Aktualnie czytasz:
Odpowiedz na jedno pytanie i zgarnij kask VR-1

Do zdobycia kaski VR-1 – TA-770SP, TA-2720, TA-318. Wszystkie wykonywane są z wytrzymałego tworzywa ABS. Dodatkowo wewnątrz skorupy tajwańscy inżynierowie zastosowali szereg rozwiązań gwarantujących maksymalną ochronę głowy kierowcy w razie niebezpieczeństwa. Ich wygląd, ekstra malowane oraz jakość podkreślą wyjątkowy charakter jego właściciela.

Chcesz zupełnie za darmo stać się właścicielem jednego z nich?

Odpowiedz na proste pytanie uzupełniając formularz.

[contact-form 2 „VR 1 Test”]

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Zakończono przyjmowanie zgłoszeń. Zobacz kto wygrał.


 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Nagrody w zabawie:

Każdy z laureatów ma prawo do wyboru modelu, oraz jego rozmiaru. Losowanie nagród już 1 czerwca. Trzymamy za Was kciuki!

Odpowiednia technologia produkcji kasków VR-1 wykorzystująca najnowocześniejsze materiały absorbujące i rozparzające siłę uderzenia w pełni zapobiega powstawaniu urazów. Sposób wykonania zapewnia przy tym maksymalny komfort użytkowania pozwalając jednocześnie na łatwe zakładanie i zdejmowanie kasków. Szyby kasków wykonywane są przy zachowywaniu najwyższych standardów jakościowych aby zapewnić najlepszą widoczność we wszystkich warunkach atmosferycznych. Skutecznie zabezpieczają twarz i oczy kierowcy przed niebezpieczeństwami w czasie jazdy.
Kaski marki VR-1 to bezpieczna jazda przy zachowaniu niepowtarzalnego charakteru i stylu. Więcej o VR-1.

Fundatorem nagród w konkursie jest Scooterland. Wyłączny importer kasków i akcesoriów marki VR-1.


Regulamin:

1. Organizatorem i Fundatorem nagród w zabawie jest Scooterland, wyłączny importer kasków marki VR-1. Za realizację i propagację odpowiada serwis Skuterowo.com.
2. Spośród poprawnych odpowiedzi zostanie wyłonionych 4 zwycięzców. Nagrodami w konkursie są 4 kaski marki VR-1.
3. Rozstrzygnięcie konkursu będzie miało miejsce dnia 01.06.2010. Za prawidłowy przebieg losowania nagród odpowiada Organizator. Losowanie odbędzie się w siedzibie Organizatora. Laureaci zostaną poinformowani o wygranej za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres podany w formularzu zgłoszeniowym lub telefonicznie. Zwycięzca ma prawo wyboru rozmiaru oraz modelu kasku (VR-1 – TA-770SP lub TA-2720, lub TA-318).
4. Nagrody zostaną przesłane do Laureatów za pośrednictwem Poczty Polskiej. Istnieje możliwość odbioru nagrody osobiście w siedzibie Fundatora.
5. Każdy użytkownik może może tylko raz wziąć udział w zabawie. Próba przesłania więcej, niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z losowania. Organizator oraz Skuterowo.com ma prawo do przechowywania adresów IP w celu kontrolowania prawidłowego przebiegu zabawy.
6. Przesłane dane zostaną wykorzystane jedynie w celu realizacji konkursu. Ich administratorem jest Skuterowo.com. Podanie danych jest dobrowolne. Podanie nieprawdziwych danych może skutkować anulacją ewentualnej wygranej.
7. Użytkownik biorący udział w konkursie, w razie wygranej zgadza się na publikację swojego imienia i nazwiska w ramach Serwisu Skuterowo.com i Scooterland.com.pl
8. Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy Organizatorów lub Fundatora, a także członkowie ich rodzin oraz osoby najbliższe.
9. Brak odpowiedzi laureata na przesłaną informację (e-mail, kontakt telefoniczny) o wygranej do 7 dni roboczych skutkować będzie anulowaniem wygranej. W takim przypadku w siedzibie Fundatora odbędzie się ponowne losowanie.
10. Uczestnik Konkursu potwierdza, że wyraża zgodę na zasady Zabawy zawarte w Regulaminie oraz podporządkowuje się jego postanowieniom.
11. Organizatorzy mają prawo w każdym momencie trwania Zabawy wykluczyć z udziału w nim Uczestnika Konkursu, w szczególności odmówić mu przyznania nagrody, jeżeli podjął w stosunku do niego uzasadnione podejrzenie działalności sprzecznej z Regulaminem.
12. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
23 Komentarze
1 2 3
 • Zdjęcie profilowe Patrykk
  1 czerwca 2010 at 13:15

  Gratuluję zwycięzcom ! .

 • Zdjęcie profilowe Patrykk
  1 czerwca 2010 at 13:42

  Kto jeszcze wygral oprocz vectora?.
  Kiedy będą ujawnione jakies dane np. loginy zwyciezcow? ;>.
  Pozdrawiam.

 • Zdjęcie profilowe Sentex
  1 czerwca 2010 at 21:06

  Szok w trampkach jak to mówią 😛

  Szczerze pierwszy raz w życiu udało mi się coś wygrać, tym samym moja radość jest ogromna! 🙂

  Serdecznie dzięki, i gratulacji dla pozostałych zwycięzców.

  THX!
  Michał