Aktualnie czytasz:
Peugeot Kisbee 50: Francuzi wracają
0
 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Zdecydowana większość z nas markę Peugeot kojarzy wyłącznie z czterema kółkami. Tymczasem zapominamy o tym, że to właśnie Francja jest drugą po Włoszech mekką skuterów na starym kontynencie.

Nowa propozycja producenta z Lwem w logo ma być dopełnieniem sukcesu znanego Wam skutera Vivacity. Teoretycznie ten miejski wojownik nie wnosi do oferty Francuzów niczego rewolucyjnego. Mamy tutaj do dyspozycji bardzo ekonomiczny silnik czterosuwowy chłodzony powietrzem o mocy pozwalającej rozwijać prędkości do 65 km/h. Na zasługę prócz jednostki zasługuje bardzo świeży design. Ten skuter może się podobać zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Nie podobać może się z kolei wykończenie. Niektóre elementy, jak przykładowo deska rozdzielcza, czy przełączniki na kierownicy wymagają dopracowania estetycznego.

Największym plusem ma być cena.
Dzięki wsparciu produkcyjnym z Azji koszt nabycia nowego Kisbee 50 to nieco ponad 5000 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Fot.: Peugeot Scooters
Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
33%