Nowa aplikacja Triumph SOS: w trosce o bezpieczeństwo

Dzięki tej aplikacji twój smartfon może uratować Ci życie lub zdrowie

W skrócie
  • Triumph przedstawia specjalną aplikację, która potrafi wykryć wypadek i automatycznie powiadomić odpowiednie służby
  • Triumph SOS działa na każdym smartfonie i niezależnie od tego na jakim motocyklu jeździsz
  • Ta aplikacja została stworzona by poprawić bezpieczeństwo motocyklistów i odpowiednio szybko zareagować na zdarzenie

Brytyjski producent motocykli przedstawia kolejne rozwiązanie, mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa użytkowników nie tylko ich jednośladów. Triumph SOS, całkowicie nowy, akredytowany, zaawansowany system wykrywania wypadków i szybkiego alarmowania, który automatycznie łączy Cię z najbliższymi służbami ratunkowymi w odpowiednim momencie.

Ta kompleksowa nowa usługa, która została uruchomiona dzisiaj w Wielkiej Brytanii, Europie, Ameryce Północnej, Australii i Nowej Zelandii, jest dostępna dla wszystkich motocyklistów, niezależnie od posiadanego pojazdu, a także z 3-miesięcznym bezpłatnym okresem próbnym dla wszystkich właścicieli motocykli Triumph.

Triumph SOS: Bo liczy się każda sekunda

Jest to kolejna istotna część wyposażenia motocyklisty, która wpływa bezpośrednio na nasze zdrowie i życie w przypadku zdarzenia drogowego. Dzięki tej aplikacji, nowoczesne technologie, które zawsze mamy przy sobie, mogą zostać wykorzystane nie tylko do rekreacji i ułatwiania kontaktu oraz dostępu do wiedzy, ale także do ratowania życia. Aplikacja Triumph SOS, została specjalnie dostosowana do motocyklistów i monitoruje kluczowe czujniki w smartfonie, aby wykryć i potwierdzić wypadek.

Tam, gdzie sekundy mogą uratować życie, ta hostowana przez Google-Cloud platforma ostrzegania o zagrożeniach automatycznie dostarcza krytyczne czasowo i potencjalnie ratujące życie dane bezpośrednio do służb ratunkowych w ciągu kilku sekund od wykrycia wypadku – wszystko dzięki unikalnemu procesowi weryfikacji dostosowanemu do jazdy motocyklem.

Triumph pokazał niecodzienny projekt elektrycznego motocykla. Sprawdź ile będzie miał mocy!

Dokładna lokalizacja GPS, kierunek podróży, dane motocykla i informacje medyczne umożliwiają służbom ratowniczym szybkie dotarcie do Ciebie i udzielenie odpowiedniej pomocy.

Zaawansowane funkcje obejmują wyrafinowaną technologię Auto-Pause, która zapobiega przypadkowemu wyzwoleniu, dzięki czemu możesz w pełni skupić się na jeździe.

Triumph SOS to w pełni zintegrowany system, który chroni Cię podczas jazdy w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Ameryce Północnej, Europie, Australii i Nowej Zelandii. Aplikacja jest dostępna za stałą miesięczną opłatą abonamentową, bez opłat za anulowanie lub długoterminowego zobowiązania kontraktowego.

Triumph SOS nie rejestruje ani nie wysyła żadnych danych dotyczących prędkości ani telematyki do służb ratunkowych.

Motocykliści już teraz mogą pobrać aplikację Triumph SOS ze sklepów z aplikacjami na iOS i Androida i poprawić swoje bezpieczeństwo. My właśnie instalujemy!

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

1 opinia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button