Nowy Junak RS 125 Pro 2016 i wjazd w potężną ulewę #31 Szybcy i Wolni Vlog

Cześć, ja jestem Leszek i pokażę Wam dziś moje pierwsze 30 kilometrów na nowym Junaku RS 125 w wersji PRO. To odmiana zwykłego RS do którego wrzucono dodatkowe 2 konie, chłodzenie cieczą, lepsze hamulce i nowy wydech.

Tak naprawdę jest to wstęp do większego testu, który zobaczycie za niedługo na Jednoślad.pl oraz YouTubie, dlatego pamiętaj o subskrypcji. A tymczasem możemy obserwować piękne chmury i to co one nam przyniosły. Okazało się, że pogoda nie żartuje, pora na pierwszy przymusowy postój. Na szczęście mam na sobie specjalne spodnie od Tucano Urbano. W sumie przez przypadek miałem je w bagażniku samochodu, bo absolutnie dzisiaj nie miałem w planach jeżdżenia.

Po chwili przestaje padać, przecieram kanapę i jadę dalej do celu. Po kilku kilometrach żałuję tej decyzji, bo chmury postanowiły zawrócić. To co widzicie to droga ekspresowa. Nie mogę się na niej zatrzymać. Muszę już brnąć dalej… W kamerze nie widać, ale to była prawdziwa ulewa. Moje buty momentalnie przekształciły się w basen. Na szczęście przejaśnia się i będzie tylko lepiej. Ok, odszczekuję.

Dalej już nie leje, ale asfalt jest bardzo śliski. Na kołach mam opony Kenda, które nawet dają radę. Kolejne 300 metrów i totalnie sucho. Ludzie pytali “ulewa? jaka ulewa?”

Jestem u celu i tutaj mogę Wam na krótko pokazać jak wygląda Junak RS 125 PRO. Na nim są też moje ciuchy. Spodnie od Tucano dały radę. Zero wody. Podobnie jak rękawice Adrenaline. Minimalnie, naprawdę minimalnie przeciekła kurtka, ale nie dziwię się, bo prędkość i taka ilość wody centralnie uderzała o moje ciało. To tyle dziś, mega krótko. Do zobaczenia na Jednoślad.pl, YouTube i Facebooku. Lewa!

 

Leszek Śledziński

Emerytowany dziennikarz motoryzacyjny portalu Jednoślad.pl

6 opinii

  1. Hej hej,
    Pytanie to byly rzeczywiście pierwsze kilometry junakiem? Bo nie wiem jak z docieraniem Junaka.Sklep powiedział że max 60 km/h tutaj widze że 100 lekko ? To jak jest z docieranien junaka?

  2. malfeusz: nad NK650 możesz się nie zastanawiać, dostępnych jest chyba 2 sztuki w kraju, z czego jedna w Pruszkowie za jedyne 18999pln rocznik chyba 2014 albo 2015, wystawówka. Z tego co pytałem na targach w Wa-wie, na razie nie planują ściągać więcej, bo praktycznie nie ma zbytu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button