Odpowiedz na jedno pytanie i zgarnij kask VR-1

Do zdobycia kaski VR-1 - TA-770SP, TA-2720, TA-318. Wszystkie wykonywane są z wytrzymałego tworzywa ABS. Dodatkowo wewnątrz skorupy tajwańscy inżynierowie zastosowali szereg rozwiązań gwarantujących maksymalną ochronę głowy kierowcy w razie niebezpieczeństwa. Ich wygląd, ekstra malowane oraz jakość podkreślą wyjątkowy charakter jego właściciela.

Chcesz zupełnie za darmo stać się właścicielem jednego z nich?

Odpowiedz na proste pytanie uzupełniając formularz.

[contact-form 2 "VR 1 Test"]

Zakończono przyjmowanie zgłoszeń. Zobacz kto wygrał.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.


Nagrody w zabawie:

Każdy z laureatów ma prawo do wyboru modelu, oraz jego rozmiaru. Losowanie nagród już 1 czerwca. Trzymamy za Was kciuki!

Odpowiednia technologia produkcji kasków VR-1 wykorzystująca najnowocześniejsze materiały absorbujące i rozparzające siłę uderzenia w pełni zapobiega powstawaniu urazów. Sposób wykonania zapewnia przy tym maksymalny komfort użytkowania pozwalając jednocześnie na łatwe zakładanie i zdejmowanie kasków. Szyby kasków wykonywane są przy zachowywaniu najwyższych standardów jakościowych aby zapewnić najlepszą widoczność we wszystkich warunkach atmosferycznych. Skutecznie zabezpieczają twarz i oczy kierowcy przed niebezpieczeństwami w czasie jazdy.
Kaski marki VR-1 to bezpieczna jazda przy zachowaniu niepowtarzalnego charakteru i stylu. Więcej o VR-1.

Inne publikacje na ten temat:

Fundatorem nagród w konkursie jest Scooterland. Wyłączny importer kasków i akcesoriów marki VR-1.


Regulamin:

1. Organizatorem i Fundatorem nagród w zabawie jest Scooterland, wyłączny importer kasków marki VR-1. Za realizację i propagację odpowiada serwis Skuterowo.com.
2. Spośród poprawnych odpowiedzi zostanie wyłonionych 4 zwycięzców. Nagrodami w konkursie są 4 kaski marki VR-1.
3. Rozstrzygnięcie konkursu będzie miało miejsce dnia 01.06.2010. Za prawidłowy przebieg losowania nagród odpowiada Organizator. Losowanie odbędzie się w siedzibie Organizatora. Laureaci zostaną poinformowani o wygranej za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres podany w formularzu zgłoszeniowym lub telefonicznie. Zwycięzca ma prawo wyboru rozmiaru oraz modelu kasku (VR-1 - TA-770SP lub TA-2720, lub TA-318).
4. Nagrody zostaną przesłane do Laureatów za pośrednictwem Poczty Polskiej. Istnieje możliwość odbioru nagrody osobiście w siedzibie Fundatora.
5. Każdy użytkownik może może tylko raz wziąć udział w zabawie. Próba przesłania więcej, niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z losowania. Organizator oraz Skuterowo.com ma prawo do przechowywania adresów IP w celu kontrolowania prawidłowego przebiegu zabawy.
6. Przesłane dane zostaną wykorzystane jedynie w celu realizacji konkursu. Ich administratorem jest Skuterowo.com. Podanie danych jest dobrowolne. Podanie nieprawdziwych danych może skutkować anulacją ewentualnej wygranej.
7. Użytkownik biorący udział w konkursie, w razie wygranej zgadza się na publikację swojego imienia i nazwiska w ramach Serwisu Skuterowo.com i Scooterland.com.pl
8. Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy Organizatorów lub Fundatora, a także członkowie ich rodzin oraz osoby najbliższe.
9. Brak odpowiedzi laureata na przesłaną informację (e-mail, kontakt telefoniczny) o wygranej do 7 dni roboczych skutkować będzie anulowaniem wygranej. W takim przypadku w siedzibie Fundatora odbędzie się ponowne losowanie.
10. Uczestnik Konkursu potwierdza, że wyraża zgodę na zasady Zabawy zawarte w Regulaminie oraz podporządkowuje się jego postanowieniom.
11. Organizatorzy mają prawo w każdym momencie trwania Zabawy wykluczyć z udziału w nim Uczestnika Konkursu, w szczególności odmówić mu przyznania nagrody, jeżeli podjął w stosunku do niego uzasadnione podejrzenie działalności sprzecznej z Regulaminem.
12. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego.

Inne publikacje na ten temat:

23 opinii

 1. Pytanie dla spostrzegawczych jest proste
  Kto wie, a nóż się uda i wreszcie będę czuł się bezpieczniej na drodze.

  Szerokości chłopaki! 🙂

 2. Wyniki będą podane na forum ?? Przypuśćmy że wygram to ja prosiłbym o e-maila bo z telefonem to dopiero po 16 a nie zawsze mam czas odebrać. Około której godziny będzie losowanie ??

 3. Szok w trampkach jak to mówią 😛

  Szczerze pierwszy raz w życiu udało mi się coś wygrać, tym samym moja radość jest ogromna! 🙂

  Serdecznie dzięki, i gratulacji dla pozostałych zwycięzców.

  THX!
  Michał

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button