odsyłamy Was do Regulaminu, by nie pozostawić niczego niedomówieniom. A jeśli pojawią się z Waszej strony jakieś pytania, to piszcie na nasz redakcyjny adres e-mail: redakcja@jednoslad.pl

1 opinia

  1. Materiały należy podsyłać do końca czerwca, a wyniki ogłosimy w terminie do 7 czerwca 2021.

    Czyli po ptakach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button