Aktualnie czytasz:
Nowe Ducati Streetfighter V4: Światowa premiera online już 25 marca!
0

Oto on. Długo wyczekiwany, goły, czerwony i bardzo włoski. Ducati Streetfighter V4, którego światowa premiera odbędzie się 25 marca. Nie możesz tego przegapić!

Ostatnio coraz więcej rzeczy dzieje się online. Ma to oczywiście związek z rozwojem możliwości wirtualnego świata, ale obecnie Internet wykorzystywany jest do zastąpienia nam czynności, które wymagają wyjścia  z domu. Tak jest także z prezentacjami nowych modeli motocykli.

Nie możemy przecież czekać aż zagrożenie z epidemią związane przeminie i dopiero wtedy przypomnieć sobie o motocyklach. O nie! Motocykle to pasja, której nie pokona żaden wirus, nawet z koroną. Dlatego 25 marca wszyscy wspólnie bierzemy udział w wyjątkowej prezentacji wyjątkowego motocykla – Ducati Streetfighter V4. Ten obdarty z szat diabeł na kołach ma do zaoferowania więcej niż jakikolwiek power naked do tej pory. Jego brutalność polega także na tym, że jest nie tylko piekielnie mocny, ale także uwodzicielsko piękny. Włosi ciągle potrafią budować seksowne motocykle i właśnie udowadniają to na nowo.

Już teraz rezerwujmy czas – 25 marca (środa),  godzina 18:30

W imieniu producenta oraz polskiego importera zapraszamy na transmisję na żywo, którą możesz zobaczyć na oficjalnej stronie internetowej Ducati oraz na kanałach mediów społecznościowych.

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Sprawdź gdzie możesz obejrzeć:

 

 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Ducati.com >>> https://www.ducati.com/ww/en/home

Facebook >>> https://www.facebook.com/Ducati/

YouTube >>> https://www.youtube.com/user/DucatiMotorHolding

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%