Peugeot Kisbee 50: Francuzi wracają

Zdecydowana większość z nas markę Peugeot kojarzy wyłącznie z czterema kółkami. Tymczasem zapominamy o tym, że to właśnie Francja jest drugą po Włoszech mekką skuterów na starym kontynencie.

Nowa propozycja producenta z Lwem w logo ma być dopełnieniem sukcesu znanego Wam skutera Vivacity. Teoretycznie ten miejski wojownik nie wnosi do oferty Francuzów niczego rewolucyjnego. Mamy tutaj do dyspozycji bardzo ekonomiczny silnik czterosuwowy chłodzony powietrzem o mocy pozwalającej rozwijać prędkości do 65 km/h. Na zasługę prócz jednostki zasługuje bardzo świeży design. Ten skuter może się podobać zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Nie podobać może się z kolei wykończenie. Niektóre elementy, jak przykładowo deska rozdzielcza, czy przełączniki na kierownicy wymagają dopracowania estetycznego.

Największym plusem ma być cena.
Dzięki wsparciu produkcyjnym z Azji koszt nabycia nowego Kisbee 50 to nieco ponad 5000 PLN.

Fot.: Peugeot Scooters
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button