Nieoficjalnie: Prezydent podpisał już ustawę o 125 ccm na B

Pilne: Prezydent podpisał ustawę o motocyklach 125 na kat. B

Z nieoficjalnych, niepotwierdzonych jeszcze informacji, zbliżonych swoim źródłem do Kancelarii Prezydenta RP: Bronisław Komorowski złożył już podpis pod ustawą nowelizującą obecne przepisy o kierujących pojazdami.

(...). Ustawa została już podpisana przez Prezydenta, jednak informacja oficjalnie nie dotarła do Biura Prasowego Bronisława Komorowskiego. W ciągu kilku-kilkunastu godzin zostanie ogłoszona w sekcji legislacyjnej oficjalnej witryny Prezydent.pl. Od tego momentu możecie oficjalnie potwierdzić tę informację, na którą tak czekacie (...) - usłyszeliśmy od chcącego zachować anonimowość przedstawiciela Kancelarii.

Ze względu na brak potwierdzenia w naszej specjalniej sekcji poświęconej nowym przepisom nie zatrzymujemy jeszcze zegara. Skuterowo.com czeka na potwierdzenie tej informacji, a następnie publikację treści nowelizacji w Dzienniku Ustaw.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

Ważne: Nawet powierdzenie tej informacji nie zezwala na poruszanie się motocyklem 125 z prawem jazdy kat. B. Czytaj wiecej na ten temat.

Czekamy na podpis Prezydenta. Następnie ustawa zostanie przekazana do opublikowania w Dzienniku Ustaw. Później należy poczekać 30 dni na wejście w życie przepisów. Dopiero wtedy możesz wsiadać na motocykl 125.
Czekamy na podpis Prezydenta. Następnie ustawa zostanie przekazana do opublikowania w Dzienniku Ustaw. Później należy poczekać 30 dni na wejście w życie przepisów. Dopiero wtedy możesz wsiadać na motocykl 125.

Inne publikacje na ten temat:

10 opinii

  1. Uprawiacie propagandę. Uwierzę jak zobaczę na stronie prezydent.pl i jako nadal nie ma. Wiem że podpisze ale takie bzdury pisać ?

  2. NIEOFICJALNIE, więć pewnie znowu coś… nagrali. Fajnie. ABW już wie o tym ??? Znowu będzie… *Święty dym*. 😉
    *
    Poluzujcie sobie może gumy w majtach. Idzie już… NOWE. Ba, podobno już przyszło. Siadam i se już jadę. Jak już wolno, to wolno. Całe miasto jest już moje. Teraz i zaraz. JADĘ. ;DDD

  3. To wyjasnia dosyc precyzyjnie Proces Legislacyjny gdzie wlasnie dowiesz sie, ze Ogloszenie ustawy polega na publikacji w dzienniku ustaw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button