Aktualnie czytasz:
Peugeot Kisbee 50: Francuzi wracają
0

Zdecydowana większość z nas markę Peugeot kojarzy wyłącznie z czterema kółkami. Tymczasem zapominamy o tym, że to właśnie Francja jest drugą po Włoszech mekką skuterów na starym kontynencie.

Nowa propozycja producenta z Lwem w logo ma być dopełnieniem sukcesu znanego Wam skutera Vivacity. Teoretycznie ten miejski wojownik nie wnosi do oferty Francuzów niczego rewolucyjnego. Mamy tutaj do dyspozycji bardzo ekonomiczny silnik czterosuwowy chłodzony powietrzem o mocy pozwalającej rozwijać prędkości do 65 km/h. Na zasługę prócz jednostki zasługuje bardzo świeży design. Ten skuter może się podobać zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Nie podobać może się z kolei wykończenie. Niektóre elementy, jak przykładowo deska rozdzielcza, czy przełączniki na kierownicy wymagają dopracowania estetycznego.

Największym plusem ma być cena.
Dzięki wsparciu produkcyjnym z Azji koszt nabycia nowego Kisbee 50 to nieco ponad 5000 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Fot.: Peugeot Scooters
Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
33%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
33%