Nowe Ducati Streetfighter V4: Światowa premiera online już 25 marca!

Oto on. Długo wyczekiwany, goły, czerwony i bardzo włoski. Ducati Streetfighter V4, którego światowa premiera odbędzie się 25 marca. Nie możesz tego przegapić!

Ostatnio coraz więcej rzeczy dzieje się online. Ma to oczywiście związek z rozwojem możliwości wirtualnego świata, ale obecnie Internet wykorzystywany jest do zastąpienia nam czynności, które wymagają wyjścia  z domu. Tak jest także z prezentacjami nowych modeli motocykli.

Nie możemy przecież czekać aż zagrożenie z epidemią związane przeminie i dopiero wtedy przypomnieć sobie o motocyklach. O nie! Motocykle to pasja, której nie pokona żaden wirus, nawet z koroną. Dlatego 25 marca wszyscy wspólnie bierzemy udział w wyjątkowej prezentacji wyjątkowego motocykla - Ducati Streetfighter V4. Ten obdarty z szat diabeł na kołach ma do zaoferowania więcej niż jakikolwiek power naked do tej pory. Jego brutalność polega także na tym, że jest nie tylko piekielnie mocny, ale także uwodzicielsko piękny. Włosi ciągle potrafią budować seksowne motocykle i właśnie udowadniają to na nowo.

Już teraz rezerwujmy czas - 25 marca (środa),  godzina 18:30

W imieniu producenta oraz polskiego importera zapraszamy na transmisję na żywo, którą możesz zobaczyć na oficjalnej stronie internetowej Ducati oraz na kanałach mediów społecznościowych.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

Sprawdź gdzie możesz obejrzeć:

 

Ducati.com >>> https://www.ducati.com/ww/en/home

Facebook >>> https://www.facebook.com/Ducati/

Inne publikacje na ten temat:

YouTube >>> https://www.youtube.com/user/DucatiMotorHolding

[trending]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button