Nowa kolekcja odzieży i akcesoriów Inter Motors 2015

Inter Motors prezentował Skuterowo.com nowości jakie będą dostępne w salonach w przyszłym sezonie. Przy konstruowaniu kolekcji uwzględniono potrzeby użytkowników motocykli 125 ccm, jak również miłośników miejskiego stylu.

Podczas prezentacji zwrócono sporo uwagi na propozycje mniej wymagające od naszego portfela. Wśród nich kaski Nexx od nieco ponad 200 PLN.

Pierwszą z promocji produktów jest kask Nexx model X60, kask, który już możemy kupić za 229 złotych. Kask Swix, który oprócz długiej szyby, wyposażony jest blende przeciwsłoneczną, a to co jest mega dodatkiem są to wymienne panele takie jak wierzch skorupy oraz zaślepki. Wiraż kolorów, właściwie wszystkie kolory tęczy, zarówno zaślepek jak i skorupy górnej. Cena jaką będziemy proponować jest to 319 złotych za kask. Model X70 – tutaj będziemy rozmawiać o kasku w cenie troszkę ponad 700 złotych, natomiast bardzo bardzo dobrze wykończonym i wyposażonym.  Do tego blenda przeciwsłoneczna. Kask firmy Shark, model Nano, bardzo długa szyba z blendą przeciwsłoneczną, z wentylatorem czołowym, ciekawa stylizacja, kilkanaście malowań. Kask Wantor, jak widzicie, z bardzo ciekawą stylistyką, kask integralny, natomiast z zdejmowanymi goglami. Tak jak widzicie, kask nie jest wyposażony w żadną szybę, natomiast jest wyposażony w gogle, które w każdej chwili można zdjąć. To co jest bardzo ważną informacją – szyba gogli jest to szyba wykonana przez optyka Carlo Sainza, więc bardzo dobrej jakości szyba. Kask Evoline seria 3 – to co go charakteryzuję to między innymi homologowana, otwierana szczęka. Jak popatrzycie, szczęka przesuwa się do samego końca, można ten kask użytkować podczas jazdy z otwartą szczęką co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, szczególnie do miasta. Kask, to co go charakteryzuję, popatrzcie, zupełnie innego rodzaju stylizacja, przetłoczenia, które nadają charakteru temu kaskowi. To co jest najistotniejszą rzeczą, myślę, jest to iluminacja, czyli sposób doświetlenia kasku. Włączamy to poprzez wciśnięcie przycisku. Mamy trzy tryby jego pracy. Jak widzicie tutaj światło w trybie ciągłym, możemy przełączyć to na miganie i trzeci – oczywiście wyłączenie.
Mamy dwie nowości, jeżeli chodzi o obuwie, nazwijmy to dedykowane do pojazdów do skuterów. Pierwszy to jest model butów Puma 450. But certyfikowany, jest to następstwo buta Flat 2, posiada dużo wyższą cholewkę, dzięki czemu mógł uzyskać certyfikację, nowy model zapisany z tyłu, bardzo wygodny, tak jak widzicie, z wysuwanym językiem do tyłu. Cena detaliczna tego bucika będzie 599 złotych, także bardzo fajna propozycja. Drugą propozycją będzie to but certyfikowany marki Ixon. Bardzo podobna stylistyka jak w przypadku wcześniejszego modelu, dodatkowo regulowane zapięcie za pomocą pokrętła, rzepik, 590 złotych w cenie detalicznej sugerowana.
Na ten sezon zimowy oferujemy salwę zimową w najpopularniejszych rozmiarach do maxi skuterów oraz skuterów. Wyróżnia się głębokim bieżnikiem  poprawiającymi przyczepność na lodzie oraz śniegu.
Stale powiększająca się oferta naszej własnej marki Inparts, której Inter Cars jest wyłącznym dystrybutorem, są to części do skuterów, maxi skuterów, motocykli 125 oraz quadów produkcji japońskiej, europejskiej oraz daleko-wschodniej, tzw. Chińczyków. Części nadwoziowe, lampy, kierunki, dźwignie hamulca, elektryka i to wszystko jest pod marką DZE, czyli nasz i europejski i hiszpański producent.
Ixon jest to linia metropolline dedykowana tylko i wyłącznie dla kierowców skuterowych i takim pierwszym produktem jest wodoodporny płaszcz, dzięki którym możemy bardzo wygodnie usiąść na skuterze i nie przeszkadza nam to w jeździe. Drugim z produktów jest to kurtka „Grazolin”, która wygląda jak codzienna kurtka do chodzenia, charakteryzująca się bardzo dużą wodoodpornością, jest to bardzo ciepła kurtka z wypinaną podpinką, zarazem oddychająca. Oczywiście kurtka wyposażona jest w protektory na barkach i łokciach oraz możliwość włożenia wkładki na plecach. Kolejnym produktem jest kurtka Boston, podobne parametry i właściwości jak poprzedni model, ale charakteryzuję się troszeczkę dłuższym krojem, dodatkowo kurtka wyposażona jest w kaptur z daszkiem. Kurtka Prinston jest to bardzo prosta kurteczka, możemy nazwać ją kurtką letnią, nie posiadająca żadnym wypinanych podpinek. Ostatnią propozycją najistotniejszą, wydaję mi się, jest kurtka damska Monmart, kurtka homologowana, posiadająca certyfikat bezpieczeństwa CE z poziomu pierwszego. Kurtka z bardzo fajnie wykończonym kołnierzykiem, gruby wygodny kołnierzyk, kaptur wykończony liskiem, także bardzo ciekawa propozycja damska.
Kurteczka posiadająca panele naszowe, zarówno na przodzie jak i na rękawach oraz z tyłu. Będziemy proponowali tą kurteczkę w cenie detalicznej w cenie 200 złotych. Kurtka Softshell’owa z kompletem protektorów. Kompletem protektorów, czyli mówimy o protektorze barków, łokci oraz protektorze homologowanym na plecach. Dodatkowo kurteczka wyposażona w kaptur oraz panele odblaskowe widoczne z przodu i na barkach. Tutaj skupimy się na cenie 249 złotych. Nowy, przeciwdeszczowy kombinezon, jak widzicie, w wersji Fluo z elementami odblaskowymi, z dużą kieszenią na nodze, również z kapturem. Dodatkowo informacja, która jest warta przekazania, że ten kaptur jest bardzo duży oraz posiada skromny daszek.
Prosta kurtka damska z wypinaną podpinką ocieplającą. Do tej kurteczki posiadamy również dedykowane spodnie i sugerowana cena detaliczna to 230 złotych i 200 złotych za spodnie.

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Ania Grzelak

Kobieta o nietypowej pasji. Mając trzynastkę na karku jeździła klasycznym Simsonem. W wieku 18 lat kupiła pierwsze 650 ccm. Jej garaż to cały przekrój segmentów od małego skutera, przez maxi Burgman po klasycznego nakeda.

Inne publikacje na ten temat:

1 opinia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button